Jak dopadnul sobotní workshop digital DJ...

Vloženo: 16. 10. 2011

Jak jistě už víte, hlavní tahouni workshopu byly Reloop Jockey 3, Pioneer DDJ-T1 a NI Traktor Kontrol S4. Byl jsem zvědav o jaký z těchto kontrolérů bude největší zájem.... Řekl bych že co se zájmu týče vyhrál plastový Pioneer DDJ-T1, který měl přeci jen trochu navíc, oproti kovovému Reloop Digital Jockey 3. Výsledek byl však takový, že zájemce si nakonec odnesl právě Jockey 3.... Trochu mě zklamal NI Traktor Kontrol S4, kde jsem čekal snad největší zájem, ale opak byl pravdou... Času jsme mu sice chtěli věnovat stejně jako jeho rivalům, nicméně zájem bohužel nebyl na místě... DJ Drex se tedy nakonec nedostal k mikrofonu, kdy chtěl nahrávat do sampl banek různé vzlyky, heky, atd. :-)... Co se kompatibility všech kontrolérů týče, tak všechny běželi OK, nikde jsme nezaznamenali žádný problém. DDJ-T1 uchvátil svými velkými jogy, na kterých se skvěle scratchuje, S4 byla rovněž super, Reloop co se scratche týče v normálu (jeho jogy jsou docela nízké což zase je ale dobré na klasické dorovnávání tracku). Těžko by se ale mezi těmito třemi kontroléry našel absolutní vítěz či poražený.... Prostě každý na co má chuť a co mu lépe sedne. Pokud si vyberete ten, či onen kontrolér, neprohloupíte ani u jednoho.... Rovněž si návštěvníci mohli osahat Traktor Kontrol S2, tedy ořezanou S4.

 

Velké překvapení (ne však pro mě, očekával jsem to) byl zájem o Stanton SCS.4DJ. Když jsem SCS.4DJ viděl poprvé na jaře na výstavě v Německu, byl jsem z něj docela v šoku, padal v tom systém, netušil jsem vůbec pro koho TUTO má vůbec být.... ALE! Výrobce vše poladil a já jej v září poprvé vyzkoušel a konzole mě nadchla... Integrovaný a předinstalovaný mixsoftware, vynikající LED dispej, perfektní navigace v OS... Rovněž slibovaná podpora iCLOUD, kdy si budete moci přímo stahovat do kontroléru tracky z virtuálního  serveru s tím, že budou všechny nakonvertovány do stejné kvality.... Můžete se kdykoliv přijet mrknout do Domažlic, nebo si dohodnout vyzkoušení v Jihlavě...

 

Dále nechyběly ani levnější kontoléry jako např. Reloop MIXAGE Interface Edition - mj. nejprodávanější kontrolér do 5000,-- Kč. Za svou existenci, tj. od května se prodalo na 250 kusů ! Rovněž designová lahůdka Reloop MIXAGE CE Ltd bez integrované zvukovky, dále Reloop Digital Jockey Master Edition 2, který navíc slouží i jako plnohodnotný 2-kanálový digitální mix. Skvělý CD singl / USB / HDD/ MIDI player Reloop RMP3 ALPHA.

 

Rovněž si návštěvníci vyzkoušeli celou profi sérii Reloop sluchátek RHP-5, RHP-10 a hlavně luxusní RHP-20, která navíc měla na workshopu vynikající ohlas !

Byla i tombola a 3 z návštěvníků si odnesli hodnotné ceny :-) 

Workshopem a Traktorem Vás provázel zkušený Tomáš Kafka alias DJ DREX

Rovněž děkujeme sponzorům, kteří dali do tomboly produkty pro výherce, či poskytli za zvýhodněné ceny testovací mašinky

NMT Consulting s.r.o. - www.dj-obchod.eu - Reloop, Stanton

Disk Multimedia s.r.o. - www.disk.cz - Numark, Native Instruments

BASYS s.r.o - www.basys.cz - Pioneer

 

Již brzo další info ohledně nově plánovaných workshopů.....

Komentáře k článku

22. 10. 2011 00:48   |   Pavel - DJ-Obchod
Dobrý den, další workshop na digital DJing bude v Praze 11.12, další plánujeme na prosinec ve Frýdku (prosinec ale není ještě definitivní) a koncem listopadu by měl proběhnou v Jihlavě workshop na Ableton a kontroléry... Bližíš info budou v mailings a na Facebooku
21. 10. 2011 19:59   |   Dominik
Dobry den,chcel by som sa spytat,ci by ste ma mohli kontaktovat mailom ak bude najblizsi workshop. Vopred vdaka

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací