Native Instruments Maschine MK2 white

-MIDI kontrolér pro tvorbu beatů a tracků
-Plnohodnotný, profesionální, intuitivní řešení
-Včetně softwaru Maschine

Native Instruments Maschine MK2 white
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Pokud objednáte dnes do 14:00 hodin
zboží obdržíte za 1 - 3 dny
Výrobce: Native Instruments
Obj. kód: SNAI031
Nákupem získáte: 129 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: Skladem  
Vaše cena:
12 890,00
10 652,30 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

 •  
(Hlasovalo: 0)

Zvuková karta: NE

Native Instruments Maschine MKII white je plnohodnotný, profesionální, hardwarovo-softwarový systém pro tvorbu beatů a tracků.

A udělal další krok vpřed a vy můžete s ním. Vyberte si černý nebo bílý hardware, používejte vysoce citlivé pady, mějte lepší kontrolu díky přepracovanému LCD displeji a využívejte nových vlastností softwaru. Bezkonkurenční workflow Maschine je ještě plynulejší a intuitivnější. A navíc je k dispozici více než 6 GB zvuková knihovna, včetně Massive – syntezátoru pro basy a leady. Tvůj nový Maschine navíc můžeš potunit pomocí nových Maschine Custom Kits. Nikdy nebyl lepší čas pro Tvůj groove...

Tvoř beaty, rytmy, melodie a tracky během okamžiku s Maschine – průkopnický nástroj, který rozpálí Tvoji kreativitu s intuitivním, fyzickým ovládáním a neuvěřitelně rychlým pracovním prostředím. Mezi novinky v druhé generaci patří například:

-vícebarevné a ještě citlivější pady
-volně přiřaditelné barvy jednotlivým zvukům, patternům, skupinám a scénám
-přizpůsobivý hardware Mk2 s odnímatelnými kryty a 7 barevnými variantami
-vylepšený display s vysokým kontrastem a lepším pozorovacím úhlem (pouze Maschine)
-možnosti Timestretch a pitch shifting v aktualizovaném softwaru verze 1.8 (aktualizace zdarma)
-možnost ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace, v případě použití jako VST, AU nebo RTAS plug-inu
-nové efekty: Transient Master, Tape a Tube Saturation
-četná vylepšení pracovních postupů pro ještě intuitivnější a rychlejší práci

Maschine je tou pravou zbraní pro tvorbu beatů a živou produkci – nyní je ještě lepší, díky novým barevným padům. Díky věhlasnému syntezátoru Massive, který je součástí, a novým efektům, nabízí Maschine a Maschine Mikro ještě víc, než kdykoliv dříve. A s možností výběru mezi černou nebo bílou variantou, můžete lépe vyjádřit svůj styl. Maschine lze dokonce barevně přizpůsobit díky různě barevným otočným ovladačům.

Ideální řešení do studia i pro živou produkci

To nejlepší z obou světů je integrováno do hardwarovo-softwarového systému, který kombinuje výkon a flexibilitu počítačové hudební produkce s pocitem a bezprostředností hardwarového grooveboxu. Kreativní pracovní prostředí kombinuje sekvencer postavený na bázi patternů, profesionální sampler, multi-efektovou jednotku a možnost hostovat plug-iny ve formátech VST® a Audio Units™. Vše lze ovládat přímo z hardwaru. Intuitivní a jednoduché ovládání všech softwarových parametrů a funkcí pomocí 47 tlačítek s kliknutím, 8 otočnými ovladači pro možnost okamžitého zásahu a 1 hlavním otočným ovladačem s možností stisknutí. Rozšířené možnosti zapojení díky MIDI vstupu a výstupu pro možnost připojení a ovládání externího MIDI hardwaru. Automatické mapování ovladačů jakéhokoliv plug-inu na 8 otočných ovladačů, pro možnost okamžité práce. Plnohodnotná integrace do studia. Jamujte s Maschine a pak pohodlně vyexportujte data do vašeho DAW pro finální aranžmá a mix. Profesionální zvuková knihovna s více než 6 GB zvuků všech žánrů s celkem 18.000 vzorky. K dispozici je celkem více než 300 nástrojů, včetně bas, klávesových zvuků, leadů, varhan a smyčců. Nechybí ani bicí smyčky i samostatné údery, 300 bicích sad, 1400 předprogramovaných patternů a 62 kompletních projektů. Výjimečná efektová jednotka s více než 170 presety studiové kvality – od klasických studiových standardů, až po velmi kreativní nástroje. Samozřejmostí jsou klasické funkce bicích automatů, jako je 16 dynamických úrovní, swingování, pad-link, opakování not, krokový sekvencer, emulace samplingu MPC 60/SP 1200. A ještě více zvuků – součástí Maschine Mk2 je zvukový balík Komplete Elements s více než 1000 skvělých zvuků z oceňovaných NI softwarových syntezátorů, plus plná verze syntezátoru Massive (součástí Komplete 8 Ultimate a Komplete 8).

Příslušenství:
Uživatelské Maschine sady – od různo-barevných krytů, až po různě barevné otočné ovladače.
Stojánek pro Maschine pro optimální nastavení pozice hardwarového ovladače Maschine na stole vašeho studia a nebo pro připevnění na stojánek snare nebo stojan na jevišti.
Zvuková rozšíření Maschine: široká nabídka zvuků a patternů, vytvořených renomovanými umělci a zvukovými designery, které lze okamžitě použít.

Maschine Custom Kits

Každý kryt obsahuje hliníkový čelní panel a sadu odpovídajících otočných ovladačů pro použití s novou černou nebo bílou variantou hardwaru Maschine. Převlékněte Maschine během okamžiku a dejte vaší hudební produkci novou barvu.

Maschine Stand
Nezbytným příslušenstvím každého, kdo používá Maschine, je Maschine Stand. Ideální je do studia i na pódium. Bezpečně ukotví buď nový vícebarevný hardware Maschine a nebo  první generaci Maschine. Naklání jednotku pro ideální viditelnost a ergonomii, kterou potřebujete pro svou tvorbu beatů. Maschine Stand je dostatečně robustní pro každé pódium.

Co je nového v Maschine Mk2 a softwaru Maschine 1.8

Produkujte barevně
Nové barevné kódování vám umožní spatřit váš zvuk. Neuvěříte, jak se tím zlepší vaše workflow.

Stačí přiřadit barvy skupinám, zvukům, patternům a scénám a hned uvidíte pady a skupiny tlačítek na vašem hardwaru, jak se rozsvěcejí stejnou barvou. Například Kick udělejte červený a okamžitě uvidíte, který pad hraje právě Kick. Přidejte své tvorbě trochu barvy!

A díky lepší citlivosti nových padů máte na dosah ruky také novou úroveň přesnosti hry.

Massivní bonus
S novou verzí Maschine 1.8 dostanou všichni uživatelé Maschine plnou verzi moderní legendy – Massive (je též součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Syntezátor, který svými basovými zvuky roztřese zem. Tento monstrózní syntezátor obsahuje 1300 zvuků, které můžete okamžitě použít a to přímo z prohlížeče Maschine, který lze plnohodnotně ovládat z hardwaru.

Osm otočných ovladačů Maschine umožňuje přímý přístup k osmi makro ovladačům Massive. Dokonalá synergie mezi hardwarem a syntezátorem.

Nová Master sekce
Přepracovaná byla také Master sekce Maschine. Ovládejte hlasitost, tempo a swingování pomocí nového multifunkčního otočného ovladače s možností stisknutí. Vyberte režim pomocí nových přepínacích tlačítek a proklikejte se hodnotami, aniž byste se museli dívat na obrazovku počítače.

Navigace a scrubbing jsou ještě jednodušší. A změna výšky tónu a nastavení hodnot parametrů se stává naprosto přesným díky vynikající fyzické odezvě otočného ovladače.

Se 47 podsvícenými tlačítky s kliknutím a barevnými Transport ovladači, umožňuje Mk2 fyzickou a vizuální tvorbu beatů.

Time Stretch a Pitch ShiftSoftware Maschine 1.8 nabízí možnosti Time Stretch a Pitch Shift. Jednoduše zrychlujte nebo zpomalujte z jednoho BPM k druhému. S podporou automatické detekce BPM. A nebo upravte délku vašeho zvuku na přesnou délku tak, aby se například vešel přesně na jednu dobu.

A co víc, tvořte své beaty harmonicky, pomocí naladění vašich samplů s funkcí Pitch Shift.

Nové efektyNejnovější aktualizace, která je k dispozici zdarma, nabízí nové efekty, vybrané speciálně pro tvorbu beatů. Transient Master je velice oblíbený NI dynamický a mixážní efekt. A právě ten se stal součástí softwaru Maschine 1.8.

Ideální je pro pozicování bicích a perkusí. Umožní vám míchat odpředu dozadu a umístí každý vzorek přesně na to správné místo v prostoru. Nové efekty Tube, Tape Saturator a Tube Saturator přináší tajemství analogové vřelosti a přirozenosti.

Nový vzhled a nový pocitNový hardware doslova poskočil o kus dopředu v použitelnosti, spolehlivosti a estetiky. Inverzní displej nabízí vysoký kontrast a lepší pozorovací úhel, který potebujete během živého hraní nebo ve studiu.

Přepracované byly také konektory pro USB a MIDI vstup/výstup. Ty jsou teď méně náchylné k nechtěnému vytažení  kabelů. A nové gumové nožičky znamenají lepší přilnavost k podložce a udrží tak hardware pevně na místě i v případě těch nejagresivnějších beatů.

Vylaďte svůj stylDíky výměnným krytům můžete barevně vyladit svůj styl. Black Edition má černou desku s červenými otočnými ovladači a White Edition má stříbrnou čelní desku s bílými otočnými ovladači.

Přineste svůj vlastní barevný styl, díky Maschine Custom Kits. K dispozici je pět poutavých barevnách schémat. Každý sestává z nového čelního panelu a odpovídajících otočných ovladačů. Výměna je naprosto snadná. Přizpůsobte svůj Maschine zcela novému vzhledu během okamžiku.

Vylepšení v oblasti workflowProducenti pracující s Maschine ocení velké časové úspory, kterých dosáhnou díky následujícím vylepšením ve workflow softwaru Maschine 1.8
Ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace: spusťte Maschine jako plug-in ve vašem DAW a použijte Transport tlačítka vašeho Maschine hardwaru pro ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace.  (Tato funkce vyžaduje poslední verzi aplikace NI Controller Editor). Funkce není kompatibilní pro Pro Tools.
Nový režim náhledu v prohlížeči: Jednoduše listujte v prohlížeči a využijte předběžného náhledu, aniž byste museli zvuk načítat.
Přepracovaný náhled nyní obsahuje samostatnou úpravu délky a hlasitosti not.
Nové hardwarové zkratky: Vyberte a mažte události jednoduše. Tlačítko Pannic: okamžitě vypne veškerý zvuk z Maschine.
Uložte skupinu se samply.

Systémové požadavky:
Windows
Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64 Bit)
Intel Core Duo nebo AMD Athlon 64 X2
2 GB RAM

Mac
Mac OS X 10.6 nebo 10.7 (poslední aktualizcae)
Intel Core Duo
2 GB RAM

Podporovaná rozhraní
Stand-alone
VST
Audio Units
RTAS (Pro Tools 9 nebo novější)
ASIO
CoreAudio
WASAPI

Rozměry: 210 x 295 x 65 mm
Hmotnost: 4,8 kg

2 displeje s rozlišením 64x256 bodů
16 vícebarevných vysoce citlivých podsvícených padů a Velocity a AfterTouch
8 otočných ovladačů
1 krokový otočný ovladač (30 kroků)
47 podsvícených tlačítek
MIDI I/O
USB 2.0
Kensington zámek

 • Anonymní
  100%
  Rychlost dodani
  Objednáno a v pohodě dodáno.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  90%
  Rychké jednání a výborná komunikace
  Vřele doporučuji.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  10%
  NEdodali zboží nevrátili peníze. Po urgencí na mne kašlali. Nyní půl roku po nepovedené akci stále není reakce., Lidé vyhněte se takovému zlořádu.

Příslušenství

Reloop kabel 2 RCA M/ 2 RCA M 1,5m bílý 222195
213,00 Kč
Skladem
-RCA kabel (cinch)
-Délka 1,5 metru
-Bílé provedení
Reloop Kabel 2x Cinch M / 2x Mono 6,3 mm M 3,0 m
340,00 Kč
Skladem
-Propojovací kabel
-2x Cinch M / 2x Mono 6,3 mm M 3,0 m
Reloop Kabel 2x Cinch M / 2x XLR M 3,0 m
417,00 Kč
Skladem
-Propojovací kabel
-2x Cinch M / 2x XLR M 3,0 m
UDG Ultimate NI Maschine 2 Neoprene Sleeve Black
480,00 Kč
Skladem
-Ochranný obal na NI Maschine 2
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
 •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
12 890,00 Kč
Native Instruments Maschine MK2 white

Native Instruments Maschine MK2 white

Obj. kód: SNAI031
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací