Ableton Live 8.2.5 aktualizace

Vloženo: 23. 08. 2011

Zlepšení a změny funkcí
Vylepšení MIDI Sync, v případě Live MIDI slave hodin.
Výstup importovaných stop (z Browseru Live) je nyní routován přímo na Master, pokud nemůže být původního směrování výstupu řešeno jako "Sends Only".
Výchozí nastavení Takeover režimu v MIDI Preferences je nyní na Value Scaling, namísto původního Pick-up.
Bylo zabráněno možné volbě kořenového adresáře systému pevného disku (nebo ve Windows systémové složky Windows), jako lokace pro plug-iny dalších výrobců. To mohlo způsobovat pád Live, protože tyto složky obsahují další soubory, které jsou intepretovány jako plug-iny dalších výrobců, ale nejsou jimi.


Známý problém
V Mac OS X 10.7 již není standardně nainstalována Java. Navíc, je v něm chyba, která může způsobit pád aplikace Java aplikace. To ovlivňuje Max for Live; jestliže se uživatel pokusí otevřít M4L zařízení, které vyžaduje Java, stane se, že nejdříve Max, a pak Live, spadnou. V Ableton sami pracovali na odstranění tohoto problému. Řešení je součástí této nejnovější verze, ale oprava zatím není k dispozici v Max. Cycling '74 vydá update Max opravující tuto chybu velice brzy. Prozatím by uživatelé Max for Live měli nainstalovat Javu samostatně, pokud to vyžaduje jejich zařízení. Pak nedojde k pádu. 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací