Pioneer DJM-2000 Nexus

-Kvalitní profesionální 4 kanálový mixpult
-Kreativní efektor, MIDI funkce
-USB

Pioneer DJM-2000 Nexus
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Výrobce: Pioneer
Obj. kód: DJM-2000-NXS
Nákupem získáte: 620 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: 1 - 2 dny   1 - 2 dny
Vaše cena:
61 980,00
51 220,27 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

 •  
(Hlasovalo: 0)

Perfektní doplněk k nedávno vydanému přehrávači CDJ-2000 Nexus. DJM-2000 Nexus nabízí více funkcí pro mixování hudby, včetně nového Beat Slice a Sync Master dostupných ve spojení s Pro DJ Link. Kromě nejnovějších funkcí mix pult také obsahuje vestavěný, plnobarevný 5,8" LCD multidotykový panel s efekty, vyvinuté Beat efekty, Pro DJ Link a MIDI ovládací schopnosti.
Funkce Pro DJ Link
S Pro DJ Link může být DJM-2000 Nexus snadno propojen (přes kabely LAN) s více CDJ přehrávači mající Pro DJ Link - pohodlí sdílení jednoho hudebního úložiště (USB, SD karta...). Kromě toho můžou být s DJM- 2000 Nexus připojeny až dva laptopy s předinstalovaným softwarem Pioneer rekordboxTM pro situace, kdy se chtějí při vystopení dva DJ's střídat. Kvůli využití Pro DJ Link byly do mixu přidány dvě doplňkové funkce, Beat Slice a Syns Master.
BEAT SLICE - Je-li funkce aktivována, tak je BPM hrající skladby z přehrávače automaticky synchronizováno. Krátký sample skladby (slice) je dočasně uložen v DJM-2000 Nexus a jeho průběh se zobrazí na vestavěném displeji dotekového panelu. Křivka se oddělí a je na displeji zobrazena v osmi částech (1/1, 1/4, 1/2 a 1/8 beatu). Dotekem každé části vytváří zcela nové zvukové efekty, které se přehrávají společně s beatem přehrávané skladby.
SYNC MASTER - Beaty (rychlost a pozice) skladby hrajících na více přehrávačích připojených do mixu přes systém Pro DJ Link, jsou automaticky synchronizovány s Master clock DJM-2000 Nexus. Přehrávací rychlost a beaty lze také nastavit pomocí vestavěného dotykového panelu, takže může být mnoho skladeb uspořádáno s lehkostí, aniž by se museli synchronizovat beaty každého přehrávače.
Kvalitní audio výstup
DJM-2000 Nexus nabízí vynikající kvalitu zvuku s vysoce stabilním krystalovým oscilátorem.
Tvůrčí možnosti a vlastnosti
Nově integrovaný peak limiter udržuje audio přehrávání za všech okolností, i při maximální výstupní úroveni, a limituje zkreslení při přehrávání a předchází poškození mix pultu. K zvýšené životnosti a zajištění snadného fungování, disponuje DJM-2000 Nexus vysoce výkonnými kanálovými fadery.
Rozložení - Mix pult nyní používá chromované otočné potenciometry pro nastavení frekvencí efektů, stejně jako bílé LED osvětlení pro BEAT tlačítko, aby dokonale odpovídal vzhledu CDJ-2000 Nexus. V horní střední část mixu je EFX jednotka, která poskytuje kvantum digitálních efektů, přičemž každá postranní část panelu nabízí ovladače pro audio míchání až pro čtyři digitální nebo USB zdroje. Střední část obsahuje INST FX (Instant Instrument FX) funkci pro další zvukové efekty.
5,8" multidotykový displej - DJM-2000 Nexus disponuje plnobarevným 5,8" LCD multidotykovým panelem pro remixování a přidávání zvukových efektů pouze jednoduchým dotykem na obrazovce. Uživatelé mohou také dotykem současně manipulovat zobrazenými ovládacími prvky na různých oblastech obrazovky současně. Jsou k dispozici čtyři
různé tvůrčí režimy.
Beat Slice - Umožňuje uložit části skladby pro další zvukové efekty
Frekvenční mix - Umožňuje přesnější míchání v sedmi frekvenčních rozsazích. Například, uživatelé mohou zvýraznit pouze basovou oblast v muzice kterou míchají.
Sidechain remix - Dotykem na obrazovku mohou DJ's vytvořit sedm různých dynamických zvukových efektů.
MIDI režim - Umožňuje uživateli přiřadit různé ovládací prvky zobrazené na LCD obrazovce v externím DJ softwaru pomocí MIDI. Pro větší flexibilitu jsou k dispozici čtyři typy MIDI režimů.
Beat efekty - Bylo přidáno mnoho tlačítek pro pro výběr různých efektů a parametrů. Manipulace zvukových efektů lze provést pomocí potenciometrů Effect Frequency, které změní nízké, střední a vysoké frekvenční pásma. S otočením potenciometru mohou uživatelé zvýšit účinek každého frekvenčního pásma.
INST FX - Instant Instrument FX nabízí dalších šest zvukových efektů, které zahrnují Noise, HPF, LPF, Jet, Zip a Crush. Každý z efektů může být uveden do určeného kanálu otočením potenciometru Filter. Navíc potenciometr Parametr umožňuje jemné vyladění efektů.
Live Sampler - Skvělá funkce mixu je Live Sampler, který umožňuje, aby byl zvuk z mikrofonu nebo z hlavního výstupu zaznamenán přímo do mix pultu. "Nasamplovaný" zvuk můžete okamžitě přenést, pomocí kabelu LAN, do CDJ-2000 Nexus nebo CDJ-900.
Link Monitor - Při spojení s přehrávačem CDJ-2000 Nexus, mix informuje DJ's o jeho "připojovacím" stavu. Jog kola mění barvy na základě aktuálního on-air stavu a číslo kanálového připojení, poskytující rychlou vizuální informaci DJ's.
USB rozhraní - DJM-2000 Nexus je vybaven audio USB rozhraním 2, které umožňuje přímé připojení počítače bez nutnosti použití externího zvukové karty. Ke každému kanálu lze přiřadit až čtyři zvukové zdroje, což zajišťuje ještě větší flexibilitu. Pro větší pohodlí může být Master výstup připojen přímo k počítači kvůli nahrávání DJ's.
Další vlastnosti:
Přepínatelný 3 pásmový EQ / Isolator - Vybaven přepínáním 3 pásmového EQ (+6 dB až -26 dB) a 3 pásmového Isolator (+6 dB až - ∞ dB) pro každý kanál.
Digital In - Audio digitální vstup pro každý kanál bez žádného zhoršení kvality zvuku.
Fader Start Play - Propojení s Pioneer CDJ přehrávači pomocí Pro DJ Link nebo ovládacím kabelem, umožňuje mix pult spustit přehrávače pomocí spínacích faderů.
Talk Over - Sníží hlasitost muziky ve chvíli kdy je používán mikrofon.
Peak Level Meter - Na pohled zobrazí vstupní úrovně. Přiřazení Cross Faderu - Umožňuje flexibilní přiřazení vstupu každého kanálu ke cross faderu.
Nastavení Fader Curve - Umožňuje měnit kanálovou fader křivku.
Auto Standby - Tato funkce přepne přístroj do pohotovostního režimu, když se nevykonává žádné přehrávání nebo není po určitou dobu detekován žádný vstup.

Technické informace:
Vstupní terminály:
CD / Line: 6x (RCA) Phono: 2x (RCA) Digital In: 4x (RCA) Mic: 1x (Combo)
Výstupní terminály:
Master Out: 2x (1x XLR a 1x RCA) Booth Out: 1x (Jack 6,3) Sluchátka: 1x (Jack 6,3)
Rec Out: 1x (RCA)
Digital Out: 1x (Coaxial)
Další terminály:
Send: 1x (Jack 6,3) Return: 1x (Jack 6,3) MIDI Out: 1x (5p DIN) Ovládání: 2x (Jack 3,5) USB-B Port: 1x
LINK Terminal: 6x

Ostatní:
Napájení: AC 230V, 50 Hz
Příkon: 42 W
Přeslech: 19 dB
Vzorkovací frekvence: 96 kHz A/D, D/A převodník: 24 bit, 32 bit
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Celkové harmonické zkreslení (THD): 0.004% nebo méně Odstup signál / šum: 107 dB (Line)
Rozměry: 407 x 406 x 102 mm
Hmotnost: 8,2 kg

 • Anonymní
  100%
  Rychlost dodani
  Objednáno a v pohodě dodáno.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  90%
  Rychké jednání a výborná komunikace
  Vřele doporučuji.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  10%
  NEdodali zboží nevrátili peníze. Po urgencí na mne kašlali. Nyní půl roku po nepovedené akci stále není reakce., Lidé vyhněte se takovému zlořádu.
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
 •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
61 980,00 Kč
Pioneer DJM-2000 Nexus

Pioneer DJM-2000 Nexus

Obj. kód: DJM-2000-NXS
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací