Recenze a video stojánku Reloop Modular Stand

Vloženo: 02. 03. 2015

Reloop Modular Stand recenze
 
Souhrn:
Reloop Modular Stand  je unikátní v tom, že i přes jeho malé rozměry ale velkou stabilitu můžete kromě kontrolérů pokládat i malé notebooky. Modular Stand je výborný rovněž v tom, že na něj můžete dát spousta různých modulárních ovladačů, například Reloop Neon, ale pohodlně na něj dáte i iPady a další tablety.
Navíc je za velmi rozumnou cenu.
 
Celá recenze:
Prošlo nám rukama již spousta stojánků pro notebooky a ovladače, ale nikdy se nám do ruky nedostal takovýto stojánek Naprosto úžasný je v tom, že na něj pohodlně postavíte i notebook ! Je sice primárně určen především pro Reloop Neon ovladač, ale je rovněž ideální ideální pro malé modulární DJ příslušenství, nebo například i iPad. Pojďme se tedy na něj podívat blíže…
 
Nastavení a použití:
Stojan je dodáván v krabici, ale bez sáčku, má vyměnitelné přední nohy a má pogumované šrouby na přední straně, které slouží jako zarážka držení přední strany. Podle m jsou ty šrouby poněkud větší, než bych si přál, ale po chvíli si na ně zvyknete.
Stojan se rozkládá do klasického „DJ nastavení U“  - většina DJ notebooků stojí pod jedním úhlem polohy a po nastavení je mimořádně robustní (složení trvá asi 5 sekund). 
I když většina druhů těchto stojanů často v rozložené poloze kolísají díky svému malému tvaru, tak tento stojan s tím nemá absolutně žádný problém.
Náročný DJing za použití dalších zařízení jako jsou modulární DJ kontroléry pro ovládání samplů, efektů a dalších softwarových vychytávek, vyžaduje náročné ovládání, jelikož pokud postavíte drumový kontrolér na stojan, tak logicky do něj „mlátíte“. Zde se Reloop skutečně předvedl, protože při našem testování se stojánek pod kontrolérem (použili jsmeReloop NEON) vůbec nehýbal ani neprohýbal.
 
 
 
Stojan se velmi rychle rozloží (zabere to cca  sekund), je velmi malý a to jen 24 x 13 cm a hluboký 3cm – tedy jednoduše tak malý, že jej strčíte kapsy.
 
 
Závěr:
Na trhu není skutečně moc podobných stojánků pro sekundární "příslušenství", tj. malé kontroléry, modulární kontroléry, takže pokud hledáte perfektní stojánek pro iPad, malé notebooky, nebo malé kontroléry, je tento stojánek skutečně skvělou volbou.
Vzhledem ke svému pevnému rozložení není ale dobrý pro vertikální modulární ovladače, jakými jsou například NI Kontrol F1 a X1. Tento stojánek je dokonalý pro horizontální zařízení

 

Reloop Modular Stand je výborným stojánkem pro malé kontroléry, malé notebooky a tablety.
 
Zdroj recenze: http://www.digitaldjtips.com/2015/02/review-video-reloop-modular-stand/
Zakoupit jej můžete v obchodě: http://www.dj-obchod.eu/stojany-na-notebook/reloop-modular-stand.html 
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací