Steinbeg Sequel 3

-Nahrávací studio a nástroj pro živá vystoupení

Výrobce: Steinberg
Obj. kód: SSTE253
Nákupem získáte: 19 bodů do věrnostního programu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Na dotaz   Na dotaz
Vaše cena:
1 890,00
1 561,90 Kč bez DPH 21 %
Objednané množství:
ks  
-

*** Sleva za platbu předem platí pouze při platbě bankovním převodem, nebo v hotovosti na prodejně. Sleva se nevztahuje na online platby, platbu kartou a prodej na splátky.

Máš dotaz? Zeptej se odborníka
Pokud potřebuješ pomoct s výběrem, nebo se chceš zeptat na bližší informace k tomuto produktu, tak nám napiš a rádi ti pomůžeme.

 •  
(Hlasovalo: 0)

Plně vybavené nahrávací studio a nástroj pro živá vystoupení, Sequel 3 nabízí prostor, který potřebujete pro cvičení, tvorbu a živá hudební vystoupení – v ložnici, u přátel, ve zkušebně, nebo dokonce živě v klubu. Nejnovější verze Sequel přidává inspirativní nástroje, včetně HALion Sonic SE, VST Amp Rack a intuitivní Beat Page.

Je to v beatu
Nový Beat Page v Sequel 3 je vrcholem všech beatů, rytmů a groovů. Využívá energie ze zvukové banky Groove Agent ONE a krokového sekvenceru Beat Designer. Beat Page vám dává přímý přístup ke groovům bicích zvuků a zároveň snadnému programování rytmických patternů – vše na jednom místě. V návaznosti na filozofii legendárních bicích automatů, kombinuje Beat Page jednoduchost a pohodlí. Stává se tak výchozím bodem vaší tvůrčí produkce.

Vezměte svou hudbu s sebou na jeviště
Sequel 3 v režimu performance kombinuje výhody lineárních pracovních postupů a těch, postavených na patternech. Díky tomu umožňuje vytvářet a uspořádávat vaše stopy v reálném čase. Stačí v projektu definovat party, které jsou pak automaticky přiřazeny k jednotlivým Performance Padům. Přiřaďte pady vašemu MIDI ovladači nebo klaviatuře a spouštějte patterny v reálném čase bez jediného chybějícího beatu. Osvoboďte se a nechejte, ať se váš track vyvíjí přímo na pódiu. A je to ještě lepší: své hudební představení si můžete také nahrát a následně jej znovu upravit nebo exportovat zpět do vašeho projektu.

Síla zvuku
Sequel 3 je vybavena bohatým výběrem kvalitních nástrojů a efektů. Zvuková pracovní stanice HALion Sonic SE vám nabízí více než 500 zvuků a nástrojů všechny hudebních druhů a stylů – od analogových nástrojů přes syntezátorové plochy a leady, až po basy. Groove Agent ONE dodává vašemu tracku zvuky autentických bicích a nabízí různé groovy. Pro kytaristy obsahuje Sequel 3 VST Amp Rack SE, který váš počítač změní na legendární zesilovač. V Sequel 3 mohou být nyní integrovány i VST 3 plug-iny dalších výrobců.

Vytvořte vlastní mix
Už jste si někdy chtěli vytvořit vlastní mix svých oblíbených tracků? Sequel 3 je pro toto dokonalý nástroj. Stačí přetáhnout song z vaší MP3 knihovny do projektu a nechat Sequel 3 detekovat tempo stop. Nyní můžete snadno vytvářet smyčky, měnit uspořádání a využívat včetně efektů pro váš osobitý styl. Editor Step Envelopes v Sequel 3 umožňuje snadnou úpravu zvukové stopy s efekty Reverse, Stutter nebo Pitch. Ty udělají váš remix kreativně pozoruhodný.

Co je Sequel
Sequel 3 má vše, co potřebujete, aby vaše nápady vzlétly a leskly se v co nejlepším světle. Navíc, je jednoduchý: nahrávání a přehrávání hudby je tak intuitivní. Navíc je zde řada záznamových a editačních nástrojů, které byste v základní hudební pracovní stanici neočekávali.

Od první inspirace k tvorbě dalšího velkého hitu
Pokaždé, když otevřete váš počítač PC nebo Mac a spustíte Sequel 3, promění se v jedno velké zvukové studio: syntezátory, sady bicích, kytarové zesilovače, kabinety a stomp boxy na dosah ruky. Vezměte si jej s sebou na cvičení s kapelou a všechno si nahrajte a pak vezměte domů, jako profesionál.

Řada nástrojů vám pomůže nastavit tempo, ladění a zrychlit nebo zpomalit zvuk. A nebo použijte vestavěné efekty pro vytvoření šílených zvukových kombinací. Díky podpoře Virtual Studio Technology (VST), můžete pokračovat a přidávat další a další efekty a nástroji. Nabízí nekonečné možnosti a snadné ovládání pomocí MIDI klaviatury. Ve skutečnosti můžete MIDI klaviaturu použít pro spuštění určitých části vašeho projektu v režimu Performance a přehrávat váš track různými způsoby.

Skutečně je to all-in-one řešení – Sequel 3 umožňuje tvorbu, záznam a přehrávání hudby, ale také vám pomůže na vaší cestě stát se hvězdou.

Je to snadné, je to legrace?
Hraní z vašeho počítače nikdy nebylo zábavnější. Popadněte svou šestistrunku, zapojte ji do boxu běžícím v Sequel 3 a jamujte, dokud vám neodpadnou prsty. Pochlubit se lze arzenálem virtuálních zesilovačů, reproboxů a pedál-efektů. VST Amp Rack SE je jedním z výkonných simulátorů kytarových zesilovačů, který vytvoří tak drsný zvuk, jak potřebujete.

Jednou z mnoha funkcí Sequel, které budete při svém divokém muzicírování potřebovat, je detekce tempa: remixujte své tracky v reálném čase, nebo skládejte dohromady další mixy, třeba i dávno zapomenutých skvostů, pohřbených hluboko ve vaší hudební knihovně. Teď z nich vytvoříte skutečné groovy: Beat Page nabízí baterii příležitostí. Díky svému snadnému použití jsou Groove Agent ONE a Beat Designer silnými nástroji pro tvorbu vlastních beatů. Tak výkonný a přitom jednoduchý je Sequel 3. Neomezuje vaší kreativitu a umožňuje dělat to, co vám dělá radost, a to je, dělat hudbu.

Změňte svou ložnice na plnohodnotné studio
Přetéká prvotřídním obsahem, který zahrnuje více než 5000 smyček a zvuků. Sequel 3 umožňuje začít s tvorbou hudbu během chviličky. Zahrajte podklad, přidejte basu a dejte tomu nějakou hloubku výběrem z mnoha padů, snadno dostupných z oblíbeného správce médií – MediBay. Vyberte Step Enveloper (krokovou obálku) pro vylepšit smyčky nebo použejte élastique Pro, vysoce kvalitní nástroj pro strečink času a Pitch Shifting pro nastavení tempa a tóniny s úžasnou zvukovou kvalitou. Díky Virtual Studio Technology (VST), obsahuje Sequel 3 celou řadu špičkových efektů a nástrojů. A může se pochlubit VST kompatibilitou se všemi high-end softwarovými zařízeními. Můžete tak připojit skoro cokoliv. Sequel 3 vám dává studiovou kvalitu kterou všichni uslyší a užijí si ji.

Tvorba
Jen pár minut zabere tvorba vašich vlastních skladeb. A to i v případě, že neumíte hrát na hudební nástroj nebo nemáte vůbec žádné hudební znalosti. Vytvářejte vlastní tracky v libovolném hudebním stylu s více než 5000 vynikajícími smyčkami a zvuky. Pokud potřebujete víc, rozšiřte knihovnu mnoha Sequel Content Sets, které si můžete zakoupit a okamžitě stáhnout ze Steinberg Online Shop. S MediaBay prohlížečem najdete ten správný zvuk nebo smyčku během několika málo kliknutí. Poslechněte si předem zvuky s vaší skladbou a pokud to sedí, stačí jen přetáhnout do projektu.

Elegantní nástroje a nejnovější technologie Sequel 3 vás nechají soustředit se výhradně na vaší kreativitu. Beat Page nabízí prostor pro machinace s beaty, což umožňuje vytvářet složité rytmické patterny pro dokonalou souhru mezi Groove Agent ONE a Beat Designerem. Díky nejmodernější Virtual Studio Technology (VST), obsahuje Sequel 3 také špičkové nástroje a efekty jako je HALion Sonic SE s více než 500 zvuky a VST Amp Rack SE, simulátor kytarového zesilovače.

Záznam
Vaše vlastní nahrávací studio na dosah ruky. Sequel 3 je místo, kde můžete zaznamenávat a měnit uspořádání vašich vokálů a nástrojů. Vytvořte si song ve vašem osobitém stylu. Zaznamenávejte MIDI a tradiční nástroje nebo své vlastní zpěvy znovu a znovu, dokud nebudete mít perfektní take. Stačí přepnout do režimu Take a vybrat si ze seznamu nahraných částí tu, která se vám líbí nejvíc.

Díky tapování a detekci tempa, kvalitnímu strečinku času a pitch-shiftingu, zůstává Sequel vždy v tom správném klíči a nikdy nevypadne z rytmu. Žádná nahrávací technika není lepší než vy a Sequel.

Mix
Pořádný hit potřebuje profesionální mix. Po záznamu stop je na čase udělat právě to – udělejte vlastní mix zvuku – razantní, naleštěný a připravený do rádia. Sequel obsahuje kompletní mix, včetně ekvalizace každé stopy a hromady efektů, včetně těch, které používají profesionálové ve svých studiích. Elegantní uživatelské rozhraní umožňuje přesouvání a kopírování částí songu, aby to znělo tak, jak si přejete. Pomocí Step Envelope nakreslete a upravte hlasitost, panoramu, pitch, zpoždění a reverse ve vybraných částech. Řadu parametrů můžete také automatizovat. Ať jde o nastavení mixu, poměru hlasitostí jednotlivých stop a nebo celkovou úroveň hlasitosti – jen seďte a nechejte Sequel dělat práci.

Hudební představení
Chcete překvapit své přátele na dalším večírku vlastním electro live setem? Sequel umožňuje přehrávání, rearanžování, remix a záznam hudbu živě, na pódiu nebo v klubu. Stačí načíst až 24 částí na pady s částmi songů a variantami. A vytvořte si tak vlastní songy živě. Klikněte na část nebo stiskněte klávesu či tlačítko MIDI ovladače. Zasmyčkujte to a vypalte další.

Proč se nespojit s vaším projektem? Quick Controls nabízejí plnou podporu externích hardwarových ovladačů a umožňují používat klávesy, pady a otočné ovladače pro ovládání efektů Sequel, stejně jako Morph Filter, horní- a spodní propust a nebo Master EQ – jednoduše.

Minimální systémové požadavky
Minimální systémová specifikace počítače pro používání samotného softwaru. Je možné, že pro práci s plug-iny dalších výrobců bude zapotřebí většího výkonu počítače, v závislosti na počtu plug-inů a systémových požadavcích výrobce plug-inu.

Mac OS
Mac OS X 10.6 nebo vyšší
Intel Dual Core procesor
2 GB RAM
Rozlišení 1280 x 800 doporučeno
CoreAudio kompatibilní audio hardware
9 GB volného místa na HDD
DVD-ROM mechanika
Připojení k internetu pro aktivaci licence

Windows
Windows 7
Intel nebo AMD Dual Core procesor
2 GB RAM
Rozlišení 1280 x 800 doporučeno
Windows kompatibilní audio hardware, pro nízkou latenci je doporučen ASIO kompatibilní audio hardware.
9 GB volného místa na HDD
DVD-ROM mechanika
Připojení k internetu pro aktivaci licence

 • Chalin
  100%
  Jeden zesilovač jsem musel reklamovat, ale to byla chyba výrobce.
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
 • Zdenek
  10%
  Kufry jsou v poradku
  Objednal jsem si kufry na Pioneery XDJs 14 Dubna za 7000kc, ktere mely byt skladem. 26. Dubna jsem se emailem ptal, zda byli odeslany? Odpovedeli mi, ze dnes dorazi na sklad i dalsi kufr a budou oba ihned odeslany... Cekal jsem mesic a nikdo se ani neozval! Takhle se to tahlo dalsi 2 mesice s tim, ze jsem jim kolikrat volal i psal emaily a vzdy mi bylo receno, ze se mi ozvou. Kdyz jsem pritlacil, tak nikdo nemel cas. Celkem jsem cekal prez 3 MESICE!, , Velmi neprofesionalni zakaznicky servis, laxni a nekonkretni komunikace, slibovani slevy 5% kdyz jeste pockam a podobne. Zadna sleva se nekonala..Ruce pryc, nedoporocuju!!!
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Kvalita komunikace:
 • louis
  80%
  funguje
  Dodací lhůta:
  Kvalita dopravy:
  Přehlednost obchodu:
  Kvalita komunikace:
Napsat recenzi Podělte se ostatními o Váše zkušenosti a názor na tento produkt.
Uživatelská recenze
Vaše jméno:
E-mail:
Celkové hodnocení:
 •  

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.

Klady:

Zápory:

Obsah recenze:

  Zavřít

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Seznam produktů z kategorie Porovnat Doporučit produkt přátelům

Vaše cena:
1 890,00 Kč
Steinbeg Sequel 3

Steinbeg Sequel 3

Obj. kód: SSTE253
Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců

 

 

 

 

 

 

Zasílání novinek
Chcete dostávat novinky e-mailem?

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací