Příjem novinek


Newsletter, nebo chcete-li česky informační e-mail, je zasílán dle aktuálních akcí, novinek a zajímavých produktů. Zpravidla se však snažíme nezasílat informační e-maily častěji, než jednou týdně. Pokud si zaregistrujete svoji mailovou adresu do našeho adresáře odběratelů těchto informačních e-mailů, štědře Vás za to odměníme.

Při přihlášení odběru (zadání vaší mailové adresy) na adrese

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?
 

 

vám bude na zadanou e-mailovou adresu zaslán poukaz, který můžete využít při kterémkoliv nákupu nad 2000 Kč. Jednoduše zadáte číslou poukazu a bude vám 100 Kč odečteno.

Pro přihlášení k odběru zadejte svou e-mailovou adresu:  ??????????????

Podmínky: Pro každou e-mailovou adresu je možné poukaz získat pouze 1x. V případě přihlášení odběru newsletteru je možno tento souhlas kdykoliv odvolat, ovšem za předpokladu, že bude daný poukaz na 100 Kč odměny tímto krokem automaticky zrušen. Odvolání souhlasu se zasíláním newsletterů je tedy možné pouze v případě, že nebyl poukaz uplatněn. V případě, že byl poukaz již uplatněn, je možné odvolat souhlas po 90 dnech od registrace k zasílání newsletterů, tzn. 90 dnů od data vystavení poukazu, nikoliv od jeho využití. Platnost poukazu je 180 dnů. Poukaz je možno využít pouze pro nákup, který se váže na uživatelský účet se zadanou e-mailovou adresou, na kterou byl poukaz vystaven a zaslán, nebo na nákup bez registrace, ve kterém je jako kontaktní e-mailová adresa uvedena e-mailová adresa, na kterou byl poukaz vystaven a zaslán.

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací