O nás

Společnost byla založena na jaře roku 2004.
Ještě ten samý rok jsme otevřeli náš internetový obchod www.dj-obchod.eu ve kterém jsme zpočátku nabízeli a prodávali pouze techniku pro začínající DJe. Postupem času jsme pomalu rozšiřovali náš sortiment a věříme, že jej budeme moci rozšiřovat i nadále.
Do konce roku 2006 měla naše společnost pouze 2 zaměstnance. Avšak jsme přemýšleli jakou cestou se bude náš obchod dále ubírat...

Rok 2007 pro nás a naši obchodní strategii byl zlomový, kdy jsme po delším váhání z důvodu, že na trhu bylo v té době více podobných značek, začali zastupovat značky RELOOP, SCANIC, GLORIOUS DJ, SINN7 a LASERWORLD. U značky RELOOP to byl hlavně ten důvod, kdy vyšel z jejich plánů revoluční RMP-2 a řada mixpultů RMX, kdy RELOOP dal jasně najevo, že to s inovací myslí vážně. Produkty značky GLORIOUS DJ jsou na trhu jedinečné. Lasery firmy LASERWORLD jsme začali nakupovat z důvodu jejich velmi dobré kvality, přijatelným cenám a dobré svítivosti. Značky jako jsou SCANIC (osvětlení) a SINN7 (studiová technika), mají dle nás rovněž dobré šance se na našem trhu uchytit díky jejim cenám a dobré kvality.
Tento rok byl náš tým posílen o další dva zaměstnance.
Sortiment byl výrazně rozšířen o studiovou techniku, hudební hardware a software, světelnou techniku, laserové systémy + příslušenství.

Začátkem roku jsme získali další zastoupení - značku RED SOUND a chtěli bychom se více soustředit i na služby v oblasti osvětlení a nabídky lasershow.
Na jaře roku 2008 plánujeme otevření vlastního kamenného obchodu u nás v Domažlicích.
Budeme rádi, pokud i nadále za námi budete jezdit a my Vás budeme moci uvítat ve větších a hezčích prostorech, kde budete moci zahlédnout daleko více hudební a světelné techniky, než tomu je v současné době....

Věříme, že jsme v předchozím roce uspokojili všechny naše zákazníky, a věříme, že náš obchod bude expandovat i v tomto roce. Tímto chceme ještě jednou poděkovat všem, kteří zakoupením jakékoliv techniky podpořili náš obchod.
DĚKUJEME!!!

Jelikož Vám chceme být vždy na blízku a chceme, aby naše služby byly čím dál tím lepší, budeme rádi, když nám pošlete vaše námitky, připomínky, nebo stížnosti na mail: objednavky@reloopdj.cz

Jsme vždy připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy.

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací