Native Instruments se mění....

Vloženo: 03. 04. 2012

Native Instruments se mění.... V této souvislosti bylo oznámeno datum vydání Traktor Pro 2.5.
Revize představuje restrukturalizaci Traktor nabídky produktů s tím, že zvukové karty Native Instruments DJ audio a DJ kontroléty se budou dodávat s plnou verzí Traktor Pro 2.5. Každý kdo si koupí kartu, či kontrolér před uvedením PRO 2.5 si poté bude moci tuto verzi ZDARMA stáhnout ze stránek NI. Rovněž se ruší scratch verze a nyní budou A6 a A10, které kromě původních karet Audio 6 a Audio 10 DJ budou obsahovat plnou verzi PRO 2.5 a time code desky MK2.

 

 

Název                                 stará cena                                              co bude                    nová cena

Traktor Scratch Pro 2 14990,--

nahrazuje se verzí Traktor Scratch A10

navíc se bude dodávat s PRO 2.5*

11990,--
Traktor Scratch Duo 8190,--

nahrazuje se verzí Traktor Scratch A6

navíc se bude dodávat s PRO 2.5*

7190,--
Traktor Audio 2 2590,--

Traktor Audio 2 navíc se bude dodávat s PRO 2.5*

2590,--
Traktor Kontrol X1 4690,-- Traktor Kontrol X1 navíc se bude dodávat s PRO 2.5* 4690,--
Traktor Kontrol S2 13990,-- Traktor Kontrol S2 navíc se bude dodávat s PRO 2.5* 11990,--

* Traktor Pro 2.5 je od 30.5.2012 ke stažení přes Native Instruments Service Center. Pro uživatele Traktor (Scratch) Pro 2 je aktualizace zdarma.

 

 

Novinky v Pro 2.5

Co je nového v porovnání s Traktor Pro 2?

Inovativní Remix Decks™
Remix Decks™ jsou nejnovější inovací Traktor, které vám umožňuje vybírat z až 64 smyček a jednorázových samplů pro každý deck. Kterýkoliv ze čtyřech decků v Traktor Pro 2.5 lze přepnout na Remix Deck.

Každý Remix Deck nabízí čtyři různé sloty (sloupce), což je ideální pro uspořádání zvuků a smyček do skupin nástrojů, jako jsou například různé bubny, basy, perkusivní smyčky, aj. Přehrává vždy jeden zvuk z každého sloupce – celkem tedy čtyři vzorky najednou.

Použijte smyčky, které jsou součástí instalace a nebo načítejte jakékoliv smyčky a zvuky, podle vaší potřeby.

Vytvořte svůj vlastní jedinečný zvuk, jako ochrannou známku a vytvořte si osobní arzenál zvuků a nebo živě zaznamenejte aktuální zvuk.

Nová cesta pro umělce
Stylové vícebarevné pady a ergonomické fadery děljaí z Traktor Kontrol F1 plnohodnotný ovladač pro všechny Remix Decky. Každému zvuku nebo smyčce lze přiřadit konkrétní RGB barvu a to buď v softwaru a nebo přímo z ovladače.

Remix Set™ je kombinace 64 smyček a jednorázových samplů a jejich umístění v mřížce a BPM – uloženy jsou v prohlížeči jako běžné stopy, odkud je lze také načítat.

Ovládejte kompletní Remix Deck z Native Scratch timecode ovladače s vinyly a nebo CD – nebo ke scratchování použijte kola Traktor Kontrol S4/S2. Každý Remix Deck má vlastní transport ovladače, synchronizaci a master tempo ovladače.

Ovládání do hloubky

Chcete-li přidat další příchuť, můžete si vybrat, které sloty půjdou přes efektovou jednotku Traktor a nebo dokonce můžete vzorky přehrávat pozpátku.

Režim Punch umožňuje okamžité přepínání mezi jednotlivými smyčkami v jedné skupině nástrojů a to v dokonalé fázi – okamžitě přepněte z jedné smyčky bicích do druhé.

Navíc kvantizace Remix Deck ze nastavit na různé hodnoty pro kompletní ovládání hudebních frází.

Vylepšená detekce BPM
Detekce tempa byla přepsána tak, aby nabízela ještě lepší přesnost. Postavená je na analýze tisíců skladeb různých žánrů. Nová automatická detekce zpomalování vylepšuje automatické zarovnání do mřížky a rozpoznání fáze.

Obsažená je praktická možnost analýzy při načítání souboru do vaší kolekce – nastavte rozsah tempa pomocí BPM.

Mnohem lepší je detekce BPM ve stopách s proměnlivým tempem, jako jsou živě generované bicí. Nyní se zjišťuje průměrné BPM.

Přepracováno bylo také Tap Tempo, které umožňuje okamžité a snadné přeskupení všech stop, které se v průběhu přehrávání vzdalují od mřížky.

Ruční nastavení mřížky (a všech stop semknutých s BPM) umožňuje udržet jejich pozici a tempo z předchozích verzí.

Novinky v bodech
Pokud používáte Traktor Duo 2 nebo Traktor Scratch Duo 2, můžete na Traktor Pro 2 aktualizovat zdarma. To vám dá celou várku úžasných nových vlastností, včetně možnosti hraní s novými Remix Decky a vylepšenou detekcí dob.
Čtyři plně programovatelné efektové jednotky (namísto dvou pevných) a dva režimy efektů – Group a Single. Součástí je také dalších 26 efektů.
K dispozici je nyní Loop Recorder pro živý záznam smyček z jakéhokoliv kanálu.
V interním softwarovém mixu nyní najdete přiřaditelný crossfader a další typy klasického filtru.
Nyní je možné upravovat a ukládat rozložení prvků (částí okna okna) softwaru a detaily decku – například zobrazení dob v záhlaví decku.
Synchronizace s Maschine a dalšími nástroji.
Přidání internetové broadcastingu.

Komentáře k článku

03. 05. 2012 20:22   |   hej hou
dobry den , chtel bych se zeptat zda li tato aktualizace platit i pro traktor 2 LE
dekuji
03. 05. 2012 20:23   |   DJ Obchod.eu
uvozovky bohužel pro LE verze toto neplatí :-(( bohužel uvozovky

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací