Ceník přepravného

Zboží necháváme přepravovat následujícími postupy:

  1. Česká pošta:
    a) Balík do ruky - Česká pošta doručí balík na adresu, kterou si určíte v objednávce
    b) Balík na poštu - Česká pošta doručí balík na pobočku České pošty. Místo uložení si můžete zvolit přímo v objednávce. O uložení balíku na pobočce České pošty budete informování sms / emailem
  2. Česká pošta - EMS - expresní přeprava do 15 kg - záruka dodání do 24 hodin
  3. DPD - komfortní přeprava do druhého dne - balík do ruky
  4. General Parcel - obchodní balík - standardní způsob přepravy

V případě, že si nejste jisti, zda budete v místě doručení v rozmezí doručovacích hodin, doporučujeme zvolit způsob přepravy přes Českou poštu, která je schopna Vám balík ponechat na své pobočce v blízkosti Vámi určeného místa doručení. General Parcel a IN TIME se při neúspěšném doručení pokusí následující den zboží opětovně doručit, poté se zásilka vrací zpět k nám na pobočku.

Běžné doručovací hodiny a detaily přepravy:

 

Česká pošta: pracovní dny – 10:00-13:30 (větší města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, aj. i v sobotu mezi 09:00-11:30)

Česká pošta dodá balík obvykle následující pracovní den od předání zásilky z naší expedice. Každý balík má své identifikační číslo, takže v případě komplikací ho lze snadno dohledat. Nejdříve se pošta pokusí doručit zásilku domů a v případě neúspěchu nechá balík uložený na podací poště Vaší adresy po dobu 7 dní

V případě, že jste zanechali u své objednávky svůj email a telefonní číslo, budete o stavu své objednávky a datu expedice vždy informováni jak na Váš email, tak formou SMS. V případě nezastihnutí na místě určení Vám rovněž bude i ze strany České pošty zaslána SMS s datem příštího dodání, či o místě uložení na nejbližší pobočce české pošty.

 

General Parcel: pracovní dny – 09:00-18:00

Balíková služba General Parcel (Geis) doručuje vždy do druhého dne od předání zásilky z naší expedice. Pokud není při prvním pokusu úspěšná, zanechá zprávu na místě doručení a zkusí předat zásilku ihned další den nebo podle dohody s adresátem. Každý balík má své identifikační číslo, takže v případě komplikací ho lze snadno dohledat.

SMS avízo - příjemci zásilky zašleme zprávu s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce. Telefonické avízo – příjemce předem telefonicky informujeme o době doručení, eventuálně upřesníme termín a místo doručení.
 
 
 
 
DPD : pracovní dny – 09:00-18:00
 
Balíková služba DPD doručuje vždy do druhého dne od předání zásilky z naší expedice. Pokud není při prvním pokusu úspěšná, zanechá zprávu na místě doručení a zkusí předat zásilku ihned další den nebo podle dohody s adresátem. Každý balík má své identifikační číslo, takže v případě komplikací ho lze snadno dohledat.
SMS / email avízo – příjemce bude informován dvěma SMS / emailovými zprávami o plánovaném doručení zásilky. První zpráva bude odeslána den před plánovaným doručením a bude obsahovat základní informace k zásilce, ve druhé zprávě bude příjemce v den doručování informován o čase doručení s telefonním kontaktem přímo na doručujícího kurýra.
 

V případě, že jste zanechali u své objednávky svůj email a telefonní číslo, budete o stavu své objednávky a datu expedice vždy informováni jak na Váš email, tak formou SMS

Doporučujeme uvádět v objednávkách telefonní kontakt, kam mohou přepravci volat (u české pošty je služba odesílání SMS ohledně termínu doručení)


U balíků nad 30 kg se přepravné účtuje dle platného ceníku přepravce.

sledování zásilek:
po každém odeslání balíku na uvedenou adresu objednavatelem je Vám automaticky zaslán email s potvrzením o jeho odeslání, ve kterém je uvedeno číslo zásilky

číslo zásilky můžete sledovat na

ČESKÁ POŠTA:
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

DPD:
https://www.dpd.com/cz

GEIS:
http://www.geis-group.cz/cz/Balikove-prepravy
 

Česká pošta - Balík do ruky a Balík na poštu

Objednávka do 10 000,- Kč vč. DPH 129,- Kč
Objednávka nad 10 000,- Kč vč. DPH zdarma

 Expresní doručení EMS do 25 hod (max. 15 kg zásilka)  - 350,-- Kč

 

DPD

Objednávka do 10 000,- Kč vč. DPH 149,- Kč
Objednávka nad 10 000,- Kč vč. DPH zdarma
 

 

GP - General Parcel

Objednávka do 10 000,-- Kč vč. DPH             159,-- Kč

Objednávka nad 10 000,-- Kč vč. DPH           zdarma

 

Prodej na Slovensko


Objednávka do 20 000,- Kč vč. DPH 349,- Kč
Objednávka nad 20 000,- Kč vč. DPH zdarma
Zásilky nad 30 kg musíme dělit do více balíků - násobí se dopravné.  


balíky nad 30kg není možné odesílat přes Českou poštu. Pouze pokud lze zásilku rozdělit, např. 2 boxy o celkové váze 40kg lze zaslat jako 2 zásilky po 20 kg. V takovém případě účtujeme navíc poštovné dle počtu balíků. Poštovné vynaložené navíc účtujeme i u zásilek jejichž celková hodnota objednávky přesahuje limit 10000,-- Kč - kdy se poštovné neúčtuje. V takovém případě účtujeme pouze poštovné navíc (např. 1 balík zdarma + další balíky dle ceníku přepravce)

Pokud jste registrovaní plátci DPH a zašlete nám faxem, či elektronickou poštou Váš výpis o osvědčení plátce DPH, nebude Vám DPH dále účtováno.

V dopravném je zahrnuto balné, poštovné, dobírkovné.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně přepravy zboží, můžete nás kdykoliv kontaktovat.
http://www.dj-obchod.eu/kontakt.html

 

Platby

1. Dobírka při převzetí - platí pro všechny způsoby dopravy
2. Online platba - platebními kartami VISA, MASTERCARD přes zabezpečený portál banky, platební kanál GOPAY - integrátor plateb - www.gopay.cz.
3. Předem převodem na účet - vygenerujeme a zašleme Vám na mail údaje, na jejichž základě provede zákazník platbu
4. Hotově při převzetí - pouze při odběru zboží na prodejně v Domažlicích
5. Na splátky - spolupracujeme se společnostmi CETELEM, ESSOX. Více informací ZDE.
6. Na fakturu - vybraným zákazníkům umožňujeme platbu na fakturu

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací