KORG padKontrol BK

-USB/MIDI kontrolér

KORG padKontrol BK
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Výrobce: Korg
Obj. kód: KRPADKONBK
Nákupem získáte: 52 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: Dočasně nedostupný   Dočasně nedostupný
Vaše cena:
5 190,00
4 289,02 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

  •  
(Hlasovalo: 0)

KORG padKontrol BK poskytuje šestnáct spouštěcích trigger padů, které jsou skvělé zejména pro dynamické bicí a varhany, dále X-Y pad, usnadňující tvorbu přirozeně znějících přechodů a víření; plus dvojici ovládacích tlačítek s možností přiřazení funkce - díky nim můžete vaší hudební tvorbě za použití softwarových nástrojů či MIDI zvukových modulů vdechnout zcela nový svěží rozměr. Vedle hraní bicích zvuků a spouštění samplů lze padKONTROL využít i k dalším úkolům - může dokonce přenášet zprávy pro DAW software - a je tak zkrátka ideální volbou pro špičkové nahrávání či použití naživo. Dodávaný editační software Editor Librarian dovoluje snadnou editaci a správu scén, navíc jsou již předem připraveny četné scény, přizpůsobené pro použití s nástroji série Korg TRITON a OASYS a četnými GM kompatibilními nástroji, nebo oblíbenými bicími softwarovými aplikacemi. Nový padKONTROL je zkrátka perfektním kontrolerem pro každého hudebníka.

Šestnáct víceúčelových padů
Díky šestnácti ergonomicky uspořádaným padům lze expresivně přehrávat bicí fráze, přenášet zprávy typu control change, či pracovat s vaším DAW software. Každý z padů lze nezávisle nastavit tak, aby přenášel buď zprávu typu note message nebo control change. Pady, které přenáší control change zprávy, budou v režimu Play svítit, čímž indikují své nastavení. Dynamické pady lze přepínat buď v režimu toggle či momentary, volit můžete z osmi typů dotykové citlivosti (dynamiky). Při přenášení zpráv typu note message lze každý z padů nastavit na jinou dynamiku, nebo lze i zvolit "fixní" hlasitost padů, kdy nezáleží na síle stisku. Realistických bicích přechodů nebo víření pak dosáhnete pomocí X-Y padu. Funkce llumination se svými třemi variantami rozsvítí pady v unikátních světelných vzorech. Kombince funkčnosti padů s jejich propracovanými světelnými efekty rázem katapultují váš herní projev ve všech aspektech k nové a vyšší úrovni.

X-Y pad a ještě lepší kontrola
Od svého představení u syntezátoru Korg Z1, až po použití v sérii KAOSS (KAOSS PAD, KM-2 KAOSS MIXER, KPE-1 KAOSS entrancer, KP2 KAOSS PAD dynamic effect controller), prokázal X-Y pad své kvality a stal se jedním z neocenitelných a unikátních typů ovládacích prvků. U padKONTROL pak nabízí ještě více možností kontroly. Můžete například X-ose přiřadit ovládání pitch bend (změna výšky tónu), a Y-ose pak ovládání hloubky efektu reverb. V součinnosti s Flam a Roll bude X-osa ovládat rychlost víření, a Y-osa se pak postará o aspekty dynamiky, čímž lze docílit dosud nepředstavitelných výsledků. Hodnoty zadávané přes X-Y pad lze dokonce invertovat, což jen dále posunuje již tak bohaté možnosti tohoto skvělého ovládacího prvku.

Dvě otočná tlačítka s možností přiřazení funkce
Mezi ovladači naleznete i dvě otočná tlačítka, kterým můžete přiřadit některou z četných funkcí, respektive zpráv typu control change - jako například ovládání pan nebo decay time. Každé tlačítko pak může pracovat i v reverzním režimu, takže se hodnoty s otočením doleva budou naopak zvyšovat.

Zdířka na připojení pedálu
Stejně jako pady lze i nožní pedál použít k přenosu zpráv typu note message - tj. tónů, jako například kick drum - nebo zpráv control change. Pokud jsou zadávány tóny, nožní pedál pracuje stejně jako pad - pochopitelně s výjimkou dynamiky. Je-li pedál využíván k přenosu zpráv control change, lze mu přiřadit stejné zprávy jako normálnímu padu. Stačí pouze připojit příslušný pedál (například Korg DS-1H nebo PS-1, prodávány zvlášť) na určenou zdířku.

Šestnáct paměťových míst pro uživatele / třicet přednastavených paměťových míst
Nastavení všech jednotlivých ovládacích prvků lze uložit jako tzv. "scénu" do jednoho ze šestnácti k tomu určených paměťových míst. Pady lze využít k rychlému přepínání mezi těmito šestnácti uživatelskými scénami, což oceníte nejen ve studiu, ale i při živém hraní. Vedle toho padKONTROL obsahuje třicet přednastavených scén, optimalizovaných pro použití s oblíbenými softwarovými bicími aplikacemi.

USB-MIDI propojení a napájení
Připojit padKONTROL k počítači lze snadno použitím USB kabelu, přes nějž může také být nástroj napájen. Toto propojení umožňuje využít padKONTROL jako USB-MIDI rozhraní k dalšími MIDI zařízením, která nejsou vybavena USB, díky čemuž se vám značně rozšíří možnosti při sestavování a nastavení vašeho zvukového systému. V případě potřeby lze nástroj napájet i z elektrické sítě.

Editační software Editor Librarian
Společně s padKONTROL je dodáván i editační program Editor Librarian, v němž lze na počítači za využití přehledného grafického rozhraní editovat a spravovat data jednotlivých scénu. Můžete si tak vytvořit přesně takové nastavení ovládacích prvků, jaké vyhovuje vašim aktuálním požadavkům a potřebám.

Vše připraveno ke hře - dodávaný software
Součástí balení padKONTROL je dále také speciální bicí plug-in SUPERIOR, vytvořený ve spolupráci s Toontracks. Tento asi 250 MB program nabízí různé typy dynamiky nebo četné variace mikrofonů - dohromady asi 2,600 samplů!

Technické údaje:

Ovládací prvky: 16 spouštěcích trigger padů s dynamikou a LED podsvětlením, X-Y pad, dvě otočná tlačítka s možností přiřazení funkce, zdířka pro připojení pedálu (lze připojit pedál DS-1H nebo PS-1, prodávány zvlášť)
Display: 7-segmentů, 3-digi LED diody
Paměť: 16 vlastních (uživatelských) scén, 30 přednastavených
Konektory: Pedal, MIDI IN/OUT, USB (typ B), vstup pro síťový kabel (DC9V)
Napájení: DC9V; síťový AC adaptér (volitelný), USB
Příkon: při USB napájení cca 150 mA (maximálně 180 mA), při napájení ze sítě cca 150 mA (maximálně 180 mA)
Rozměry: 314 x 234 x 55 mm
Váha: 960 g
Dodávané položky: USB kabel, CD-ROM (obsahující padKONTROL Editor/Librarian software atd.), licenční ujednání
Vstupy: USB (B), MIDI In/Out
Barva: Černá

Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
  •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
5 190,00 Kč
KORG padKontrol BK

KORG padKontrol BK

Obj. kód: KRPADKONBK
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací