• DJ Obchod.eu
  • /
  • Aktuality
  • /
  • DJ FONG FONG o Reloop RP-8000 STRAIGHT "To je určitě nejlepší gramofon co kdo vyrobil."

DJ FONG FONG o Reloop RP-8000 STRAIGHT "To je určitě nejlepší gramofon co kdo vyrobil."

Vloženo: 18. 02. 2015

Fong Fong je jedním z nejvíce inovativních a muzikálních turntablistů poslední doby.
 
Jasná budoucnost se rozprostírá před tímto francouzským turntablistou, který je obdařený mnoha talenty i schopností ztělesnit více uměleckých osobností (je známý i jako DJ Homer Simpson, Dexter, Rayman, Freddy Kruger nebo Scream). V roce 2000 Fong Fong objevil umění DJayinu. Nejen že scratchuje a dokáže obstát v široké konkurenci, je dále prezidentem francouzské DJ asociace IDA France a organizátorem internetové soutěže ve scratchingu s názvem WTK, která je známá po celém světě. První, kterou vyhrál, byla Polimix v roce 2006. V roce 2007 se umístil mezi finalisty ve francouzském zápolení o světovou nadvládu. V roce 2010 se stal finalistou francouzského týmového šampionátu DMC Team Championship, v roce 2011 pak opět finalistou francouzského individuálního šampionátu DMC Individual Championship.
 
V roce 2012 svoji pozici konečně potvrdil výhrou francouzského týmového zápolení DMC a druhým místem finále DMC World Team v Londýně. Ale to vše bylo celkem nic v porovnání s jeho úžasným setem, se kterým se stal absolutním vítězem světového šampionátu DMC World online Championship 2012. Fong Fong je jedním z nejvíce inovativních a muzikálních turntablistů posledních let a jeho skandální videa jsou dnes již legendární.
 
 „Reloop vytvořil pro DJ’s něco neuvěřitelného! Tyto ocelové kousky otevírají budoucnosti zcela nové obzory. Kvalita, síla a skvělý design: modely RP 7000 a 8000 jsou rozhodně novým standardem gramofonů.“
„V porovnání s RP-8000 s raménkem tvaru S, který byl už ve své době příchodu na trh perfektní, přichází RP-8000 Straight s vylepšenou stabilitou jehly. Tohle je určitě nejlepší gramofon všech dob! Za férovou cenu získáte více funkcí, než vám v současné době nabídne jakýkoliv jiný gramofon dostupný na trhu.“
 

                                                    


DJ FONG FONG facebook

www.dj-obchod.eu

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací