Nový gramofon TECHNICS

Vloženo: 03. 09. 2015

 

"Sakra, jdeme v tom znovu." Tato kombinace dvou textových fragmentů zasáhla asi celý DJský svět, když si představí nový gramofon TECHNICS. A tak se právě stalo v současné době na veletrhu IFA 2015 
 
 
Typ Porto "je nástupcem legendárního gramofonu" bude nyní jistě všechny škádlit, vypadá jako kdyby byl uložený ve dřezu. Nicméně, něco se děje... Vinyl je zpět, a tak dále.
Gramofon vypadá jako high-endový produkt, určený do sbírek, ale nenechte se mýlit. Tedy původní závěr: Technics gramofony znovu staví. A jak můžete doufat, tak snad i na věky.
Po loňském oživení značky Technics se hned všichni ptali „a co gramofon ? Kdy bude“? V letošním roce Technics konečně potvrdil to, co jsme všichni chtěli slyšet: bude nový Technics gramofon.
 
 
 
Prototyp byl představen na veletrhu IFA 2015 v Berlíně a bude to první Technics gramofon od vydání SL-1200MKxx z roce 2007.
Je prezentován jako gramofon s přímm pohonem, analog.
 
 
Tady je to, co zatím víme:
· Technologie coreless stator
· 2 rotory, které snižují zatížení ložiska a minimalizují malé rotační výkyvy (kolísání), při zachování vysokého točivého momentu
· Ložiska uložena v olejové lázni, která minimalizují nežádoucí vibrace při otáčení
Přepracovaná technologie přímého náhonu, která zahrnuje následující:
· Vřetenové řízení motoru, který se okamžitě přizpůsobí provozním podmínkám a poskytuje tak vysoký startovací moment a vysokou rotační stabilitu
· Adaptivní řízení rotace technologie
 

Gramofon v současné době nemá jméno nebo cenu - a tak ani slovo, zda bude pokračovat v SL dynastii.
 
www.dj-obchod.eu
 
Výborný gramofon Reloop RP-7000 a RP-7000 S. Nyní v prodeji !
 
 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací