Native Instruments Traktor Scratch A10

-4 decky plus remix deck a Loop rekordér
-Kreativní Looping a Cueing, 30 DJ efektů

Native Instruments Traktor Scratch A10
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Pokud objednáte dnes do 14:00 hodin
zboží obdržíte za 1 - 3 dny
Výrobce: Native Instruments
Obj. kód: SNAI832
Nákupem získáte: 110 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: Skladem  
Vaše cena:
10 990,00
9 082,14 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

 •  
(Hlasovalo: 10)

Native Instruments Traktor Scratch A10 - velmi oblíbený a nejprodávanější DVS systém DJe. Sada obsahuje software, time code vinyly, zvukovou kartu, propojovací kabely

Nově:

Lepší ovládání: TruWave křivky
SampleDecks
Bohatá knihovna smyček a zvuků
Automatická detekce zvukových karet a kontrolérů
Nové rozložení, včetně "Essential" prohlížeče
MK2 TRAKTOR SCRATCH Timecode desky

Digitální zvuk s duší vinylu.

Vlajková loď na poli systémů digitálních vinylů se zvukovou kartou Traktor Audio 10, 4 decky, Sample Decky a Loop Recorder.

Nový profesionál
Traktor Scratch A10 umožňuje přehrávat digitální hudební soubory z čtyř decků s použitím super přesných vinylů a řídících CD. Další generace vítězného systému digitálního vinylu je ještě snáz použitelná. Díky obsažené zvukové kartě Traktor Audio 10 je nastavení otázkou pár vteřin.

Zjednodušené grafické uživatelské rozhraní a barevné zobrazení křivek vln s vysokým rozlišením – TruWave – vám nabídne nový pohled na váš mix. Díky Sample Deck, Loop Recorder a nový efektům studiové kvality, se rozšiřuje vaše kreativita.

S technologií Traktor 2 dostanete DJský produkt, který zaručuje kreativitu, intuitivní ovládání a návykovost!

Drsná síla
Jedním z motorů tohoto prvotřídního systému je DJské zvukové rozhraní. Traktor Audio 10 obsahuje deset vstupů a deset výstupů pro maximální konektivitu. Cirrus Logic® převodníky zaručují nejvyšší zvukovou kvalitu a nízkou latenci ovladačů. Robustní konstrukce, silné výstupy, LEDky, které jsou dobře viditelné i v klubech a štíhlé provedení jsou důvodem, pro výběr tohoto zařízení největšími světovými DJi.
Připojte až čtyři gramofony pomocí čtyř stere phono předzesilovačů a roztočte 120g vinyly se super přesným řídícím signálem s frekvencí 2kHz. Budete mít stejný pocit, jako kdyby byla vaše digitální stopa snížena na 12".

Nová kreativní výzbrojInteligentní vlastnosti Traktoru nyní umožňují ještě snazší remix tracků za běhu. Přepněte jakýkoliv deck na Sample Deck a načtěte jej do čtyřech smyček nebo každý do jednoho snímku – celkem jich je 16.

Nový záznamník smyčky může zaznamenat smyčky z kanálů mixu, master výstup nebo vstupy zvukové karty. Použít lze i čtyři velmi požadované nové efekty, včetně Tape Delay a Bouncer, z kompletního arzenálu více než 30 efektů.

Dostaňte se do mixuProhlížení Crate Flick a plná intergrace iTunes® a iPod® umožňuje bezproblémové nalezení toho správného tracku. Uznávaný koncept synchronizace, který je v Traktor použit, zajistí perfektní sladění dob, takže vy se můžete zaměřit na zajímavější a aspekty živého DJingu. Vestavěný mix Traktor Pro 2 integruje vícenásobný EQ a typy filtrů, takže máte plnou kontrolu nad frekvenčním spektrem.

Naprostá flexibilita
Aplikace Traktor DJ nabízí naprostou flexibilitu. Použít můžete Traktor Kontrol X1 a nebo ovladače jiných výrobců a nebo klávesnici a myš pro ovládání softwaru.

Traktor lze rozšířit také pomocí Maschine. Toto Groove Production Studio lze synchronizovat přímo s aplikací Traktor a nebo jej použít jako kontrolér.

Nová automatická detekce umožňuje snadné připojování a odpojování zvukových rozhraní native Instruments – a to i když se v Tracktoru přehrávají tracky. V průvodci  v podobě Setup Wizard, stačí pouze vybrat příslušné zvukové rozhraní a vstupy a výstupy budou nastaveny automaticky.

Traktor Pro 2 je vysoce přizpůsobivý s mnohými možnostmi uložení projektů a flexibilní volbou klávesových zkratek, aby vyhověl vašim potřebám.

Nové vlastnosti

Co je nového v porovnání s Traktor Scratch Pro?

Nová zvuková karta
Traktor Scratch A10 nyní přichází se zbrusu novou, plně prfesionální zvukovou kartou, Traktor Audio 10.
Automatická detekce Native Instruments zvukových rozhraní a ovladačů, přímo s namapováním příslušných ovladačů.
Dva další vstupy a výstupy na přední straně pro FX send/return a nebo jako kanály vyhrazené pro Sample Deck.
Direct Thru režim umožňuje průchod analogových signálů bez připojeného počítače, což DJům umožňuje jednoduchoučké přepnutí.
Nové stavové LEDky navržené pro jasnější sledování řetězce signálu.

Optimalizace prostředí + TruWaveDíky na pohled velice příjemnému grafickému rozhraní, které obsahuje základní zobrazení (Essential View) a nové barevné zobrazení vlny TruWave s vysokým rozlišením, je nyní používání Traktor snazší, než kdy dříve.
TruWave zobrazení vlny nabízí kompletně novou dimenzi vašeho mixu – rozlišuje mezi kickem, hi-hatkou nebo snarem a předvídá váš mix.
Díky různým úrovním zvětšení je mnohem snazší nastavit klíčové body.
Náhled celého tracku ("stripe" – pruh) jasně zobrazuje uspořádání stop se všemi detaily.
Nové uspořádání, včetně Essential View pro maximální jednoduchost použití, pokud Traktor použijete s externím mixem nebo kontrolérem/kontroléry.

Sample Decky
S inovativní funkcí Sample Deck, jež nabízí čtyři sloty pro každý deck, můžete vstoupit do světa živého remixování a editace způsobem, který si dosud nebylo možné ani představit.
Zachyťte a vrstvěte své vlastní smyčky a nebo použijte obsaženou knihovnu smyček. Vytvořte kratičké vzorky a nebo použijte obsažené DJ Craze scratch zvuky.
Zachyťte smyčky živě přímo během přehrávání, ukládejte vaše oblíbené v knihovně smyček a vytvořte si vlastní arzenál beatů a zvuků.
Vrstvěte smyčky v perfektní synchronizaci s decky.
Pouze Pro verze: Nakruťte hlasitost a filtry pro každý slot Sample Decks samostatně.
Pouze Pro verze: 2 různé velikost pro Sample Decky, každý ze 4 decků lze přepnout mezi stopou decku a Sample Deck a naopak, vše za běhu.

Nové efektyTraktor Pro 2 přidává 4 ohromující, velice žádané nové efekty, přičemž jejich celkový počet se tak zvyšuje na 32. Všechny lze synchronizovat s hlavním řídícím tempem a nebo tempem stopy.
Tape Delay, Ramp Delay, Bouncer a Auto Bouncer rozšiřují arzenál profesionálních DJských efektů, přičemž se zvukový potenciál dostává až do extrémů.
S více-kanálovým zvukovým rozhraním, jako je například Traktor Audio 10, můžete nyní použít efekty Traktoru jako nezávislé efektové jednotky Send/Receive.

Obsažená knihovna smyček
Software Traktor 2 obsahuje úžasné zvukové smyčky od poptávaných tvůrců, pro použití v novém Sample Deck.
40 originálních smyček a 10 celých tracků vytvořených z nové série DJ Mixtools od Loopmasters, plus navíc zvuky scratch od DMC Champ DJ Craze.
Bicí, basa, perkuse a syntezátorové smyčky ve stylech dubstep, minimal, house, techno a trance.
Smyčky lze zachytit z jakékoliv přehrávané stopy a uložit je do vlastní knihovny smyček.

Záznamník smyčekS naprosto novým záznamníkem smyček (Loop Recorder) v Pro 2 verzích Traktor, můžete živě zaznamenávat smyčky z libovolného kanálu (jednoho nebo více), kanálů vstupů nebo hlavního výstupu.
Spouštějte záznam s použitím nožního pedálu DJ ovladače, jako je Traktor Kontrol X1 nebo klávesnice počítače pomocí klávesové zkratky.
Přetáčejte právě běžící smyčku v reálném čase, vytvářením nových vrstev a posilte jejich dramatičnost efekty.
Funguje jako 5. deck. Vrstvené smyčky můžete okamžitě přenést do smyček ve slotu Sample Deck a uvolnit záznamník pro další použití.

Snadné použití
Snadnější použití, než kdykoliv dříve, s Traktor Pro 2 s technologií Traktor 2, je tutovkou pro úžasné míchání.

Nové barevné zobrazování tvaru vlny s vysokým rozlišením TruWave je nejen přehlednější, ale nabízí zcela nový rozměr pro váš mix.
Vizuální rozlišení mezi kcikem, hi-hatkou a snarem.
Přesnější nastavení klíčových bodů a mřížky taktů.
Pruh stopy jasně zobrazuje uspořádání stop pro snazší předvídání mixu.

Příprava stopy
S Traktor je snadné vyhledat a připravit vaší stopu, což vám umožní zaměřit se na taneční parket.
Plná integrace a kompatibilita s iTunes® a iPod® pro rychlé a efektivní vyhledávání.
Vyhledávání stopy pomocí Crate Flick cover art prohlížeče.
Automatická analýza stopy, detekce tempa (BPM) a mřížka dob pomůže při přípravě stopy.

MixerPokud se rozhodnete používat software Traktor Pro 2 bez hardwarového ovladače nebo externího zařízení, naleznete výkonný, intuitivní, vestavěný mixer.
Přiřaditelný crossfader s nastavitelnou křivkou tak, aby vyhovoval vyšem stylu míchání.
3-pásmový ekvalizér s modely analogových mixů pro barvení vašeho zvuku.
Nezávislé efektové jednotky pro každý kanál a HP/LP filtr na jednom knoflíku pro každý kanál.

Synchronizace
Vysoce precizní automatická detekce dob a světově proslulý engine synchronizace, dělá z traktor 2 jasnou volbu pro mix v synchronu.
Perfektní srovnání tempa stopy stisknutím jediného tlačítka.
Všechny stopy decků, Sample Decky a záznamník smyček jsou v perfektní synchronizaci s hlavním řídícím tempem.
Synchronizujte všechny decky, smyčky a efekty s hlavním tempem a použijte Traktor Pro 2 s externím zařízením jako je Maschine.

Kreativní arzenálTraktor Pro 2 zjednodušuje s novými vlastnostmi Sample Deck a Loop Recorder remix přímo za běhu. Zapojte ještě více kreativitu a použijte efekty jako Tape Delay a Bouncer.

Smyčkování a klíčování
Pokročilé a vysoce precizní smyčkování a funkce pro klíčování dělá Traktor Pro 2 výkonným nástrojem pro odvážné a kreativní umělce.
Spusťte perfektně načasovanou automatizovanou smyčku přímo za běhu a pozvedněte vaší sadu do nového prostoru.
Uložte až osm klíčových bodů na stopu a přearanžujte song po nových částech tak, jak potřebujete.
Vysoce precizní smyčky a klíčové body, díky hladkým křivkám zoomu tvaru vlny a různým typům klíčů.

Doporučené kontroléry:
Traktor Kontrol S4
Traktor Kontrol X1
Traktor Kontrol F1
Reloop Jockey 3 Master Edition
Reloop MIXAGE IE MK2
Reloop MIXAGE
Reloop Terminal MIX 2 a 4
Reloop Digital Jockey 2 IE
Reloop RMP-3 Apha
Reloop RMP-2,5 Alpha

Technické údaje:

Systémové požadavky
Windows® XP – poslední Service Pack, 32 Bit
Windows Vista®/Windows® 7 – poslední Service Pack, 32/64 Bit
Intel® Pentium 4®, 2,4GHz nebo Intel® Core™ Duo nebo AMD Athlon™ 64
2GB RAM
Minimálně 500 MB volného místa na disku
DVD mechaniku

Mac OS® X 10.5 nebo 10.6 (poslední update)
Intel® Core™ Duo
2GB RAM
Minimálně 500 MB volného místa na disku
DVD mechaniku

Podporované ovaldače
ASIO®
Core Audio
DirectSound®
WASAPI

Podporované zvukové formáty
MP3
WAV
AIFF
Audio-CD
FLAC
Ogg Vorbis
non-DRM WMA (pouze Windows)
non-DRM AAC

možno vyzkoušet v obchodě www.dj-obchod.eu

 • Chalin
  100%
  Jeden zesilovač jsem musel reklamovat, ale to byla chyba výrobce.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Zdenek
  10%
  Kufry jsou v poradku
  Objednal jsem si kufry na Pioneery XDJs 14 Dubna za 7000kc, ktere mely byt skladem. 26. Dubna jsem se emailem ptal, zda byli odeslany? Odpovedeli mi, ze dnes dorazi na sklad i dalsi kufr a budou oba ihned odeslany... Cekal jsem mesic a nikdo se ani neozval! Takhle se to tahlo dalsi 2 mesice s tim, ze jsem jim kolikrat volal i psal emaily a vzdy mi bylo receno, ze se mi ozvou. Kdyz jsem pritlacil, tak nikdo nemel cas. Celkem jsem cekal prez 3 MESICE!, , Velmi neprofesionalni zakaznicky servis, laxni a nekonkretni komunikace, slibovani slevy 5% kdyz jeste pockam a podobne. Zadna sleva se nekonala..Ruce pryc, nedoporocuju!!!
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Kvalita komunikace:
 • louis
  80%
  funguje
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:

Příslušenství

Reloop Concorde Black by Ortofon
1 800,00 Kč
Skladem
-Přenoska Reloop vyrobena Ortofonem
-Přenoska a náhradní hrot
-Sférický hrot
Reloop Concorde Blue by Ortofon
1 850,00 Kč
Skladem
-Přenoska Reloop vyrobena Ortofonem
-Přenoska a náhradní hrot
-Sférický hrot
Reloop Concorde Green by Ortofon
2 590,00 Kč
Skladem
-Přenoska Reloop vyrobena Ortofonem
-Přenoska a náhradní hrot
-Sférický hrot
Reloop kabel 2x RCA M / 2x RCA M 3,0 m 220111
250,00 Kč
Skladem
-Propojovací kabel
-2x RCA M / 2x RCA M 3,0 m
Reloop USB kabel černý 1 m 221097
125,00 Kč
Skladem
-USB kabel
-Pro MIDI kontroléry
-Propojení MIDI s PC
-Vhodné i pro USB tiskárny
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Zákazník, který produkt zakoupil
100%
Spokojnosť bola 90% a tích 10% pokazila pošta začo obchod samotný bohužiaľ nemôže

rýchlo spoľahlivo ochotne super poradenstvo

Lepšie baliť objednávky

Nedoporučujem posielat si nič poštou zo strany pošty je maximalna nezodpovednosť

Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
 •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
10 990,00 Kč
Native Instruments Traktor Scratch A10

Native Instruments Traktor Scratch A10

Obj. kód: SNAI832
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací