Snadná reklamace

Záruka a reklamace

I když je procento reklamací mizivé, je dobré vědět, že u nás máš stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu všechny reklamace řešit co nejrychleji, takže se nemusíš bát, že bys na vyřízení čekal déle, než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů, kromě zboží, které je nutno zasílat přímo výrobci).

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Záruka se nevztahuje na běžně opotřebovatelné součásti jakou jsou fadery, knoby, laserové diody, žárovky, akumulátory, mechaniky, kabeláž, dále zboží, které svou materiálovou povahou a způsobem použití podléhá přirozenému opotřebení např. trsátka, blány a paličky na bicí, struny atd. . Rovněž se záruka nevztahuje na produkty, kdy uživatel na svoji osobní zodpovědnost provádí aktualizaci firmware produktu, která může mít za následek špatné instalace a nahrání fatální následky na správnou funkčnost zařízení.

Osobní předání výrobku k reklamaci

Tebou zakoupené zboží můžeš předat k reklamaci v Domažlicích na níže uvedené adrese. Zde s Tebou bude sepsán reklamační protokol.

Domažlice – Cihlářská 520, Domažlice, 34401

Mapa: NAJDEŠ NÁS ZDE

Poté bude Tebou reklamované zboží postoupeno k posouzení a v případě uznání reklamace Ti bude zboží vyměněno, nebo Ti budou vráceny peníze. Záleží na tom, zda-li se dá zboží opravit, či nikoliv

Doručení poštou

V případě, že budeš zakoupené zboží zasílat k reklamaci poštou, případně jinou doručovací službou, zašli tuto zásilku na adresu: music-distribution.cz, Cihlářská 520, 34401 Domažlice

Do zásilky přilož průvodní dopis, ve kterém uvedeš, z jakého důvodu výrobek reklamuješ, zkrátka co nefuguje. Dále přiložíš do zásilky kopii faktury, nebo údaje, dle kterých budeme schopni Tvůj nákup identifikovat (jméno, na které byla objednávka uskutečněna).

V případě vrácení zboží v zákonné 14ti denní lhůtě uveď číslo účtu, na který máme danou částku převést.

Nezapomeň ani na kompletní kontaktní údaje, vč. emailu a telefonního čísla, abychom Tě mohli o postupu reklamace průbežně informovat.

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám Ti budou zpětně uhrazeny v případě uznání reklamace. Reklamovaný výrobek není nutné adresovat konkrétnímu pracovníkovi. Zákazníkovi je do 3 dnů od přijetí reklamace zaslán potvrzující email o přijetí reklamace.

Zde vyplň reklamační formulář:

Reklamace

V žádném případě nezasílej reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nebudeme přebírat.

Reklamační oddělení můžeš kontaktovat emailem na

servis@dj-obchod.eu

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací