Nový DJský software Torq 2.0

Vloženo: 15. 01. 2011

Firma M-Audio představila DJský software Torq ve verzi 2.0.

Torq® 2.0 DJ software vás v reálném čase přenese do budoucnosti vystoupení DJů. Nemusíte pouze přehrávat stopy, vymyslete je. Využijte všechny čtyři decky pro jedinečný, komplexní a dynamický mix. Vytvořte svůj vlastní zvuk s použitím vysoce kvalitních, inovativních efektů a vestavěného sampleru. Pohybujte se mezi stopami naprosto novým způsobem, pomocí inovativní vlastnosti Traq Morph™. Torq 2.0 lze snadno propojit s gramofony, CD přehrávači a řadou oblíbenými DJ ovladači. A nebo používejte pouze samotný software. Navrženo pro stabilitu a špičkový výkon. Torq 2.0 vám dává neomezené možnosti, jak vytvořit svůj vlastní zvuk na tanečním parketu, ve studiu (díky podpoře ReWire) i mimo něj.

 
Základní vlastnosti
  • Plnohodnotná tvůrčí platforma pro DJe: setření hranice mezi performancí a produkcí.
  • Nová vlastnost Traq Morph™: překračujte mezi stopami novým způsobem.
  • 13 vestavěných efektů, sampler a pokročilé funkce smyčkování: podepište si svůj zvuk.
  • Ovládejte vaší sestavu pomocí gramců, DJ CD přehrávačů, M-Audio® DJ hardwaru nebo dalších ovladačů: uživatelsky volitelná DJská sestava.
  • Samostatná aplikace: získáte plnou funkčnost, bez nutnosti dalšího hardwaru.
  • Podpora ReWire pro Pro Tools a další DAW: Vezměte svou nahrávku do studia.


 
Poznámka: Všichni zákazníci, kteří si zakoupí Torq Xponent nebo Torq Conective v období od 13.1.2011 do 30.6.2011, dostanou zdarma upgrade na Torq 2.0, jakmile bude k dispozici. Předpokládané datum vydání Torq 2.0 je 8.2.2011. Předpokládaná cena 4990,-- vč. DPH

 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací