Native Instruments Traktor Scratch A6

-DVS systém pro mixování
-Rozšiř svoji kreativitu !

Native Instruments Traktor Scratch A6
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Pokud objednáte dnes
zboží obdržíte za 1 - 3 dny
Výrobce: Native Instruments
Obj. kód: SNAI830
Nákupem získáte: 72 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: Skladem  
Vaše cena:
7 189,00
5 940,99 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

  •  
(Hlasovalo: 7)

Native Instruments Traktor Scratch A6 - velmi oblíbený a nejprodávanější DVS systém DJe. Sada obsahuje software, time code vinyly, zvukovou kartu, propojovací kabely.

nově:

Lepší ovládání: TruWave křivky
SampleDecks
Bohatá knihovna smyček a zvuků
Automatická detekce zvukových karet a kontrolérů
Nové rozložení, včetně "Essential" prohlížeče
MK2 TRAKTOR SCRATCH Timecode desky

Digitální zvuk s duší vinylu

Profesionální systém digitálních vinylů se zvukovou kartou Traktor Audio 6, dvěma decky a Sample Decky.

Jdeme míchat
Traktor Scratch A6 je systém dvou digitálních vinylů pro roztočení MP3 s použitím super přesných vinylů a řídících CD. S dvěma decky a navíc Sample Decky se jedná o výjimečně jednoduché a okamžitě použitelné řešení. Traktor Scratch A6 je navrženo pro DJe, kteří potřebují solidní kvalitu, úžasnou zvukovou kvalitu a zaměřují se na vlastnosti, které pracují se smyčkami, samply a efekty, aniž by bylo potřeba nad tím nějak dložitě spekulovat.

Součástí je zvukové rozhraní Traktor Audio 6, timecode vinyly a CD a další generace softwaru Traktor. Traktor Scratch A6 je profesionálním kreditem za atraktivní cenu.

S technologií Traktor 2 dostanete DJský produkt, který zaručuje kreativitu, intuitivní ovládání a návykovost!

Ryzí kvalita
Pokud pocházíte z čistě vinlového prostředí, první věc, které si u Traktor Scratch A6 všimnete, je naprosto přesný řídící signál s frekvencí 2kHz na 120g timecode vinylech. Je to jako kdybyste každou MP3 vyřezali do vosku.

Celá sestava je dostatečně malá na to, aby se vše vešlo do každé buňky. Traktor Audio 6 garantuje nejvyšší zvukovou kvalitu  a nízkou latenci ovladačů. Robustní konstrukce, silné výstupy, LEDky, abyste přesně věděli, co se děje. Direct Thru funkce umožňuje snadnou výměnu DJů a systémů bez námahy.

Vylaďte svůj vlastní mix
Traktor Duo 2 zjednodušuje odkrytí vaší kreativity, ať už doma a nebo na tanečním parketu. Jakožto součást generace Traktor 2, používáte stejný software jako řada předních světových DJů.

Během několika okamžiku budete míchat pomocí dvou decků a jednoduše přidávat smyčky s použitím nové funkce Sample Deck. Úžasný vzhled softwaru s pěknými vizuálními vjemy jako jsou vícebarevná zobrazení tvaru vlny odhalí každý detail vaší hudby a pomůže vám k ohromujícímu mixu.

S novou technologií Traktor 2 dostanete DJ produkt, který vám zaručí intuitivní ovládání, kreativitu a návykovost!

Povzneste svou hudbu
Profesionální DJ software s 2 decky, Sample Deck a 6 efekty nabízí všechny základní funkce mixu a ještě mnohem víc.

Jděte do vlastního mixu
Traktor Duo 2 zjednodušuje odkrytí vaší kreativity, ať už doma a nebo na tanečním parketu. Jakožto součást generace Traktor 2, používáte stejný software jako řada předních světových DJů.

Během několika okamžiku budete míchat pomocí dvou decků a jednoduše přidávat smyčky s použitím nové funkce Sample Deck. Úžasný vzhled softwaru s pěknými vizuálními vjemy jako jsou vícebarevná zobrazení tvaru vlny odhalí každý detail vaší hudby a pomůže vám k ohromujícímu mixu.

S novou technologií Traktor 2 dostanete DJ produkt, který vám zaručí intuitivní ovládání, kreativitu a návykovost!

Udělejte to jednoduše
Jakékoliv stopy na vašem počítači nebo ve vaší knihovně iTunes® jsou připraveny pro mix – vyhledejte ten správný song rychle s vyhledávání Crate Flick cover art. S osvědčenou detekcí tempa aplikace Traktor, bue váš mix vždy v synchronu, což vám umožní se zaměřít na kreativitu, efekty a ekvalizace. Ovládejte crossfader, ekvalizéry a filtry pomocí vestavěného mixeru a získejte plnou kontrolu nad vaším mixem – a davem.

Vytvořte svůj styl
Traktor není omezen jen na přímý DJing. Součástí softwaru jsou také úžasné smyčky, které okamžitě skvěle padnou do techna, house, dubstep, tance a dalších stylů. Můžete si také vytvořit své vlastní smyčky přímo z přehrávaných songů, remixovat je a upravovat během přehrávání, prostřednictvím nového Sample Deck.

Šest nejoblíbenějších a působivých DJ efektů, které jsou v synchronu s tempem a jede filtr na každý deck jsou kompletní zvukové zbraně, které potřebujete pro svůj jedinečný styl.

Připraven zaválet
Nastavit a zprovoznit Traktor Duo 2 je tak jednoduché. Použijte jakoukoliv kombinaci DJ ovladačů jako třeba Traktor Kontrol X1 nebo vaší klávesnici a myš počítače pro ovládání vašeho počítače. Díky nové automatické detekce je zapojení zvukového zařízení Native Instruments tak snadné.

Můžete si vybrat rozmístění tak, aby přesně vyhovovalo vašemu stylu a výsledek uložit pro příště. Klávesové zkratky aplikace Traktor jsou také plně přizpůsobitelné, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám.

Nové vlastnosti
Co je nového v porovnání s Traktor Duo?

Optimalizace prostředí + TruWave
Díky na pohled velice příjemnému grafickému rozhraní, které obsahuje základní zobrazení (Essential View) a nové barevné zobrazení vlny TruWave s vysokým rozlišením, je nyní používání Traktor snazší, než kdy dříve.
TruWave zobrazení vlny nabízí kompletně novou dimenzi vašeho mixu – rozlišuje mezi kickem, hi-hatkou nebo snarem a předvídá váš mix.
Díky různým úrovním zvětšení je mnohem snazší nastavit klíčové body.
Náhled celého tracku ("stripe" – pruh) jasně zobrazuje uspořádání stop se všemi detaily.
Nové uspořádání, včetně Essential View pro maximální jednoduchost použití, pokud Traktor použijete s externím mixem nebo kontrolérem/kontroléry.

Sample Decky
S inovativní funkcí Sample Deck, jež nabízí čtyři sloty pro každý deck, můžete vstoupit do světa živého remixování a editace způsobem, který si dosud nebylo možné ani představit.
Zachyťte a vrstvěte své vlastní smyčky a nebo použijte obsaženou knihovnu smyček. Vytvořte kratičké vzorky a nebo použijte obsažené DJ Craze scratch zvuky.
Zachyťte smyčky živě přímo během přehrávání, ukládejte vaše oblíbené v knihovně smyček a vytvořte si vlastní arzenál beatů a zvuků.
Vrstvěte smyčky v perfektní synchronizaci s decky.
Pouze Pro verze: Nakruťte hlasitost a filtry pro každý slot Sample Decks samostatně.
Pouze Pro verze: 2 různé velikost pro Sample Decky, každý ze 4 decků lze přepnout mezi stopou decku a Sample Deck a naopak, vše za běhu.

Obsažená knihovna smyček
Software Traktor 2 obsahuje úžasné zvukové smyčky od poptávaných tvůrců, pro použití v novém Sample Deck.
40 originálních smyček a 10 celých tracků vytvořených z nové série DJ Mixtools od Loopmasters, plus navíc zvuky scratch od DMC Champ DJ Craze.
Bicí, basa, perkuse a syntezátorové smyčky ve stylech dubstep, minimal, house, techno a trance.
Smyčky lze zachytit z jakékoliv přehrávané stopy a uložit je do vlastní knihovny smyček.

Záznamník smyček
S naprosto novým záznamníkem smyček (Loop Recorder) v Pro 2 verzích Traktor, můžete živě zaznamenávat smyčky z libovolného kanálu (jednoho nebo více), kanálů vstupů nebo hlavního výstupu.
Spouštějte záznam s použitím nožního pedálu DJ ovladače, jako je Traktor Kontrol X1 nebo klávesnice počítače pomocí klávesové zkratky.
Přetáčejte právě běžící smyčku v reálném čase, vytvářením nových vrstev a posilte jejich dramatičnost efekty.
Funguje jako 5. deck. Vrstvené smyčky můžete okamžitě přenést do smyček ve slotu Sample Deck a uvolnit záznamník pro další použití.

Snadné použití
Snadnější použití, než kdykoliv dříve, s Traktor Pro 2 s technologií Traktor 2, je tutovkou pro úžasné míchání.

Nové barevné zobrazování tvaru vlny s vysokým rozlišením TruWave je nejen přehlednější, ale nabízí zcela nový rozměr pro váš mix.
Vizuální rozlišení mezi kcikem, hi-hatkou a snarem.
Přesnější nastavení klíčových bodů a mřížky taktů.
Pruh stopy jasně zobrazuje uspořádání stop pro snazší předvídání mixu.

Příprava stopy
S Traktor je snadné vyhledat a připravit vaší stopu, což vám umožní zaměřit se na taneční parket.
Plná integrace a kompatibilita s iTunes® a iPod® pro rychlé a efektivní vyhledávání.
Vyhledávání stopy pomocí Crate Flick cover art prohlížeče.
Automatická analýza stopy, detekce tempa (BPM) a mřížka dob pomůže při přípravě stopy.

Mix
Pokud se rozhodnete používat software Traktor Pro 2 bez hardwarového ovladače nebo externího zařízení, naleznete výkonný, intuitivní, vestavěný mixer.
Přiřaditelný crossfader s nastavitelnou křivkou tak, aby vyhovoval vyšem stylu míchání.
3-pásmový ekvalizér s modely analogových mixů pro barvení vašeho zvuku.
Nezávislé efektové jednotky pro každý kanál a HP/LP filtr na jednom knoflíku pro každý kanál.

Synchronizace
Vysoce precizní automatická detekce dob a světově proslulý engine synchronizace, dělá z traktor 2 jasnou volbu pro mix v synchronu.
Perfektní srovnání tempa stopy stisknutím jediného tlačítka.
Všechny stopy decků, Sample Decky a záznamník smyček jsou v perfektní synchronizaci s hlavním řídícím tempem.
Synchronizujte všechny decky, smyčky a efekty s hlavním tempem a použijte Traktor Pro 2 s externím zařízením jako je Maschine.

Kreativní arzenál
Traktor Pro 2 zjednodušuje s novými vlastnostmi Sample Deck a Loop Recorder remix přímo za běhu. Zapojte ještě více kreativitu a použijte efekty jako Tape Delay a Bouncer.

Samplování a loopování
Pokročilé a vysoce precizní smyčkování a funkce pro klíčování dělá Traktor Pro 2 výkonným nástrojem pro odvážné a kreativní umělce.
Spusťte perfektně načasovanou automatizovanou smyčku přímo za běhu a pozvedněte vaší sadu do nového prostoru.
Uložte až osm klíčových bodů na stopu a přearanžujte song po nových částech tak, jak potřebujete.
Vysoce precizní smyčky a klíčové body, díky hladkým křivkám zoomu tvaru vlny a různým typům klíčů.

Doporučené kontroléry:
Traktor Kontrol S4
Traktor Kontrol X1
Traktor Kontrol F1
Reloop Jockey 3 Master Edition
Reloop MIXAGE IE MK2
Reloop MIXAGE
Reloop Terminal MIX 2 a 4
Reloop Digital Jockey 2 IE
Reloop RMP-3 Apha
Reloop RMP-2,5 Alpha

Vlatnosti:

Systémové požadavky
Windows® XP – poslední Service Pack, 32 Bit
Windows Vista®/Windows® 7 – poslední Service Pack, 32/64 Bit
Intel® Pentium 4®, 2,4GHz nebo Intel® Core™ Duo nebo AMD Athlon™ 64
2GB RAM
Minimálně 500 MB volného místa na disku
DVD mechaniku

Mac OS® X 10.5 nebo 10.6 (poslední update)
Intel® Core™ Duo
2GB RAM
Minimálně 500 MB volného místa na disku
DVD mechaniku

Podporované ovaldače
ASIO®
Core Audio
DirectSound®
WASAPI

Podporované zvukové formáty
MP3
WAV
AIFF
Audio-CD
FLAC
Ogg Vorbis
non-DRM WMA (pouze Windows)
non-DRM AAC

Příslušenství

Reloop Concorde Black by Ortofon
1 739,00 Kč
Skladem
-Přenoska Reloop vyrobena Ortofonem
-Přenoska a náhradní hrot
-Sférický hrot
Reloop Concorde Blue by Ortofon
2 009,00 Kč
Skladem
-Přenoska Reloop vyrobena Ortofonem
-Přenoska a náhradní hrot
-Sférický hrot
Reloop kabel 2x RCA M / 2x RCA M 3,0 m 220111
250,00 Kč
Skladem
-Propojovací kabel
-2x RCA M / 2x RCA M 3,0 m
Reloop Laptop Bag
671,00 Kč
Skladem
-Praktická taška pro notebook
-Přihrádka pro další příslušenství
-Kvalitní zpracování
Reloop Laptop Stand flat
779,00 Kč
Skladem
-Inteligentní a pevné řešení pro DJs, kteří potřebují notebook pro jejich práci
Reloop USB kabel černý 1 m 221097
120,00 Kč
Skladem
-USB kabel
-Pro MIDI kontroléry
-Propojení MIDI s PC
-Vhodné i pro USB tiskárny
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
  •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 


Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
7 189,00 Kč
Native Instruments Traktor Scratch A6

Native Instruments Traktor Scratch A6

Obj. kód: SNAI830
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací