Musikmesse 2015 - hudební výstava

Vloženo: 25. 03. 2015

Celosvětově známá výstava, kde nesmí chybět žádný výrobce DJ techniky, hudebních nástrojů, ozvučovacích systémů, světel, laserů a dalších, začíná již 15.4 a končí 18.4.2015. Ohledně nákupů vstupenek, informací ohledně parkování a dalších užitěčných informací se mrknětě na stránky Musikmesse


Nás asi nejvíce bude zajímat DJ technika a na co se můžeme těšit ?

U stánku Pioneer si budete moci pořádně ošahat a vyzkoušet nový kontrolér a média přehrávač v jednom Pioneer XDJ-RX který už pomalu ale jistě jde do prodeje. Dále si můžete vyzkoušet i novou generaci sluchátek HDJ-2000 MK2. Představí Pioneer ještě nějaké daší novinky ?

Reloop - letos na výstavě nebude mít zřejmě žádné nové kontroléry, jelikož je uvedl loni. Na stánku najdete ale všechny nové gramofony, například RP-7000 Silver a RP-8000 Straight.
Dále si na stánku můžete vyzkoušet zcela nový mixpult RMX-60 Digital, který by měl nahradit původní sérii RMX Black Fire. Očekávají se i nové mixpulty i20 a i30.

U stánku Numark si můžete vyzkoušet nové kontroléry Mixtrack Pro 3 a Mixtrack 3. Asi největší novinkou bude Numark NS3 s vestavěnými displeji. Dále si můžete na stánku poslechnout novinku, respektive první PA od Numarka reproboxy Lightwave.

U Denon toho najdeme taky dost. Velice zajímavě vypadá DVS rozhranní pro Serato Denon DJ DS1 což je vlastně nyní nejlevnější řešení pro ovládání Serata pomocí gramofonů. Dále nový kontrolér Denon DN-MC 4000. Na výstavě si budete rovněž moci poslechnout prémiové aktivní reproboxy série AXIS s 8 a 12 palcovými reproduktory. Nebude chybět ani subwoofer AXIS 12S

Rane, výrobce výborných ale bohužel drahých zařízení se pochlubí dvěma mixpulty, které jsou navíc certifikované i pro Serato, takže uživatelé hrající přes DVS nebudou již potřebovat žádné další zařízení. Kvalita se zde samozřejmě očekává. Jedná se o battle DJ mixpult, respektive nástupce legendárního TM-57 na TM-57 III a další mixpult v retro stylu MP2015 (jistě mnozí z vás si pamatují na tyto mixy z pradávných dob. Dodnes slouží).

Nyní velmi diskutované produkty CASIO. Nemůžeme upřít skvělý kosmický Star Trek design u těchto modelů XW-DJ1 a XW-PD1. Již podle prvků je zde podobnost s Vestaxem a mnozí z vás jistě ví, že Casio od Vestaxu koupilo patenty na všechny dobře se prodávající produkty, jako například SPIN a další. No uvidíme, zdali i tyto produkty na výstavě již uvidíme.

Hercules nám na výstavě ukáže rovněž svoji novinku DJControl Jogvision. Hercules zde slibuje, že kontrolér bude mít velmi dobré jogy. Uvidíme.

Na výstavě toho bude samozřejmě daleko více, snažili jsme se zde lákat na známé novinky, uvidíme, zdali se výrobci pochlubí i něčím tajemným. V každém případě. pokud máte čas, jistě si do Frankfurtu zajeďte, kdo tam ještě nebyl, uvidí největší výstavu hudební techniky, DJ techniky, hudebních nástrojů (těch tam bude jak nas.... :-) ), ozvučovací techniky, laserů světel a LED dekorací. A to ve velkém stylu !

Opět se ozveme hned po výstavě :-)

Váš www.dj-obchod.eu 

 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací