• DJ Obchod.eu
  • /
  • Aktuality
  • /
  • Reloop Jockey 3 REMIX - první kontrolér pro komplexní ovládání TRAKTORU

Reloop Jockey 3 REMIX - první kontrolér pro komplexní ovládání TRAKTORU

Vloženo: 28. 03. 2013

 Reloop uvádí další ze svých novinek - Reloop Jockey 3 REMIX.

Připravte se na pořádnou inovaci plného ovládání Traktoru !

Nač se tedy těšit ?


Reloop na to šel tentokrát od lesa a nevydal vzhledově nový kontrolér, nýbrž se pustil do pořádného upgrade populárního a velmi povedeného kontroléru Reloop Jockey 3, který debutoval v roce 2011 a hned byl srovnáván s nejdražšími kontroléry na trhu. Navíc Jockey 3 díky svému kvalitnímu zpracování, vynikajícími Burr-Brown zvukovými převodníky, železnému šasi, vyhrával jednu cenu za druhou (NAMM SHOW, MUSIKMESSE).

U Reloopa si zřejmě řekli, proč tedy měnit zavedený design a raději nevymyslet něco nového ? A místo designových změn se kontrolér dočkal kompletního přepracování svých funkcí. Kontrolér tedy prošel kompletními změnami mapování a řazení funkcí.

Máme tedy kontrolér pro Native Instruments TRAKTOR zaměřeným na remixování!

JOCKEY 3 REMIX nabízí komplexní ovládání a velký prostor pro kreativní vyžití, ať už při vystoupení nebo při tvorbě. Roll & Mash režim, Trigger režim a Cue režim nabízí mnoho možností, stejně jako přímá úprava efektů pomocí jogů, pitche a linearfaderu. Obsažen je Remix mód, pro práci s efekty, Sample mód pro tvorbu, ukládání a snadný přístup k novým zvukům a Track Deck mód obsahující vše co potřebujete pro plnou kontrolu přehrávání. Pro snadnou orientaci je kontrolér vybaven 3-barevným LED podsvícením. Jedná se tedy o první remix DJ kontrolér na trhu, navíc s vestavěným digitálním mixážním pultem. 
 
Ovládání remix modu pomocí linearfaderů, pitchfaderu a jogu je skutečně brilantní, následná modulace efektů a samplů zde nezná hranic. Rozhodně doporučuji navštívit nějakého prodejce Reloop a kontrolér si otestovat. Čeká vás skutečná hudební nálož. Traktor ještě nikdy neměl takový kontrolér !

Kontrolér jsem testoval 2 dny a jelikož díky rozšířeným funkcím si skutečně netroufnu na něj napsat recenzi a proto hledáme někoho, kdo by si na to troufnul. Předem upozorňuji, že je nutná znalost Traktor 2. S LE verzemi si moc nepomůžete....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací