Native InstrumentsTraktor Kontrol D2

Vloženo: 28. 03. 2015

 


Je to znovu tady! Native Instruments může opět začít s roztáčením svých marketingových kol a uživatelé Traktoru mohou začít opět vzdychat- PROČ ? Jeden jediný důvod ! Mrkněte na fotografii - nový kontrolér !Je to kontrolér ála KONTROL S8? Takže opět bez jogu? Dostavil se ten správný efekt když NI to risknul bez jogů ? Já osobně si myslím že ne a byl bych rád za komenty a názory jak to vidíte vy, vy kteří kontroléry používáte. Nicméně nový kontrolér - údajné označený "D2" se vydává podobnou cestou jako právě S8. Tlačítka a fadery vypadjí jako ta, která má Kontrol F1. Pokud půjde do sebe "zasíťovat" více kontrolérů dostaneme výborný kontrolér pro Remix Deck. Pokud by to bylo možné, tak si zkuste představit 4 tyto kontroléry propojené do sebe! 4 displeje, nezávislé ovládání 4 decků...Traktor Kontrol D2

Obrázek pochází z Facebooku od DJe který hrál včera spolu s Dubfire na Winter Music v Miami. Určitě jej uvidíme na Musikmesse ve Frankfurtu. A cena ? To nás asi zajímá teď nejvíc. Tipuji 10500,- Kč a dostupný bude od května tohoto roku.

 
 
 
 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací