Aktualizováno dne 4.11.2014

Dne 4.11. bylo ukončeno zasílání slevových kupónů. Poslední rozeslané kupóny mají platnost do 31.12.2014 (vyjímečně jinak - termín platnosti je vždy uveden na certifikátu). Budeme rádi, pokud vsichni své kupóny v našem eshopu uplatníte.

 

Nyní obdržíte v každém balíku (skutečně v každém - nerozhoduje výše fakturované zásilky) od nás slevový kupón v hodnotě 200,- Kč. Kupón platí zhruba 2 měsíce a jeho platnost je uvedena přímo na něm. Kupón se neváže k jednotlivému zákazníkovi, můžete jej tedy i věnovat svým blízkým, známému, kamarádovi, zkrátka můžete jej věnovat komu chcete :-)

Jak se kupón uplatňuje ?

Je to velice jednoduché. Abyste ho mohli uplatnit, je nutné vytvořit další objednávku v minimální hodnotě 2999,- Kč. V košíku je kolonka pro vložení kupónu, tam opíšete jeho kód a v dalším kroku objednávky se hodnota kupónu automaticky odečte od výše hodnoty zboží.
Udělali jste více nákupů, nebo jste od nás dostali více kupónů ? ANO, můžete je uplatnit všechny, ne naráz, ale u každé další objednávky.

Přejeme Vám tedy spoustu dobrých nákupů v našem obchodě a spousta zdaru do muzicírování a DJingu !

 

 

Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací