Nástupce legendárních Sennheiser HD 25 na skladě !

Vloženo: 24. 02. 2014

Na letošním veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas představil Sennheiser také novou řadu sluchátek vycházejících vstříc DJům a pracovníkům se zvukem. V návaznosti na legendární HD 25 a nová HD 26 Pro přicházejí tyto modely navíc s výrazně elegantním designem.

To, co někteří DJ od sluchátek požadují je, kromě perfektního zvuku, také stylový vzhled, kdy sluchátka jsou současně designovým doplňkem. Tomuto showmanství vychází plně vstříc nová řada sluchátek Sennheiser HD8 DJ, HD7 DJ a HD6 MIX. V těchto modelech sluchátek je propojena dokonalá konstrukční praktičnost, pohodlnost pro dlouhodobé využití, dále pak mimořádná schopnost izolace od okolního hluku a především přesný a dynamický zvuk. Vzhledem k těmto ideálním vlastnostem se jejich cílová skupina rozšiřuje i mimo specializovanou DJ komunitu. Modely sluchátek Sennheiser HD8 DJ, HD7 DJ a HD6 MIX jsou osazeny reproduktory SYS38, které jsou využívány v nejnovějších high-endových sluchátkách Sennheiser, tentokrát jsou však konstrukčně doladěny pro specifické požadavky DJ, zejména pro poslech ve velmi hlučném prostředí. Oba modely označené jako DJ, preferují důraznost reprodukce nezbytnou pro práci se zvukem v živém prostředí diskotéky. Konstrukce jejich hlavového mostu umožňuje klasické odklánění mušlí až v úhlu 210°. Zvláštností je nejen pohyblivost obou sluchátkových mušlí, ale zejména možnost volby, do které sluchátkové mušle připojíte jednostranně koncipovaný kabel. Správná stereo orientace hudby při zapojení konektoru do kterékoli mušle je samozřejmostí. Model HD6 MIX poskytuje vyváženější zvuk pro profesionální využití v hudebním studiu. DJ sluchátka mají impedanci 95 Ω, zatímco model HD6 MIX má impedanci vyšší (115 ohmů). Všechny modely jsou schopny mimořádně čisté a přesné reprodukce i při vysokých hlasitostech frekvenčně velmi rozmanité a dynamicky náročné hudby.  Vzhled sluchátek využívá kombinace kovově šedého plastu, černé kůže, ocelových doplňků a výrazné Sennheiser modré barvy. Všechny modely mají eliptickou circum-aurální sluchátkovou mušli s excentricky umístěným reproduktorem. Konstrukce a použité materiály odpovídají plánovanému provozu v plném až bezohledném pracovním nasazení. Dlouhá životnost sluchátek je tedy samozřejmostí.

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací