Recenze Reloop RMX-80 Digital

Vloženo: 24. 08. 2014

Recenze Reloop RMX-80 Digital: klubový mixák za slušnou cenu
 
 
Reloop RMX-80 Digital byl navržený pro instalaci do klubů a pozvedá mixážní pult na novou úroveň s několika inovativními funkcemi, ačkoliv zůstává důvěrně známý.
 
 
 
Reloop RMX-80 je charakterizován plně digitálním designem a nabízí vše, co DJ potřebuje. DJ dostává jasné rozvržení intuitivních ovládacích prvků přes 4 + 1 kanály. Zbytek základny zahrnuje zřetelný panel s klávesami podporující až devět zdrojů signálu, dva mikrofonní vstupy a dva sluchátkové výstupy, jednotku s digitálními efekty a přehledným displejem, crossfader a fadery. Kanály 1 a 4 obsahují dvoulinkové úrovně a phono konektory jsou na kanálech 2 a 3.
 
 
Celková konstrukce přístroje je navržena tak, aby vydržela dlouhodobé používání a má kovové pogumované podpěrky. Guma je základem pro všechny knoflíky, tlačítka a fadery. Vstupy XLR, RCA a USB poskytují připojení k dalším zařízením, nicméně nevýhodou je nemožnost připojení k počítači pro manipulaci se softwarem a nepřítomnost zvukové karty. Ale lze ho připojit ke gramofonu, což je zase naopak bonus.
 
Reloop RMX-80 Digital se hodí jak pro tvrdý scratching, tak pro jemné mixování. Je tu bipolární filtrovací sekce s přepínatelným kill/classic EQ; klasické funkce jako sólo cue efekty, režim cue mix pro sledování dvou kanálů najednou, rozbočovač USB, dva inteligentní, nezávislé počítadla rytmů (BPM), a 13 nových efektů, které byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními DJs. Časový panel poskytuje přímý přístup k efektům modulace a pro loop, LFO, načasování a pitch efekty.
 
Z efektů má DJ na výběr z flanger, delay, echo, reverb, transformer, loop roll, pitch shift, reverse roll, noise bit crusher, tape delay a send/return pro vnějších efektory.
 
 
 
Zatímco většina z výše jmenovaného bývá pro mixážní pulty standardem, co Reloop RMX-80 Digital odlišuje, je design – v podstatě všechno, co chcete, najdete vždy na tom správném místě, aniž byste museli někde hledat nebo jít do sekundárního režimu. Knoflíky jsou umístěny ergonomicky stranou, zatímco LCD displej je vždy zřetelný. Na pohodlí přidají vstupy pro mikrofon a sluchátka na přední straně a pomocný port a místo pro mikrofon nahoře a ne po stranách - ideální pro použití v klubu. Uživatel může také aktualizovat firmware pomocí budoucího instalačního programu.
 
Kontrolky indikují, když jste v režimu filtru, takže to nemusíte neustále odhadovat. Pokud jsou efekty jasně viditelné, DJ má možnost nastavení délky času knoflíkem či panelem. Vnitřní vyrovnávací paměť ukládá poslední nastavení panelu nebo knoflíku, které zabrání jakémukoli resetování nebo rekonfiguraci.
 
 
 
Reloop RMX-80 Digital vyniká ještě v dalších významných oblastech: v uspořádání, designu a schopnostech je velmi podobný sérii Pioneer DJM. Velkým rozdílem je nižší cena Reloop RMX-80 Digital, takže pokud hledáte spolehlivý mixážní pult do klubu, ale nemůžete si dovolit DJM, zvažte místo něj tento model.
 
 
Zdroj: http://www.crossfadr.com/2014/02/03/reloop-rmx-80-digital-review-decently-priced-club-style-mixer/
www.dj-obchod.eu
www.reloopdj.cz

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací