Nová série Reloop RMX se kompletní !

Vloženo: 01. 05. 2015

Poté, co Reloop před rokem představil RMX-80 Digital a poté RMX-60 Digital se už jen čekalo na to, zdali přijdou na trh i menší mixpulty od Reloopa v novém provedení. ANO stalo se tak !


Reloop na výstavě Musikmesse představil nové pulty RMX-22i a RMX-33i. Podle názvu se dá lehce odvodit, že RMX-22ije 2kanálová verze a RMX-33i má kanály 3.Nová generace RMX mixážních pultů RELOOP nemá absolutně nic společného. Zcela nový design a zpracování. Navíc všechny nové RMX mixpulty mají digitálně zpracovaný zvuk a efektor, což zaručuje skvělý a přesný zvuk navíc obohacený XLR symetrickými výstupy.

Oba mixpulty mají uprostřed 4 vestavěné efekty: velmi známý a dnes populární efekt Filter, dále Gate, White Noise a Crush bit. Ovládají se pomocí otočným faderem pod každým kanálem.
 Mixpulty dostaly rovněž otočné mastery, zcela nový VU metr a rovněž má 2 režimy EQ korekcí. "Classic" který po snížení všech parametrů slabě propouští hladinu zvuku a "Kill", který ztlumí zvuk na 0.

Mixy dále mají vstup pro mikrofon s dvoupásmovou korekcí a 2 výstupy na sluchátka.

Mixpulty mají přepínání na režim "iPad", kdy můžete pomocí dodávané redukce připojit jakýkoliv Android a iOS tablet či telefon a lze tak mixovat pomocí tabletu.
 Všechny nové mixy série RMX jsou Innofader kompatibilní, kdy si můžete crossfader vyměnit za oblíbený Innofader.

Samozřejmostí je možnost připojení gramofonů, CD přehrávačů. Mixpult má 2 hlavní výstupy (1x RCA a 1x XLR) + výstup pro odposlech (booth).

Mixpulty u nás již 3 týdny testujeme a zatím veliká spokojenost. Pokud budete mít nějaké dotazy, pište do komentů a my Vám je rádi zodpovíme.

Váš www.dj-obchod.eu

Nyní každá objednávka až do konce května 2015 dostane nějaký dárek !
 

 
Nová generace mixpultů RELOOP RMX je kompletně SKLADEM

 

 
Poslední šance, kdy ke každému Reloop Terminal MIX 8 dostanete ZDARMA MIDI keyboard Reloop KEYFADR !

 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací