Steinbeg Sequel 3

-Nahrávací studio a nástroj pro živá vystoupení

Výrobce: Steinberg
Obj. kód: SSTE253
Nákupem získáte: 19 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Na dotaz   Na dotaz
Vaše cena:
1 890,00
1 561,90 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

  •  
(Hlasovalo: 0)

Plně vybavené nahrávací studio a nástroj pro živá vystoupení, Sequel 3 nabízí prostor, který potřebujete pro cvičení, tvorbu a živá hudební vystoupení – v ložnici, u přátel, ve zkušebně, nebo dokonce živě v klubu. Nejnovější verze Sequel přidává inspirativní nástroje, včetně HALion Sonic SE, VST Amp Rack a intuitivní Beat Page.

Je to v beatu
Nový Beat Page v Sequel 3 je vrcholem všech beatů, rytmů a groovů. Využívá energie ze zvukové banky Groove Agent ONE a krokového sekvenceru Beat Designer. Beat Page vám dává přímý přístup ke groovům bicích zvuků a zároveň snadnému programování rytmických patternů – vše na jednom místě. V návaznosti na filozofii legendárních bicích automatů, kombinuje Beat Page jednoduchost a pohodlí. Stává se tak výchozím bodem vaší tvůrčí produkce.

Vezměte svou hudbu s sebou na jeviště
Sequel 3 v režimu performance kombinuje výhody lineárních pracovních postupů a těch, postavených na patternech. Díky tomu umožňuje vytvářet a uspořádávat vaše stopy v reálném čase. Stačí v projektu definovat party, které jsou pak automaticky přiřazeny k jednotlivým Performance Padům. Přiřaďte pady vašemu MIDI ovladači nebo klaviatuře a spouštějte patterny v reálném čase bez jediného chybějícího beatu. Osvoboďte se a nechejte, ať se váš track vyvíjí přímo na pódiu. A je to ještě lepší: své hudební představení si můžete také nahrát a následně jej znovu upravit nebo exportovat zpět do vašeho projektu.

Síla zvuku
Sequel 3 je vybavena bohatým výběrem kvalitních nástrojů a efektů. Zvuková pracovní stanice HALion Sonic SE vám nabízí více než 500 zvuků a nástrojů všechny hudebních druhů a stylů – od analogových nástrojů přes syntezátorové plochy a leady, až po basy. Groove Agent ONE dodává vašemu tracku zvuky autentických bicích a nabízí různé groovy. Pro kytaristy obsahuje Sequel 3 VST Amp Rack SE, který váš počítač změní na legendární zesilovač. V Sequel 3 mohou být nyní integrovány i VST 3 plug-iny dalších výrobců.

Vytvořte vlastní mix
Už jste si někdy chtěli vytvořit vlastní mix svých oblíbených tracků? Sequel 3 je pro toto dokonalý nástroj. Stačí přetáhnout song z vaší MP3 knihovny do projektu a nechat Sequel 3 detekovat tempo stop. Nyní můžete snadno vytvářet smyčky, měnit uspořádání a využívat včetně efektů pro váš osobitý styl. Editor Step Envelopes v Sequel 3 umožňuje snadnou úpravu zvukové stopy s efekty Reverse, Stutter nebo Pitch. Ty udělají váš remix kreativně pozoruhodný.

Co je Sequel
Sequel 3 má vše, co potřebujete, aby vaše nápady vzlétly a leskly se v co nejlepším světle. Navíc, je jednoduchý: nahrávání a přehrávání hudby je tak intuitivní. Navíc je zde řada záznamových a editačních nástrojů, které byste v základní hudební pracovní stanici neočekávali.

Od první inspirace k tvorbě dalšího velkého hitu
Pokaždé, když otevřete váš počítač PC nebo Mac a spustíte Sequel 3, promění se v jedno velké zvukové studio: syntezátory, sady bicích, kytarové zesilovače, kabinety a stomp boxy na dosah ruky. Vezměte si jej s sebou na cvičení s kapelou a všechno si nahrajte a pak vezměte domů, jako profesionál.

Řada nástrojů vám pomůže nastavit tempo, ladění a zrychlit nebo zpomalit zvuk. A nebo použijte vestavěné efekty pro vytvoření šílených zvukových kombinací. Díky podpoře Virtual Studio Technology (VST), můžete pokračovat a přidávat další a další efekty a nástroji. Nabízí nekonečné možnosti a snadné ovládání pomocí MIDI klaviatury. Ve skutečnosti můžete MIDI klaviaturu použít pro spuštění určitých části vašeho projektu v režimu Performance a přehrávat váš track různými způsoby.

Skutečně je to all-in-one řešení – Sequel 3 umožňuje tvorbu, záznam a přehrávání hudby, ale také vám pomůže na vaší cestě stát se hvězdou.

Je to snadné, je to legrace?
Hraní z vašeho počítače nikdy nebylo zábavnější. Popadněte svou šestistrunku, zapojte ji do boxu běžícím v Sequel 3 a jamujte, dokud vám neodpadnou prsty. Pochlubit se lze arzenálem virtuálních zesilovačů, reproboxů a pedál-efektů. VST Amp Rack SE je jedním z výkonných simulátorů kytarových zesilovačů, který vytvoří tak drsný zvuk, jak potřebujete.

Jednou z mnoha funkcí Sequel, které budete při svém divokém muzicírování potřebovat, je detekce tempa: remixujte své tracky v reálném čase, nebo skládejte dohromady další mixy, třeba i dávno zapomenutých skvostů, pohřbených hluboko ve vaší hudební knihovně. Teď z nich vytvoříte skutečné groovy: Beat Page nabízí baterii příležitostí. Díky svému snadnému použití jsou Groove Agent ONE a Beat Designer silnými nástroji pro tvorbu vlastních beatů. Tak výkonný a přitom jednoduchý je Sequel 3. Neomezuje vaší kreativitu a umožňuje dělat to, co vám dělá radost, a to je, dělat hudbu.

Změňte svou ložnice na plnohodnotné studio
Přetéká prvotřídním obsahem, který zahrnuje více než 5000 smyček a zvuků. Sequel 3 umožňuje začít s tvorbou hudbu během chviličky. Zahrajte podklad, přidejte basu a dejte tomu nějakou hloubku výběrem z mnoha padů, snadno dostupných z oblíbeného správce médií – MediBay. Vyberte Step Enveloper (krokovou obálku) pro vylepšit smyčky nebo použejte élastique Pro, vysoce kvalitní nástroj pro strečink času a Pitch Shifting pro nastavení tempa a tóniny s úžasnou zvukovou kvalitou. Díky Virtual Studio Technology (VST), obsahuje Sequel 3 celou řadu špičkových efektů a nástrojů. A může se pochlubit VST kompatibilitou se všemi high-end softwarovými zařízeními. Můžete tak připojit skoro cokoliv. Sequel 3 vám dává studiovou kvalitu kterou všichni uslyší a užijí si ji.

Tvorba
Jen pár minut zabere tvorba vašich vlastních skladeb. A to i v případě, že neumíte hrát na hudební nástroj nebo nemáte vůbec žádné hudební znalosti. Vytvářejte vlastní tracky v libovolném hudebním stylu s více než 5000 vynikajícími smyčkami a zvuky. Pokud potřebujete víc, rozšiřte knihovnu mnoha Sequel Content Sets, které si můžete zakoupit a okamžitě stáhnout ze Steinberg Online Shop. S MediaBay prohlížečem najdete ten správný zvuk nebo smyčku během několika málo kliknutí. Poslechněte si předem zvuky s vaší skladbou a pokud to sedí, stačí jen přetáhnout do projektu.

Elegantní nástroje a nejnovější technologie Sequel 3 vás nechají soustředit se výhradně na vaší kreativitu. Beat Page nabízí prostor pro machinace s beaty, což umožňuje vytvářet složité rytmické patterny pro dokonalou souhru mezi Groove Agent ONE a Beat Designerem. Díky nejmodernější Virtual Studio Technology (VST), obsahuje Sequel 3 také špičkové nástroje a efekty jako je HALion Sonic SE s více než 500 zvuky a VST Amp Rack SE, simulátor kytarového zesilovače.

Záznam
Vaše vlastní nahrávací studio na dosah ruky. Sequel 3 je místo, kde můžete zaznamenávat a měnit uspořádání vašich vokálů a nástrojů. Vytvořte si song ve vašem osobitém stylu. Zaznamenávejte MIDI a tradiční nástroje nebo své vlastní zpěvy znovu a znovu, dokud nebudete mít perfektní take. Stačí přepnout do režimu Take a vybrat si ze seznamu nahraných částí tu, která se vám líbí nejvíc.

Díky tapování a detekci tempa, kvalitnímu strečinku času a pitch-shiftingu, zůstává Sequel vždy v tom správném klíči a nikdy nevypadne z rytmu. Žádná nahrávací technika není lepší než vy a Sequel.

Mix
Pořádný hit potřebuje profesionální mix. Po záznamu stop je na čase udělat právě to – udělejte vlastní mix zvuku – razantní, naleštěný a připravený do rádia. Sequel obsahuje kompletní mix, včetně ekvalizace každé stopy a hromady efektů, včetně těch, které používají profesionálové ve svých studiích. Elegantní uživatelské rozhraní umožňuje přesouvání a kopírování částí songu, aby to znělo tak, jak si přejete. Pomocí Step Envelope nakreslete a upravte hlasitost, panoramu, pitch, zpoždění a reverse ve vybraných částech. Řadu parametrů můžete také automatizovat. Ať jde o nastavení mixu, poměru hlasitostí jednotlivých stop a nebo celkovou úroveň hlasitosti – jen seďte a nechejte Sequel dělat práci.

Hudební představení
Chcete překvapit své přátele na dalším večírku vlastním electro live setem? Sequel umožňuje přehrávání, rearanžování, remix a záznam hudbu živě, na pódiu nebo v klubu. Stačí načíst až 24 částí na pady s částmi songů a variantami. A vytvořte si tak vlastní songy živě. Klikněte na část nebo stiskněte klávesu či tlačítko MIDI ovladače. Zasmyčkujte to a vypalte další.

Proč se nespojit s vaším projektem? Quick Controls nabízejí plnou podporu externích hardwarových ovladačů a umožňují používat klávesy, pady a otočné ovladače pro ovládání efektů Sequel, stejně jako Morph Filter, horní- a spodní propust a nebo Master EQ – jednoduše.

Minimální systémové požadavky
Minimální systémová specifikace počítače pro používání samotného softwaru. Je možné, že pro práci s plug-iny dalších výrobců bude zapotřebí většího výkonu počítače, v závislosti na počtu plug-inů a systémových požadavcích výrobce plug-inu.

Mac OS
Mac OS X 10.6 nebo vyšší
Intel Dual Core procesor
2 GB RAM
Rozlišení 1280 x 800 doporučeno
CoreAudio kompatibilní audio hardware
9 GB volného místa na HDD
DVD-ROM mechanika
Připojení k internetu pro aktivaci licence

Windows
Windows 7
Intel nebo AMD Dual Core procesor
2 GB RAM
Rozlišení 1280 x 800 doporučeno
Windows kompatibilní audio hardware, pro nízkou latenci je doporučen ASIO kompatibilní audio hardware.
9 GB volného místa na HDD
DVD-ROM mechanika
Připojení k internetu pro aktivaci licence

Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
  •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 


Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
1 890,00 Kč
Steinbeg Sequel 3

Steinbeg Sequel 3

Obj. kód: SSTE253
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací