Roland JD-Xa

-Hybridní syntezátor

Roland JD-Xa
DOPRAVA ZDARMA
platí pro ČR
Výrobce: Roland
Obj. kód: HN155463
Nákupem získáte: 486 bodů do věrnostního programu
Záruka: 36 měsíců
Doprava: ZDARMA
  Splátková kalkulačka - Cetelem
  Splátková kalkulačka - Essox
Dostupnost: 1 - 2 týdny   1 - 2 týdny
Vaše cena:
48 570,00
40 138,25 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
Pojištění:
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok
+ 2 990,00 Kč
Pojištění na 2 roky
+ 4 790,00 Kč

Bližší informace  |  Pojistné podmínky

-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

 •  
(Hlasovalo: 0)

Roland JD-Xa je jedinečný Crossover syntetizér, který spojuje analogovou vřelost a digitální univerzálnost v jednom superkreativním nástroji bez kompromisů.

Za prvé je to čtyř partové celo-analogové monstrum s opravdovými analgovými filtry a přímým výstupem. Další na řadě je čtyř dílný digitální engine se SuperNatural syntezátorytechnologií a působivým výběrem efektů. Samostatně nebo interaktvině použitelný Engine JD-XA poskytuje nevěřitelně flexibilní platformu pro tvorbu zvuku, práci ve studiu nebo živé vystoupení. Použijte současně analogovou a digitální část, vrstvěte totální zvukovou devastaci nebo tvarujte digitální křivky přes analogové filtry k vytváření zvuků jaké jste ještě neslyšeli. S JD-XA můžete zapomenout na analog nebo digitál, jen zavřete oči představste si budoucí zvuk a začněte vytvářet hudbu.

Pokročilý syntetizér s nezávislým analogvým a digitálním enginem.
Analogový syntezátorový engine (čtyři části) s 2x OSC, Filter, Amp, 4x Env (2x Pitch, Filter, Amp) a 2 x LFO pro hlas a Analog Dry Out pro výstup.
Sekce analogových filtrů je vybavena 4-pole, transistor-lader a multi-mode (LPF, HPF, BPF) filtry, s extrémně jemnou a přirozenou reakcí na pohyby knobu
Sekce OSC obsahuje Cross Mod, Ring Mod, a OSC Sync, všechny použitelné současně
LFO rychlost zahrnuje širokou škálu, od ultra pomalé po ultra rychlé
Neuvyřetelně rychlý envelope time
Samostatná digitální sekce postavena na SuperNATRURAL synth enginu (4 party, 64 hlasů) který je kompatibilní s INTEGRA-7 a zvukovou knihovnou portálu Roland Axial.
Digitální části mohou být směrovány přes sekci analgových filtrů, pro vřelé, organické výsledky
Komplexní efekty s MFX pro všchny části a pět systémových efektů (Reverb, TFX1, TFX2, Delay a Master EQ)
Flexibilní možnosti směrování pro velmi kreativní zvukový design
Intuitviní 16-stoipý sekvencer (8 stop pro interní party, 8 stop pro externí party)
Vestavěné USB, MIDI a CV/GATE rozhraní a , plus flexibilní ovládání MIDI , dělá z JD-XA ideální středobod pro živá vystoupení a hudenbní produkce
Mikcrofonní vstup vám umožní modelovat synteazátorové zvuky pomocí hlasu a prozkoumat klasické funkce Vocoder
Spousta podsvícených knobů, sliderů a a cotroleorů pro “hands-on” tvarování

Analog Engine
Každá ze čtyř anagolovbých částí JD_XA má dva oscilátory, spolu s filtrem a zesilovací sekcí a čtyřmi envelopes - vše s neuvěřitelnou rychlostí odezvy. Také můžete získat dva LFO, super hladké působení od ultra pomalého po ultra rychlé. Začněte vytvářet zvuk od nuly, nebo si nakonfigurujte JD-XA jako osmi- oscilátorovéý, čistě analogové legendární Supersaw křivky. Nebo vyvolejte sílu režimu Poly Stack pro vřelé, organické čtyřnotové akordy, které vás dostanou. Jakmile jednou získáte tento zabijácký zvuk, můžete trasu směřovat přímo do analogového výstupou, nebo jej poslat přes digitální efekty pro další experimenty v umění zvukového designu.

Digital Engine
JD-XA není jen klasický analog, je vybaven iI zcela samostatným, čtyřdílním, 64 hlasovým digitálním zvukovým enginem s technologií Roland SuperNATURAL synth. To vám umožní hrát některé z nejvýraznějších “natural” zvuků prakticky kdekoliv, díky kompatibilitě JD-XA s INTEGRA-7- favoritem top producentů, skladatelů a zvukařů. A pokud budete potřebovat další inspiraci, navštivte zvukovou knihovnu Roland axial a stáhněte si nejnovější kreace od high-end programátorů a pronikněte do široké škály žánrů.


Analog a Digitál společně
Se svým výrazným crossover designem, je JD-XA velmi unikátní ve svém přístupu k syntéze. Můžete míchat oba enginy dohromady, ale pokud chcete, můžete je použít také zcela nezávisle. Jsou to skutečně dva syntezátory v jednom. Kromě toho, jsou oba enginy schopny komunikovat v mnoha kreativních způsobech. Například digitální zvuky mohou být směrovány přes analogové filtry, nebo můžete použít modulaci pro funkce Cross Mod a Ring mod v analogové sekci. Pokud máte velké myšlenky když přemýšlíte o zvukovém designu, budete potřebovat flexibilní syntetizér, tím je JD-XA

Hladké, vřelé analogové filtry
Filtry v analogové části JD_XA jsou 100% analgové, přináší vám hladkýy, vřelý zvuk a organické reakce. K dispozici je klasický 4 pólový transistor ladder se silnými charakteristikami a multi-mode filter LPF, HPF a BPF pro základní práci. Díky zcela novému designu obvodů, nabízí resonance multi-mode filtru nabízí jedinečně agresivní zvukový charekter, který je opravdu cool. A protože jsouem filtry zcela analogové, dostanete extrémně hladký sklon, podle toho, jak budete otáčet knobem, bez nežádoucích artefaktů.

Výkonné efekty pro každou příležitost
Pokud jde o ofekty, JD-XA je vybaven k úpravě jakékoliv zvuku, který chcete použít. Každá analogová a digitální čáswt je vybavena výkonnými a univerzálními MFX processory, které nabízí 67 různých typů efektů, včetně high-impact procesů, jako Bit Crusher. Základy jsou také zahrnuty prostřednictvým systému pěti efektových procesorů, které nabízí reverb, delay a master EQ, plus dva TFX procesory s 29 různými typy efektů pro každý z nich.

16 stopý pattern sekvences s Real-Time a krokovým nahráváním.
S obrovskou zvukou silou, kterou máte po ruce, budeete chtít začít vytvářetděla hudbu hned. Chcete-li získat proudící kreativitu, JD-XA má komplexní 16 stopý pattern sekvencer s osmi stopanmi na vnitřní části a s osmi stopami pro externí zdroje, což vám umožní vytvořit sekvence a smyčky rychle a intuitivně. Využijte režim nahrávání v reálném čase pro stanovení stop známým lineáarním způsobem, nebo v rřežimu krokové nahrávání, vytvořte zvuk ve vzoru old school. Pokud na nástroji pracujete, tento sekvencer je navržen aby vás spojoval s vaší hudbou, JD-XA jde o inspiraci, bez rušení provozu.

Výkonné, Flexibilní ovládání na dosah ruky
Není síly bez kontroly, takže je rozhraní JD-XA postaveno kolems využitím potenciálu pozoruhodných zvukových enginů. Dynamická klávsesnice s podporou aftertouch a spousta podsvícených knobů sliderů a controlerů k vytváření vašeho zvuku. K dispozici máte bezprecedentní možnosti směřování, iI díky flexibilnímu systému, který vám umožní vést jediný mód přes čtyři destinace. Kromě toho že jste schopni kontrolovat externí moduly nebo DAW plug-iny přes MIDI, USB a CV/GATE, tak, aby tento syntezátor byl srdcem každé živé nebo studiové instalace. Pokud si to umíte představit, JD-XA to zvládne.

Univerzální Mic-Controlled Modulace a vestavěný vokodér
Mikrofonní vstup JD-XA přináší další rozměr vaší hudbě. Pro začátek můžete použít mikrofon jako zdroj modulace pro kontrolu filtrů cutoff, Cross Mod, nebo ostatní parametry pomocí hlasu. Případně můžete vyvolat tóny vokodéru, nebo jednoduše přidat vokální reverb pomocí mikrofonů vyhrazených pro reverb procesor. Ať už chcete mluvit, zpívat nebo syntetizovat, připojením mikrofonu do JD-XA určitě získáte jen pozitivní výsledky.

USB rozhraní a CV/GATE výstupy pro řízení Analogových obvodů
JD-XA je vybaven vestavěným USB audio/MIDI rozhraním pro bezproblémovou prácie s vaším oblíbeným editorem DAW. Stejně tak je vybaven dvěma CV/GATE výstupy, takže propojení s nástroji CV/GATE je velmi snadné. Váš analog nebo modulární syntezátory lze ovládat přímo z kláves JD-XA
nebo pattern sekvenceru, nebo z pohodlí vašeho DAW, kdy je JD-XA integrován do vašeho počítače hudební produkce přes USB.

Vlastnosti:

49 kláves s dynamikou a aftertouch
polyfonie: 4 hlasy pro analogové party, 64 hlasů pro digitální party
struktura: Analog/Digital Crossover Synthesizer
Analog Part: 4 parts (2 OSCs + AUX, 1 Filter, 1 AMP, 2 Pitch ENV, 1 Filter ENV, 1 AMP ENV, 2 LFOs and 1 MOD LFO)
Digital Part: 4 parts (3 Partial (3 OSCs, 3 Filters, 3 AMPs, Envelops for each section and LFOs)) (Digital Part uses SuperNATURAL Synth tones that is compatible with the Integra-7.)

User Program Memory
Internal: 256
USB Flash memory: 256
The patterns of Arpeggio and Sequence are saved as programs.

Analog-OSC Section
Oscillator waveforms: Saw, Square, Pulse/PWM, Triangle, Sine
Knobs/Sliders: Pitch, Fine, Cross Mod, Pulse Width, Pulse Width Modulation
Pitch Envelopes: Attack, Decay, Envelope Depth
Modulation: Cross Modulation, Ring Modulation, Oscillator Sync
(A-OSC2 is applied as modulation to A-OSC1.)

Analog-FILTER Section
Filter Type: LPF1, LPF2, LPF3, HPF, BPF, Bypass
Knobs: Cutoff, Resonance, Key Follow, Envelope Depth, HPF, Drive
Envelope: Attack, Decay, Sustain, Release

Analog-AMP Section
Knobs: Level
Envelope: Attack, Decay, Sustain, Release

Digital-OSC Section
Oscillator waveforms: Saw, Square, Pulse/PWM, Triangle, Sine, Variation
Knobs/Sliders: Pitch, Fine, Pulse Width, Pulse Width Modulation
Pitch Envelopes: Attack, Decay, Envelope Depth
Modulation: Ring Modulation
(Partial2-OSC is applied as modulation to Partial1-OSC.)

Digital-FILTER Section
Filter Type: LPF1, LPF2, LPF3, HPF, BPF, Variation, Bypass
Knobs: Cutoff, Resonance, Key Follow, Envelope Depth, HPF
Envelope: Attack, Decay, Sustain, Release

Digital-AMP Section
Knobs: Level
Envelope: Attack, Decay, Sustain, Release

LFO Section
LFO Waveform: Triangle, Sine, Saw, Square, Sample&Hold, Random
Knobs/Sliders: Rate, Fade Time, Pitch Depth, Filter Depth, Amp Depth

Tempo Sync

Mixer Section (For Analog Part)
Level: A-OSC 1, A-OSC 2, AUX

Mic
Vocoder
MIC Modulation

Effects
MFX: 8 systems, 67 types (each part has a MFX)
Part EQ: 8 systems (each part has a Part EQ)
TFX: 2 systems, 29 types
DELAY
REVERB: 6 types
Master EQ
Mic Input Reverb: 8 types

Pattern Sequencer
Tracks: 16
Patterns are saved as a program.
SMF import supported.

Arpeggio
Preset pattern: 64
Patterns are saved as a program.

Controllers
Pitch bend and modulation lever, Pitch and modulation wheels

Display
16 characters 2 line LCD

External Storage
USB Flash memory

Connectors
PHONES jack: Stereo 1/4-inch phone type
MAIN OUTPUT jacks (L/MONO, R): 1/4-inch TRS phone type
ANALOG DRY OUTPUT jack: 1/4-inch phone type
CLICK OUTPUT jack: Stereo 1/4-inch phone type
MIC jack: Combo type (XLR, 1/4-inch TRS phone), balanced
FOOT PEDAL jacks (CTRL 1, CTRL 2, HOLD)
CV/GATE OUTPUT jacks (2 systems): Miniature phone type
(CV: These jacks support OCT/V (Hz/V is not supported). GATE: They output +5 V.)
MIDI connectors (IN, OUT)
USB COMPUTER port (USB Hi-Speed AUDIO/MIDI): USB B type
(Use a USB cable and a computer with a USB port that support USB 2.0 Hi-Speed.)
USB MEMORY port: USB A type
DC IN jack

AC Adaptor
Current draw
3,000 mA

Accessories
Owner's Manual
AC Adaptor
Power Cord

 • Brava
  100%
  Velmi dobrá komunikace. Nákup proběhl bez problémů. Doporučuji.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Václav
  100%
  Nabízené zboží měli na skladě.
  Doporučuji ostatním., Poradí s výběrem.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Anonymní
  100%
  Vyborny prehravac rychle reaguje na preskok skladeb a jednoducha obsluha VELMI SUPER ZVUK MAM JINOU ZNACKU KTERY JE DRASI A NEHRAJE TAK DOBRE
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
 •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
48 570,00 Kč
Roland JD-Xa

Roland JD-Xa

Obj. kód: HN155463
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací