Vrátí se Vestax ? Možná ANO !

Vloženo: 21. 09. 2015

Zhruba před rokem jsme psali o oficiálním prohlášení konkurzu, kterým legendární výrobce DJ techniky Vestax prochází v Japonsku, nicméně jsou zde již nové důvody se domnívat, že značka nezhasne, nebo by byla dokonce prodána. Americký distributor pro Vestax – Mixware, poslal do světa novou aktualizaci z týmu Vestax v Japonsku.

 
 
 
 
"Konkurzní postup byl nutným prvním krokem do přestavby japonské značky Vestax. První opatření, technický tým a nové návrhy produktů a hlavně finanční podpora jsou již na místě, na podporu obnovy procesu a další informace budou zveřejněny prostřednictvím Vestaxu z Japonska v průběhu konce roku 2015. "
 
To je skvělá zpráva pro fanoušky společnosti, která vyráběla mixážní pulty, gramofony a kontroléry – nicméně úpadek je často dlouhý a náročný proces…
 
"Tento proces bude určitě trvat nějakou dobu, a než první nové produkty Vestax opět obsadí celosvětové trhy může bohužel ještě hodně dlouho trvat, nicméně jsme přesvědčeni, že opět pod vedením svých původních zakladatelů, Vestax vzejde jako silná inovativní značka, jako tomu bylo vždy."
 
Všimněte si, že zmínka o "vedení ze svých původních zakladatelů" - to by znamenalo, že prodej nebo úplná změna vlastnictví není v plánech.
 
www.dj-obchod.eu
 
Pošli set, či vlastní skladbu a staň se umělcem měsíce na www.dj-obchod.eu
 
 

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací