The World of Maschine - MK2 - "daddy" a "mikro"

Vloženo: 02. 09. 2012

 

 

 


Native Instruments představuje nový Maschine 1,8 / MK2
Nová generace MASCHINE zajišťuje ještě lepší, rychlejší a přívětivější workflow. Kompletně přepracovaný hardware obsahuje mnoho nových funkcí, jako jsou multi-barevné osvětlené pady se zvýšenou citlivostí, multibarevné tlačítka, nový kontrastní displej a nové možnosti pro přizpůsobení hardwaru.

Žijeme v barevném světě: populární "bicí automat" kombinuje integrovaný hardware a software - je víc pestřejší, ale také více použitelný a otevřenější k širší tvorbě a úpravám zvuků.Oba Maschine - "velký i mikro" mají barevné pady, a zcela nový software.
(Pouze vělký "daddy" Maschine dostal do vínku vyměnitelné faceplates kity. Nicméně u maličkého "mikro" máš pořád volbu si vybrat buď bílý, nebo černý.)
No jasně, barevné pady se dají nastavit na MIDI. To znamená, že pokud například Ableton, Proppelerheads nebo Renoise budou vyrábět na míru šité šablony pro Maschine, máš vyhráno...
Pady jsou vyrobeny z RGB LEDek.
Wau ten displej ! :-)
Lepší pozorovací úhel: je velmi jemný. Navíc, když se budeš u hraní pořádně kroutit, věř, že na tento displej uvidíš ze všech úhlů !


K Maschine si můžeš zakoupit i různě barvení kity a šrouby (dodávají se v jednom balení). V balení najdeš i "matici" s jejíž pomocí bezpečně vyndáš knoby,Pamatuješ si na to ? U původních Maschine jak "daddy tak i mikro" jsou pady takové houbovité a nejisté..... U verzí MK2 je tu ale uspokojující "click". Navíc mají multirežim přepínání, takž s nimi můžeš pracovat více, než u původní verze. Aby bylo jasno, můžeš je "navázat" na další knoby, které jsou určeny pro beaty, úpravy smyček a průchod trackem a mnoho dalšího.
Pozor ! Multirežim padů funguje pouze u velkého Maschine, nikoliv u MikroVyber si svoji barvu, vyber si svůj styl, identifikuj se..
U "daddy" Maschine můžeš měnit barvy krytů a knobů.


Vyber si svoji barvu, vyber si svůj styl, identifikuj se..To není eště všecko ! Navíc si k "daddy" Maschine můžeš zakoupit kvalitní a hlavně stabilní stojan.

Nový robustní stojan. Na stole nebo ve studiu, nakloň si jej přesně tak jak potřebuješ. (Maschine můžeš dokonce naklonit směrem k Tvému publiku , aby si společně s Tebou vychutnali barevnou světelnou show z Tvého bubnování - zkrátka drobet si zamachruj :-) )
Stojan je kompatibilní i se starým Maschine!


Získáš Massive, dostaneš Massive, zmůžeš si upravovat Massive! Ano, Massive je nyní dodáván zdarma pro všechny uživatele s 1,8 aktualizaci softwaru. To znamená, že každý může začít produkovat dubstep, ale i libovolný počet hudebních žánrů nebo nápadů.
rovněž můžeš dokončovat i své "úchylné" ale i "intelektuální" polotovary, které sis vyrobil například v iMaschine v iPhone, či iPadu.
Zajímavost: můžeš si barevně označovat různé stopy samplů, smyček, beatů a mnoho dalšího...
Nové efekty: Transient Master

Brzy se dozvíš více....
Zde si můžeš vybrat svého budoucího miláčka !
http://www.dj-obchod.eu/novinky.html?vyrobce=54

Zpracoval: Pavel Tulačka - www.dj-obchod.eu

Facebook: http://www.facebook.com/DJOBCHOD
Google+   https://plus.google.com/118399370985830080402/posts
Pinterest:   http://pinterest.com/djobchod/ - bacha je tam i spousta hambatejch bab :-)
Twitter:    https://twitter.com/djobchod

 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací