M-Audio CODE: Kompletní ovladač do studia

Vloženo: 04. 06. 2016

Za cenu od 5 390 Kč získáte:
 • Kolekci virtuálních nástrojů Premium Plugin Suite v hodnotě více jak 13 000,- Kč
 • Oblíbený produkční software Ableton Live ve verzi Lite.
 • Prémiový klávesový ovladač s dynamicky citlivou klaviaturou a klávesami plné velikosti, bicími pady, fadery, knoby a dotykovým padem pro plnohodnotné ovládání jakéhokoli DAW.
Ve srovnání s pořizovací cenou jednotlivých modelů tak ovladače Code vynikají poměrem: bohatá SW a HW výbava / užitná hodnota / kvalita zpracování / cena!

Premium Plug-in Suite v ceně

Kompletní Premium Plug-in Suite obsahuje vedle oceňovaných virtuálních nástrojů AIR Hybrid 3.0 a Loom také trojici jedinečných virtuálních nástrojů Mini GrandVelvet a DB-33inspirovaných takovými legendami jako byly Hammond B3, Fender Rhodes, Wurlitzer 200A či Hohner Pianet-T.
A už samotná hodnota těchto virtuálních nástrojů daleko přesahuje cenu, za kterou je společně s klaviaturou M-Audio CODE pořídíte.
VST nástroje z dílny AIR Music Technology patří už dlouhá léta mezi oblíbené produkty řady světových hudebních producentů a tvůrců filmové hudby. Kolekci pečlivě vybraných nástrojů v hodnotě více jak 13 000,- Kč získáte ke ovladačům M-Audio CODE zdarma. 

Jaké virtuální nástroje získáte?

Hybrid 3

Hybrid 3.0 je novou generací virtuální syntézy. Tento virtuální syntezátor kombinuje sílu analogového zvuku s širokým rozsahem digitálních možností. Výsledkem je to nejlepší z obou světů – virtuální nástroj s komplexní sadou nastavitelných parametrů znějící jako synth, který dobře znáte ale i jako něco zcela nového.

Loom

Loom je oceňovaný modulární syntezátor s inovativním Morph Pad ovladačem, který umožňuje vytvářet bohaté a podmanivé zvuky. Loom používá jedinečný modulární přístup k vytvoření mocné syntézy. Tato syntézní technika spočívá v kombinaci jednoduchých křivek k vytvoření složitého zvuku.

Velvet

Velvet je virtuální elektronické piano, které v sobě kombinuje celkem pět legendárních elektronických pian z 60. a 70. let. Přesně napodobuje kvalitu zvuku, odezvu i nuance každého z originálních nástrojů Fender Rhodes Suitcase, Fender Rhodes MK1 a MK2, Wurlitzer 200A a Hohner Pianet-T.
Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. července 2016!

DB-33

DB-33 Tonewheel Organ jsou virtuální varhany, které přinášejí zvuky klasických elektromechanických varhan jako jsou legendární Hammond B3 a to včetně otočných reproduktorových skříní. DB-33 zahrnuje celkem 122 přednastavených zvuků plus extra-realistické konvoluce otočného reproboxu a overdrive tube emulace. Model skříně rotačního reproduktoru může být navíc použit i samostatně, třeba jako efekt na jinou zvukovou stopu.
Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. července 2016!

Mini Grand

Mini Grand je jednoduchý, ale výkonný virtuální klavír se sedmi různými zvuky akustického piana, využitelný pro širokou škálu hudebních stylů i tvůrčích potřeb. Kombinace pečlivě nabraných klavírních samplů prémiové kvality spolu s inovativní technologií re-pedalingu, integrovanou simulací různých místností a možností ladění dělá z nástroje Mini Grand ideální plug-in pro tvorbu autentických a emotivních klavírních zvuků.
Tento nástroj získáte k ovladačům Code pouze do 31. července 2016!

Ableton Live Lite součástí balení

Společně s kolekcí virtuálních nástrojů dostanete ke všem ovladačům M-Audio CODE také oblíbený tvůrčí nástroj Ableton Live ve verzi Lite. Ableton Live Lite je upravená verze produkčního programu obsahující vybrané nástroje a efekty, které společně s typickým Ableton workflow poskytují svěží a snadný způsob, jak psát hudbu, nahrávat zvuk a vytvářet své vlastní skladby.
 
 
 
 
 
 
 
 • Bohatě vybavené studiové masterkeyboardy s dynamicky citlivou klaviaturou s 25, 49 nebo 61 klávesami plné velikosti
 • 8 plně uživatelsky mapovatelných knobů s nekonečným průběhem (nejmenší verze Code 25 obsahuje 4 knoby)
 • 9 plně mapovatelných faderů a tlačítek (nejmenší verze Code 25 obsahuje 4 fadery a tlačítka)
 • X/Y touchpad pro ovládání parametrů ve dvou osách
 • 6 barevně podsvícených, dynamicky citlivých padů pro nahrávání bicích, spouštění klipů, atd.
 • Flexibilita díky 4 volitelným zónám klaviatury a čtveřicí bank pro ostatní ovládací prvky (fadery, knoby, tlačítka)
 • Přehledný LED displej pro okamžitou vizuální kontrolu nastavení a ovládaných parametrů
 • Podpora protokolu Mackie/HUI pro jednoduché spojení s nejrozšířenějšími DAW aplikacemi
 • Vstupy pro Sustain a Volume pedály
 • 5-pin MIDI vstup a výstup pro připojení hardwarového syntezátoru
 • Napájení pomocí USB nebo 9V adaptérem (není součástí)
 • Software pro tvorbu hudby - Ableton Live Lite ZDARMA součástí balení
 • Virtuální nástroje AIR Hybrid 3.0, Loom, Velvet, DB-33 a Mini Grand ZDARMA (k dispozici ke stažení po registraci HW na stránkách výrobce)
www.dj-obchod.eu
 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací