Serato začne rozšiřovat podporu DVS na kontroléry !

Vloženo: 07. 08. 2014

Od září bude možno si k novému Seratu dokoupit i tzv. Expansion Pack za 99,- USD. 
K čemu bude sloužit ? 
Jedná se o rozšíření kontrolérů na DVS systémy, tedy že nebude zapotřebí extérní karta od Rane. POZOR ! Serato předem vyloučilo, že toto rozšíření bude platné na mixpulty. Jedná se jen o kontroléry, v tuto dobu se mezi ně řadí: Akai AMXNumark N4Denon DN-MC 6000 MK2. Dále nový Pioneer DDJ-SX2.


Je ale otázkou, k čemu bude majitelům kontrolérů rozšíření o podporu DVS, platné. Osobně neznám moc majitelů kontrolérů, kteří by měli doma i gramofony. Určitě se nějací najdou, obávám se však, že to budou promile... Dále si nedovedu moc představit, jak turntablisti na akci zapojují gramofony do cizích kontrolérů, které pak zapojují do svých laptopů a instalují následně drivery zmíněných kontrolérů... Podle mě je pořád snažší si přivézt s sebou Rane Serato SLxxx.

Ano, kdyby Serato toto rozšíření nabídlo i pro mixážní pulty, to by byla jiná káva, ale právě zde je ten kámen úrazu :-( Proč to asi Serato neudělalo ?

Podělte se s námi o Vaše názory.

Váš www.dj-obchod.eu

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací