Allen & Heath Xone 4D

-4-kanálový mixážní pult
-MIDI kontrolér
-Zvuková karta

Allen & Heath Xone 4D
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Výrobce: Allen & Heath
Obj. kód: 327377
Nákupem získáte: 380 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: Skladem  
Vaše cena:
38 026,00
31 424,69 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

  •  
(Hlasovalo: 85)

Zvuková karta: ANO
Počet kanalů: 4
Typ výstupu: Symetrický a nesymetrický (XLR a 3,5mm)

Allen & Heath XONE:4D je pracovní stanice vycházející z potřeb světových DJs. Umožňující větší integraci tradičních audio systémů založených na počítači.

XONE:4D se skládá ze tří hlavních částí:

- Mixážní pult je přepracovaný Allen&Heath XONE:92. Umožňuje smíchání libovolné kombinace vinylů, CD a dalších zdrojů signálu prostřednictvím 4 stereo kanálů do hlavního a monitorovacího výstupu. Obsahuje 2 efektové smyčky, 3-pásmový EQ, 2x analogový VCF filtr s LFO, VCA crosfader a kanálové fadery, mikrofonní vstup s dvoupásmovým EQ a sluchátkový výstup. Čítač BPM, který lze nastavit manuálně pomocí funkce TAP tempo nebo automatickou detekcí tempa. Dále umožňuje na každém ze 4 kanálů zvolit jeden ze tří zdrojů signálů: phono, line, USB. RIAA phono předzesilovače jsou dostupné pro kanál 1-3. Vstupní úroveň lze nastavit v rozsahu +/- 10dB. 3-pásmový EQ umožňuje bezpečné vybuzení středních a vysokých frekvencí a plné oříznutí nízkých frekvencí (tzv.kill efekt). Mikrofonní vstup má ovladání úrovně a 2-pásmový EQ. Mikrofonní vstup je směrován do hlavního mixu. Dále tlačítko CUE pro odposlech a ovladač poměru mixu a PFL, sluchátkový výstup.

- MIDI kontrolér nabízí dvě oddělené části, které nabízí vysílání až 105 MIDI zpráv z kombinací tlačítek, otočných a tahových potenciometrů, enkodérů, jog-dial koleček, nožních pedálů a herních ovladačů. Mód "MIDI Shift" tyto možnosti rozšiřuje o další vrstvu, díky které lze všechny MIDI ovladače použít znovu s jinou MIDI mapou. Navíc některé funkce mixu generují MIDI zpávy. Například čítač BPM umožnuje vysílaní MIDI hodin a transportní funkce start/stop. XONE:4D nabízí plnou kontrolu nad externími MIDI zařízeními, včetně velice sofistikovaných DJských počítačových prostředí. Pro zásadní softwarové produkty na trhu jsou připraveny presety.

Na obou stranách mixu nabízí dvě identické banky MIDI ovladačů, které nicméně vysílají jedinečné MIDI data. To umožní rozsáhlé ovládání/řízení externích MIDI zařízení, či software. MIDI kontrolér obsahuje otočné a tahové potenciometry, otočné enkodéry s tlačítkem, tlačítka s/bez osvětleného prstence, velké jog-dial kolečka se čtyřmi spínači. Vstup na nožní spínač a 15-ti pinový Game port umožnují zpravovaní CV výstupu z nožních pedálů, joystiků atp. Operace všech těchto prvků nemá vliv na audio signál, ale je automaticky přeložen do formátu MIDI na základě předdefinované MIDI mapy. Kanál MIDI, MIDI mapa kontroléru a ostatní funkce lze vybrat při zapnutí zařízení. Pro doplnění MIDI ovládání jsou některé funkce DJ mixu schopné vysílat MIDI zprávy. Například všechny tlačítka se světelným prstencem, ovladač frekvence filtru, crossfader. Tlačítko BPM je schopno vysílat transportní funkce start/stop a MIDI clock. MIDI data jsou vysílany z MIDI výstupu mixu nebo prostřednictvím USB. MIDI kontrolér má dvě vrstvy, takže lze všechny ovládací prvky namapovat 2x.

- Zvuková karta nabízí 20 kanálů prostřednictvím rozhraní USB2.0. Karta nabízí záznam/přehrávání 4 stereo audio vstupů a 4 stereo audio výstupů, 1x stereo digitalní vstup/výstup (SPDIF coax+optika) v rozlišení až 24-bit/96kHz. USB slouží nejen pro převod audio signálu, ale i přenosu MIDI. Karta dále disponuje digitalním vstupem/výstupem SPDIF(coax + optika). Nízkolatenční ASIO ovladač pomahá přenášet audio signál mezi mixem a počítačem.

Vlastnosti - Mixážní pult:

- Filtry: Signál z kanálu lze směrovat přímo do hlavního výstupu případně zkrze dva analogové filtry. Ty nabízejí charakteristický Allen&Heath analogový zvuk v kombinaci s 3-mi přepínatelnými pásmy, laditelnou frekvencí, rezonancí a možností modulace prostřednictvím LFO s funkci tap tempo. VCA crossfader umožnuje ovládat pozici filtru (volitelně).

- Efektová smyčka: K dispozici jsou dvě efektové smyčky FX1 s přepínáním pre/post a pre FX2

- Výstupy: Hlavní výstup je symetrický s konektory XLR. Výstup pro monitory je shodný s hlavním výstupem, ale s nesymetrickými konektory RCA a samostatným ovladaním úrovně. Lze jej využít i pro nahrávání.

- Čítač BPM: zobrazuje BPM (beats per minutes/úderů za minutu) hudebního signálu, které lze zadat manuálně pomocí funkce tap BPM, případně automaticky analýzou signálu. Signál do čítače lze směrovat z hlavního mixu nebo z jednotlivých kanálů pomocí pre FX2 sběrnice.

- UV reflexní barva: Na bílé prvky čelního panelu XONE:4D je nanesena speciální barva, která reaguje na UV záření, takže pod UV světlem zvyšuje viditelnost ovládacích prvků ve špatných světelných podmínkách.

 

Vlastnosti XONE:4D:

- 4-kanálový mixážní pult, MIDI kontrolér, zvuková karta
- 4-kanálový mixážní pult s 3-pásmovým EQ, 2x analogový rezonanční filtry s LFO
- 4x stereo vstup Line/Phono/USB (3x RIAA předzes.)
- mikrofonní vstup s dvoupásmovým EQ
- 2x efektová smyčka
- čítač BPM
- výstupy XLR, RCA
- UV reflexní prvky
- 20-ti kanálová zvuková karta s rozhraním USB 2.0 (24bit/96kHz, 8x analogový mono vstup/výstup, 1x SPDIF vstup/výstup z/do PC/Mac)
- MIDI kontrolér (2x12 tlačítek, 2x8 potenciometrů, 2x4 otočné enkodéry, 2x4 podsvětlených tlačítek, 2x4 tahový potenciometr, 2x jog-dial se 4-mi tlačítky, Game port, nožní spínač, až 105 MIDI zpráv)

 

Technické údaje:

- Kanály: 4× stereo
- Line vstupy: 5× (RCA)
- Phono vstupy: 3× (RCA)
- Return vstupy: 2× (RCA)
- Mic vstupy: 1× (XLR)
- Další vstupy: 1× Footswitch (TRS), 1× Midi (DIN), 1× USB 1× Game/Midi (DA15), 1× Digital (RCA), 1× Optical
- EQ: 3 pásma (Kill až 6dB)
- Interní FX: ano
- Externí FX: ano
- BPM counter: ano
- Talkover: ne
- Master výstupy: 1× (XLR), 1× (RCA)
- Send výstupy: 2× (RCA)
- Headphones výstupy: 1× (TRS)
- Další výstupy: 1× Digital (RCA), 1× Optical 3× Soundcard (RCA), 1× Midi (DIN)
- Fadery: vyměnitelné, VCA
- Crossfader: vyměnitelný, VCA

- Rozměry: 432×358×88 mm
- Hmotnost: 5 kg

Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
  •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 


Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
38 026,00 Kč
Allen & Heath Xone 4D

Allen & Heath Xone 4D

Obj. kód: 327377
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací