Pioneer představil nové gramofony PLX-500

Vloženo: 05. 08. 2016

Síla motoru je dle mě zcela optimální pro přesné a kvalitní mixování. Nicméně uživatelé zaměřující se na pravidelné scratchování se budou zřejmě muset poohlédnout po gramofonech se silnějším motorem.

Vestavěný USB port má prioritně sloužit pro nahrávání desek do Rekordboxu, ale na povrch vyplavaly informace, že by měl být DVS ready (za poplatek rozšiřujícího packu) pro Rekordbox

Gramofon je osazen motorem firmy Hamping, která montuje tyto motory i do Reloop RP-4000, nebo Stanton T.92.

Gramofon má i slušnou, tedy příznivou cenu ! Navíc jako dodávané příslušenství je ochranný kryt, přenoska s hrotem, EP vinyl.

Nicméně původní model PLX-1000 se zatím moc neuchytil i přesto že po vzhledové stránce je asi nejvíce podobný Technics SL sérii. Skoro o půl nižší cenovku si totiž můžete pořídit rovněž kvalitní gramofony a se stejnými motory, jako Stanton STR8-150 HP (v dobách cenových válek značky Pioneer jste jej ale mohli koupit za stejné peníze jako Pioneer), nebo další výborný gramofon Reloop RP-7000V každém případě jsem přesvědčen o tom, že o typ PLX-500 bude již zájem daleko vyšší !

 

Informace budu aktualizovat u produktů na webu

 

Pioneer PLX-500

 

 

 

 

 

 

 

 

Pioneer PLX-500 W

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací