djay Pro 1.2 - více kontrolérů, více možností

Vloženo: 01. 09. 2015

Ti kteří znají DJAY od Algoriddim, mi dají jistě za pravdu, že tento výborný mixovací software je dnes již plnohodnotným řešením pro všechny DJe. Algoriddim navíc často svůj program vylepšuje a nedávno spustil svojí první verzi i pro PC. Nyní je zde aktualizace 1.2. 
 
 
Tato verze přináší dvě významné změny, a to, že nově podporuje kontroléry Pioneer DJ a některé kontroléry od Numark. Doposud jsme znali jako jediný kontrolér pro DJAY – Reloop. Navíc je zde novinka – ovládání tracku myší na notebooku.
 
 
Algoriddim uvolňuje djay PRO 1.2 pro Mac s inovativním trackpad ovládacími gesty a plug-and-play integrací s předními světovými výrobci DJ kontrolérů.
(Mnichov, Německo) - srpen 27, 2015 - Algoriddim dnes vydal významnou aktualizaci djay PRO, zdarma pro všechny stávající uživatele. 
 
První na řadě je významný nárůst nově podporovaných plug and play kontrolérů. Kromě podpory Pioneer DJ CDJ-2000nexusCDJ-900nexus a XDJ-1000, djay PRO má nyní bezproblémovou plug and play integraci s Pioneer DJ DDJ-SBDDJ-SR, DDJ-SX, DDJ-SX2 a DDJ-SZ. O Numark je rovněž postaráno díky přidáním nových Mixtrack Mixtrack Pro 3, stejně jako starší kontrolér N4. Navíc můžete kombinovat svůj playlist s miliony skladeb ze Spotify - rozsáhlého katalogu hudby pomocí svého stávajícího vybavení.
Navíc djay PRO nyní představuje moderní, první svého druhu, trackpad ovládání gesty a tak plně využít multi-touch a technologií Force. Zatím ale jen u notebooků Apple, které zatím jako jediné mají velmi povedené a hlavně stabilní touchpady. Pomocí dvou prstů můžete pracovat s většinou ovládacích prvků na obrazovce, jako jsou jogy, tempo fadery, filtr, EQ, FX, které nabízejí příležitost pro větší přesnost, rozsah a dosáhnout tak lepšího uměleckého vyjádření. Kromě stávajícího scratch gesta, je nyní možné točit dopředu a dozadu pomocí jednoduchého - dvěma prsty kruhového pohybu. Lze tak napodobit CUE efekt na jogu. Stejné ovládací gesto může být aplikováno na přehledovém tvaru vlny pro funkci vyhledávání, stejně jako pro FX podložku, která je plynule mapována na rozměry trackpadu.
 
Chcete-li zobrazit nové funkce v akci, podívejte se na demo videa:
http://youtu.be/RBAzZDSw65w
Zkušební verze zdarma ke stažení:
http://www.algoriddim.com/files/djay_Pro.zip
Mac App Store ke stažení:
http://www.algoriddim.com/store/djay-mac
Oficiální stránky:
http://www.algoriddim.com/djay-mac
 
djay PRO 1.2 je bezplatná aktualizace pro stávající uživatele a pracuje na jakémkoliv systému Mac se systémem Mac OS X 10.9 nebo novější. Je k dispozici na Mac App Store za 49,99 USD

 

Spotify Premium je vyžadováno předplatné pro přístup k plnému hudebnímu katalogu Spotify přes djay PRO. Bezplatná zkušební verze Spotify Premium je k dispozici všem uživatelům djay. Chcete-li se dozvědět více o používání Spotify s djay PRO navštivte www.algoriddim.com/spotify~~pobj.
 
www.dj-obchod.eu
 
 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací