Serato DJ - zcela nový DJský software již BRZY

Vloženo: 30. 10. 2012

 

Dlouholetí uživatele DJ software Serato a samozřejmě všechni ti, kteří jsou zde, se těší na nové výkonné funkce, které s sebou přinese nový Serato DJ. Serato DJ oficiálně vyjde v listopadu tohoto roku.
 
Top new:
 
Pro uživatele Serato DJ Intro je jako hlavní novinka v Serato DJ je 4 deckové míchání. To bylo dříve možné pouze v Traktoru a majitelů ITCH. Díky tomu DJs, kteří pracují se Seartem tak zkvalitní svoji performanci. Novozélanďané mají Serato velmi dobře zmáknuté, takže je jistota, že ovládání 4 decků bude v té nejlepší kvalitě a pohodlí. Díky tomu, že Serato má velmi dobře výkonný algoritmus ovládání decků, můžeš se spolehnout, že kvalita ovládání decků pomocí jogů bude pro Tebe tím nejlepším zážitkem
 
 
 
Efekty:
 
Kvalitativně se efekty dají plně srovnávat s pluginy dalších DJ software, ba naopak se prý můžeme těšit n rozsáhlou efektouvou jednotku s perfektním zvukem a novými efektovými pluginy. Serato DJ bude rovněž obsahovat efektové pluginy známé z iZotope, který je znám svým vysoce profesionálním propojením různých svazků, jako např. Ozone 5 či Alloy 2 a který zaujme arzenálem high-kvalitních studiových efektů, které budou navíc “zabalené” do přívětivého DJského rozhraní. Delay, echo, ping-pong delay, reverb, phaser, flanger, zkreslení (distorsion), high a low pass a kombinovanými filtry tak plně obohatí FX účinky nového Serato DJ jehož budou plnou součástí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Další funkce:
 
Serato tak položilo své karty na stůl: Modulární Midi kontroléry, které v budoucnu budou obsahovat Serato, budou tak plně kompatibilní s budoucím Serato DJ nastavením a mapingem. Pokročilé loop funkce s až 8-mi Cue body na stopu jsou dále nezbytným vybavením nového Serato DJ.
 
Aktualizace! Jak? Kdy? Kde?
 
Vyjde společně s uvedením nového kontroléru Pioneer DDJ-SX. A to má být od 1.11.2012.  Další kroky jednotlivých upadtů vedoucí k aktualizaci kontrolérů podporující Serato přijdou postupně v prosinci 2012 a to pro celou komunitu Serato kontrolérů. Počínaje Reloop Terminal MIX 2 a Reloop Terminal MIX 4, následuje Denon DJ MC2000Numark N4 a tak dále. Jakmile bude řada na Tobě, respektivé Tvého kontroléru, můžeš si to kdykoliv zjistit na stránkách výrobce Tvého miláčka. Ostatní uživatelé budou bohužel muset počkat do jara 2013, ale aktualizace je bude pro ně bezplatná, pro uživatele Serato DJ Intro se bude cena pohybovat kolem 199 $, což je cena vskutku vysoká, ale vzhledem k pokročilým funkcím, které jsem výše popsal je to cena odpovídající . Mimochodem! Ranní ptáče dál doskáče: Video pluginy na VIDEO SL je zdarma pro všechny včasné registrace. Více ale ohledně tohoto najdeš přímo na www.serato.com 
 
Připravil pro Tebe: Pavel Tulačka - www.dj-obchod.eu 

Komentáře k článku

01. 11. 2012 07:35   |   Pavel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli Serato DJ, jakožto nový software, bude kompatibilní se starým SL1?

Za Vaši odpověď předem díky.
01. 11. 2012 09:13   |   DJ Obchod.eu
uvozovky bohužel nikoliv uvozovky

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací