A zase ty kurzy ! Dolar a Euro neskutečně posiluje...

Vloženo: 16. 01. 2015

co si budem nalhávat. Snad vše se kupuje v Číně, tedy za měnu strýčka Sama, takže vysoké nárůsty cen projevuje i největší obchod s hudební technikou Thomann.

Jelikož hlavně nakupujeme za dolary a eura, nedá se nic dělat a musíme pomalu začít zdražovat :-( Tedy dovozci jednotlivých značek, včetně té naší Reloop.


Český Reloop už pomalu zdražil, bohužel zdražení dosahuje někde až 15%... Behringer to vzal ještě tvrději a zdražování se pohybovalo od 15-40%... Příští týden zdraží značky jako NumarkMackieNative InstrumentsAkaiRode. Dnes by měly zdražit značky jako OmnitronicEuroliteSkytec... Rovněž se čeká skokový nárůst cen značky Pioneer a to až o 15%.

Halejujah ! Doufáme, že kačka brzy posílí vůči doláči a éčku a ceny opět klesnou... V brzké budoucnosti to ale nebude....

www.dj-obchod.eu


   Výborný kontrolér pro iOS a Android ! Rovněž i pro PC (Traktor). Reloop BEATPAD !

 

 
Nejlepší kontrolér pro Serato ! To je Reloop Terminal MIX 8 ! Ultimátní kontrolér pro Serato, se kterým nenecháte NIC náhodě !
 
 
 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací