Seznam výrobců

Logo Ableton

Ableton

Ableton vyvíjí moderní hudební software pro kreativní lidi. Ableton Live - vlajková loď určuje digitální hudební produkci a výkony nových způsobů, které jsou někdy popisovány jako revoluční. Od začátku Ableton Live zažil v mezinárodním tisku a v hudebních kruzích velkou popularitu: V současné době existuje několik set tisíc Live uživatelů a to je jen přechodný stav.

Jak to všechno začalo:
Ableton byl založen v roce 1999 jako AS. Live přišel v druhé polovině roku 2001 na trh. Ableton Inc (US společnost), která byla založena v roce 2006.

Zobrazit produkty výrobce Ableton


Logo ACCU CABLE

ACCU CABLE

Zobrazit produkty výrobce ACCU CABLE


Logo Accu Case

Accu Case

Zobrazit produkty výrobce Accu Case


Logo Acus

Acus

Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati. Její majitelé se od samého začátku zaměřovali na akustické zesilovače a komba, která by akustickým nástrojům neubírala nic na jejich přirozeném zvuku a pouze je jasně a čistě zesílila. Všechny jejich produkty jsou navrhovány s maximální pečlivostí a jejich cílem je vždy produkovat čistý, téměř studiový zvuk. Nezanedbatelnou součást samozřejmě tvoří design jejich výrobků, a proto mu firma Acus věnuje enormní péči. Tím perfektně plní svůj cíl akustické i vizuální harmonie.

Zobrazit produkty výrobce Acus


Logo Adam Audio

Adam Audio

Zobrazit produkty výrobce Adam Audio


Logo Adam Hall

Adam Hall

Zobrazit produkty výrobce Adam Hall


Adastra

Zobrazit produkty výrobce Adastra


Logo Aiaiai

Aiaiai

Ti Dánové jsou šikulové - jen si vzpomeňte na značky jako jsou Bang & Olufsen, NAD nebo Dynaudio, kteří jsou průkopníci a těmi co udávají trend. Jak vyplývá z výše uvedeného, AiAiAi je dánská společnost a s jejich sluchátky na uších se pro zrakově schopné stanete ihned velkou extravagancí v positivním smyslu slova.

Zobrazit produkty výrobce Aiaiai


Logo Akai

Akai

Akai Professional je ve světě výroby elektronických hudebních nástrojů již od roku 1984 měl jen jeden cíl: poskytnout umělcům nástroje, které potřebují k objevování nových hudebních nápadů a jejich realizaci.

Akai vyniká v oblasti analogových syntezátorů, jako je například stále vyhledávaný AX80 nebo MG1212 a jako první na světě sestavil mixpult a rekordér v jednom.

Nicméně Akai nejvíce vyniká v samplovacích nástrojích. S900 samplér byl ihned po vydání obrovským celosvětovým úspěchem a vzal v úvahu přání hudebníků. Navíc byl za vynikající cenu.

Zobrazit produkty výrobce Akai


Logo AKG

AKG

Zobrazit produkty výrobce AKG


Logo Alctron

Alctron

Společnost Alctron Electronics byla založena v roce 2002 a sídlí v Číně. Specializuje se v studiovém audio vybavení, mikrofonech a dalším příslušenství.

Zobrazit produkty výrobce Alctron


Logo Alesis

Alesis

Alesis byla založena v roce 1984 Keithem Barrem se sídlem v Hollywoodu ve státě Kalifornie. Za cíl si vytičil vyvíjet vysoce kvalitní audio produkty. Keith Barr v polovině 1970 se svou partou vyvinul své první signálové procesory MXR, které se dlouhá léta vyráběly. Následovaly další známé produkty řady XT Digital Reverb a MIDIVerb. V roce 1988 představili QuadraVerb a ten byl následně v roce 1990 byl oceněn Music & Sound Award za "Produkt roku".

Zobrazit produkty výrobce Alesis


Logo Allen & Heath

Allen & Heath

Kdo je Allen & Heath?
Allen & Heath je přední výrobce mixážních pultů více jak 30 let! Může se chlubit výrobou asi 150 mixpultů! Velký potencionál, včetně velkého množství zkušeností!

Pulty značky Allen & Heath používají zvukaři po celém světě jelikož jsou známy tím nejvyšším živým zvukem!

V 70 létech používali ručně vyrobené mixpulty Allen & Heath elitní skupiny jako Pink Floyd a The Who! Dnes jejich produkty nejsou již přítomny pouze v mezinárodních hudebních skupinách, ale mnohem více se používají i ve všech oblastech profesionální audio trhu jako je touring, divadla, kostely, noční kluby, televizní a rozhlasové stanice, nahrávací studia, aj.

Zobrazit produkty výrobce Allen & Heath


Logo Alpine

Alpine

Alpine Hearing Protection je výrobce špuntů na ochranu Tvého sluchu. Atˇ jsi DJ, návštěvník párty, dřevorubec, nebo makáš na lisu, mysli vždy na svůj sluch ! Jelikož ten se již nikdy neopraví....

Zobrazit produkty výrobce Alpine


ALTO

Zobrazit produkty výrobce ALTO


Alutruss

Zobrazit produkty výrobce Alutruss


American Audio

Zobrazit produkty výrobce American Audio


Logo American DJ

American DJ

American DJ se řadí mezi přední výrobce světelné a LED techniky.

Zobrazit produkty výrobce American DJ


Logo Ampeg

Ampeg

Počátky tohoto legendárního amerického výrobce baskytarových zesilovačů, lze vystopovat až do roku 1946. Název firmy vznikl z jejího prvního výrobku, kterým byl jednoduchý snímač pro kontrabas, nazývaný Amplified Peg - zkráceně tedy Ampeg. V roce 1967 se Ampeg stal dceřinnou společností korporace Unimusic a v té době přišla také poptávka po výkonných basových aparátech, které by utáhly tehdy se rodící koncerty na velkých pódiích a prostranstvích.
Ampeg tehdy přišel s 300 W aparátem Super Valve Technology (SVT), který ve svých útrobách skrýval 14 lamp a který spolehlivě překonal i tehdy nejvýkonnější 200 W aparát Marshall. V současné době nabízí řada SVT zesilovače o výkonu až 1000 W! A že to tenkrát byla trefa do černého dokládá i oblíbenost řady SVT do dnešních dnů. Ostatně na ně hrají i takoví basoví velikáni jako Cliff Williams z AC/DC, Robert Trujillo z Metallicy, Tony Levin z King Crimson nebo jazzman Stanley Clarke.
Kromě baskytarových zesilovačů nabízí Ampeg také celolampové kytarové aparáty, řady GVT, která zahrnuje malá komba a hlavy od 5 W až po 50 W výkonu.

Zobrazit produkty výrobce Ampeg


Angel Lopez

Zobrazit produkty výrobce Angel Lopez


Antari

Zobrazit produkty výrobce Antari


Antoni

Zobrazit produkty výrobce Antoni


Logo Apart

Apart

Belgický dodavatel ozvučovacích zařízení pro komerční aplikace. Zdroje hudby, mixážní zesilovače, reproduktory pro 100V i nízkoimpedanční rozvody.

Zobrazit produkty výrobce Apart


Apex

Zobrazit produkty výrobce Apex


Logo Apogee

Apogee

Apogee Electronics Corporation je předním výrobcem digitálních systémů audio hardware a příslušenství pro audio profesionály a hudebníky z celého světa.

Apogee výrobky jsou vyráběny v USA.

Zobrazit produkty výrobce Apogee


AQ

Zobrazit produkty výrobce AQ


Logo Aquila

Aquila

Struny Aquila patří mezi nejpoužívanější struny na ukulele vůbec, což se projevuje i v tom, že je továrně osazují přední výrobci těchto nástrojů. Struny z řady Thundergut Series nabízí velmi silný konzistenní zvuk se stabilním laděním. Tyto struny se odlišují tím, že díky speciálnímu materiálu kombinujícímu polyuretan a silicon jsou tenčí a přitom umožňují standardní ladění – ve výsledku zní jasněji, pevněji a lépe se na ně hraje. Stejně tak i lépe drží ladění a ladí přesněji na celém hmatníku. Takové možnosti doposud žádné jiné struny nenabízely.

Zobrazit produkty výrobce Aquila


Asian Sound

Zobrazit produkty výrobce Asian Sound


Atomos

Zobrazit produkty výrobce Atomos


Logo Audac

Audac

Zobrazit produkty výrobce Audac


Logo Audient

Audient

Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou to například grafické ekvalizéry s vynikajícími funkcemi a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou to analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do 5.1.

Zobrazit produkty výrobce Audient


Audio Technica

Zobrazit produkty výrobce Audio Technica


Audio-Technica

Zobrazit produkty výrobce Audio-Technica


AV:Link

Zobrazit produkty výrobce AV:Link


Avante

Zobrazit produkty výrobce Avante


AVID

Zobrazit produkty výrobce AVID


BALS

Zobrazit produkty výrobce BALS


Logo BeamZ

BeamZ

Zobrazit produkty výrobce BeamZ


Logo Behringer

Behringer

www.behringer.com

Zobrazit produkty výrobce Behringer


Logo Bespeco

Bespeco

Zobrazit produkty výrobce Bespeco


Logo Beyerdynamic

Beyerdynamic

Zobrazit produkty výrobce Beyerdynamic


Big Bends

Zobrazit produkty výrobce Big Bends


BIGBEN

Zobrazit produkty výrobce BIGBEN


Blond

Zobrazit produkty výrobce Blond


Blow

Zobrazit produkty výrobce Blow


Logo BOOMWHACKERS

BOOMWHACKERS

Tento jedinečný nástroj vymyslel Američan Craig Ramsell z čiré potřeby zprostředkovat možnost hudebního vyžití širokým masám. Od roku 2009, kdy se jako součást společnosti Rhytm Band Instruments LLC prodávají po celém světě, zažily tyto barevné trubky neuvěřitelný rozmach a oblíbily si je miliony nadšených hráčů.

Princip je jednoduchý. Každá trubka je naladěná v určitém tónu, který zazní, když s ní udeříte o vhodný povrch. Tóny jsou barevně odstíněné, takže vždy víte, co zahrajete. Díky tomuto systému se Boomwhackers staly především oblíbeným nástrojem ve školách, školkách a dalších vzdělávacích a volnočasových institucích. Hrát na ně může opravdu každý.

K dispozici je několik modelů a sad od v různých laděních a s různým rozsahem  - diatonické, chromatické, celé stupnice. V nabídce je, na co si vzpomenete, modely se navíc dají vzájemně kombinovat a lze tak vytvořit plnohodnotný hudební nástroj.
O tom, že nejde jen o pouhou hračku, svědčí mimo jiné řada YouTube videí, ve kterých hudebníci s trubkami Boomwhackers provádějí neuvěřitelné kousky. Několikačlenná tělesa jsou schopná vytvořit velmi komplexní aranže a při své tvorbě se nezaleknou jak klasických skladeb, tak moderních hitů.

Zobrazit produkty výrobce BOOMWHACKERS


Logo BOSE

BOSE

Zobrazit produkty výrobce BOSE


Logo Boss

Boss

Zobrazit produkty výrobce Boss


Logo Botex

Botex

Zobrazit produkty výrobce Botex


Logo C.A. Seydel Söhne

C.A. Seydel Söhne

Zobrazit produkty výrobce C.A. Seydel Söhne


Logo Cameo

Cameo

Zobrazit produkty výrobce Cameo


Casio

Zobrazit produkty výrobce Casio


Logo Celestion

Celestion

Britská firma Celestion je jedno z nejzvučnějších jmen na poli výroby reproduktorů, jedno jestli se bavíme o modelech pro kytarové či baskytarové aparáty nebo audio výbavu. Její produkty již přes 80 let patří na špičku toho, co v této oblasti můžete najít. Ne nadarmo se těmito reproduktory osazují aparáty těch nejdůležitějších značek.

Historie společnosti Celestion začala již v roce 1924 na předměstí Londýna Hampton Wick. Tehdy ještě tato malá firmička neměla jméno, to si vzala až od svého prvního modelu reproduktoru, který vznikl o rok později. Celestion Ltd. byla poté založena roku 1927.

V roce 1929 se přestěhovala výroba na druhou stranu řeky Temže, do města Kingston. Během hospodářské krize a války Celestion procházela těžkými časy, z čehož se dostala roku 1947 po skoupení firmou Rola Company a přestěhování se do Thales Ditton. Od této doby se firma jen a jen rozrůstala a budovala si stále silnější postavení na světovém trhu. Mezi lety 1968 a 1975 se výroba postupně začala přesouvat do Ipswiche, roku 1979 se společnost přejmenovala na Celestion International.

V roce 1992 byla Celestion koupena Kinergetics Holdings, které ji spojili s firmou KEF, což dalo vzniknout konsorciu GP Acoustics UK. Od roku 2006 Celestion již nevyrábí hotové audio systémy a soustředí se čistě jen na výrobu reproduktorů pro kytarové, baskytarové či jiné aparatury.

Zobrazit produkty výrobce Celestion


Logo Cerwin-Vega

Cerwin-Vega

www.dj-obchod.eu/vyrobce/cerwin-vega.html

Zobrazit produkty výrobce Cerwin-Vega


Logo Chauet

Chauet

Zobrazit produkty výrobce Chauet


Chess Tools

Zobrazit produkty výrobce Chess Tools


Clarke

Zobrazit produkty výrobce Clarke


CME

Zobrazit produkty výrobce CME


Logo Cordial

Cordial

Zobrazit produkty výrobce Cordial


Crane

Zobrazit produkty výrobce Crane


Crown

Zobrazit produkty výrobce Crown


Logo Cruztools

Cruztools

Zobrazit produkty výrobce Cruztools


CTA

Zobrazit produkty výrobce CTA


D'Addario

Zobrazit produkty výrobce D'Addario


Logo D'Addario

D'Addario

Zobrazit produkty výrobce D'Addario


DAP

Zobrazit produkty výrobce DAP


Logo dB Technologies

dB Technologies

Zobrazit produkty výrobce dB Technologies


Logo dbx

dbx

Zobrazit produkty výrobce dbx


Logo DDRUM

DDRUM

Zobrazit produkty výrobce DDRUM


Decksaver

Zobrazit produkty výrobce Decksaver


Decotruss

Zobrazit produkty výrobce Decotruss


Logo Denon

Denon

Vášeň, umění, technologie...

Denon image a reprodukce zvuku není jen o businessu. Pečlivý vývoj produktů, které přinesou dokonalý zvuk všem nadšencům a to je hlavní důvod pro existenci společnosti. Denon součástky najdete všude i v běžném životě spotřební elektroniky. Denon vždy usiluje na vývoji nových technologií, které se těší velkému ohlasu díky jejich kvalitě.

Zobrazit produkty výrobce Denon


DENVER

Zobrazit produkty výrobce DENVER


Diago

Zobrazit produkty výrobce Diago


Digital Sound

Zobrazit produkty výrobce Digital Sound


Dimavery

Zobrazit produkty výrobce Dimavery


Logo DJ Techtools

DJ Techtools

Zobrazit produkty výrobce DJ Techtools


DSPPA

Zobrazit produkty výrobce DSPPA


Dunlop

Zobrazit produkty výrobce Dunlop


DW

Zobrazit produkty výrobce DW


Logo Dynacord

Dynacord

Zobrazit produkty výrobce Dynacord


Dynatone

Zobrazit produkty výrobce Dynatone


Logo Easy Instruments

Easy Instruments

Zobrazit produkty výrobce Easy Instruments


Logo Easylight

Easylight

Zobrazit produkty výrobce Easylight


Logo Ecler

Ecler

Zobrazit produkty výrobce Ecler


Eddy Finn

Zobrazit produkty výrobce Eddy Finn


Edirol

Zobrazit produkty výrobce Edirol


Logo Electro-Voice

Electro-Voice

Zobrazit produkty výrobce Electro-Voice


eLITE

Zobrazit produkty výrobce eLITE


Emgeton

Zobrazit produkty výrobce Emgeton


Logo Eminence

Eminence

Zobrazit produkty výrobce Eminence


Logo Engl

Engl

U všech reproboxů tohoto neměckého výrobce se dbá na to, aby jejich reprodukce byla co nejčistší bez nežádoucích zkreslení a co nejpřesněji tak dokázaly přetavit ve zvuk signál, kterým je zásobuje zesilovač. Samozřejmostí je ale i to, že se u konstrukce nedbá jen na akustickou vhodnost, ale i na vysokou spolehlivost a sáhodlouhou životnost. Žádný detail není ponechán náhodě, vše je pečlivě navrženo, sestaveno a otestováno. Buďte si jisti, že boxy Engl Vám budou spolehlivě sloužit tak dlouho, jak jen si budete přát.

Konstrukce kabinetů Engl vznikne sestavením desek z 14-vrstevné překližky ze sibiřské břízy, která má perfektní akustické vlastnosti. Mají silné žebrování, aby snesly i tu největší akustiskou zátěž. U všech se o zvuk starají reproduktory firmy Celestion, většinou z řady Vintage, popřípadě ze série Greenback. To samo už je zárukou kvalitního zvuku, vždyť tyto reproduktory patří mezi ty v současnosti nejpoužívanější. Všechny reproboxy Engl Vám nabídnou zvuk založený na velmi průrazných středech, opravdu pevných basových frekvencích a křišťálově čistých výškách. V zásadě existují tři různé série – Standard, PRO (které mají o něco více středů než Standard) a Classic (pro zastánce vintage zvuku)

Zobrazit produkty výrobce Engl


Logo Enttec

Enttec

Zobrazit produkty výrobce Enttec


Logo EQ Acoustics

EQ Acoustics

Zobrazit produkty výrobce EQ Acoustics


Logo ESI

ESI

Zobrazit produkty výrobce ESI


Etymotic

Zobrazit produkty výrobce Etymotic


Logo Eurolite

Eurolite

Eurolite dceřinou společností jednoho z největších výrobců audio a světelné techniky - Steinigke Showtechnic, která byla založena roku 1979 v Německu. V oblasti světelné techniky a dekorací jsou jedním z největších výrobců na světě. V současné době se specializují na LED technologie, které poskytují nízké náklady na spotřebu elektrické energie a dlouhou životnost. Jejich produkty jsou určeny zejména mobilním DJům, hudebníkům, ale hodí se také pro pevné instalace do klubů, barů nebo diskoték. V portfoliu Eurolite najdete světelné efekty, LED efekty, výrobníky mlh, LED otočné hlavy, konstrukce pro osvětlení, rampy, distributory pro elektřinu a DMX kontroléry.

Zobrazit produkty výrobce Eurolite


Logo Europalms

Europalms

Zobrazit produkty výrobce Europalms


Evans

Zobrazit produkty výrobce Evans


Expand

Zobrazit produkty výrobce Expand


Logo Fender

Fender

Zobrazit produkty výrobce Fender


Fenton

Zobrazit produkty výrobce Fenton


Fiio

Zobrazit produkty výrobce Fiio


Fluid Audio

Zobrazit produkty výrobce Fluid Audio


Logo Focusrite

Focusrite

Focusrite je jedním z předních výrobců v oblasti zvukové techniky. Novation je sesterska značka známá po celém světě jako inovativní společnost pro syntezátory a hudební kontrolery.

Sídlo firmy se nachází ve městě High Wycombe, Anglie, asi 30 kilometrů západně od Londýna.

Zobrazit produkty výrobce Focusrite


Fonestar

Zobrazit produkty výrobce Fonestar


Logo Fostex

Fostex

Zobrazit produkty výrobce Fostex


Frontman

Zobrazit produkty výrobce Frontman


Fun Generation

Zobrazit produkty výrobce Fun Generation


Futurelight

Zobrazit produkty výrobce Futurelight


Gaffa

Zobrazit produkty výrobce Gaffa


Logo GALLIEN-KRUEGER

GALLIEN-KRUEGER

Zobrazit produkty výrobce GALLIEN-KRUEGER


GE

Zobrazit produkty výrobce GE


Gewa

Zobrazit produkty výrobce Gewa


Gibson

Zobrazit produkty výrobce Gibson


Logo Glorious

Glorious

www.glorious.de

Unikátní a velmi elegantní je nábytek Glorious DJ. Glorious nabízí produkty pro ukládání a ochranu Tvých "cédéčék", vinylů. Dále Glorious vyyrábí kvalitní a moderní DJ stolky na ukládání Tvé drahocené techniky a MIDI kontrolérů. Tento nábytek bude vždy vynikat svým působivým vzhledem ve Tvém hudebním koutku, diskotéce, barech, kavárnách a i jinde. 

Zobrazit produkty výrobce Glorious


Godin

Zobrazit produkty výrobce Godin


Gruvgear

Zobrazit produkty výrobce Gruvgear


Guardian

Zobrazit produkty výrobce Guardian


GW

Zobrazit produkty výrobce GW


Hardcase

Zobrazit produkty výrobce Hardcase


Logo Harley Benton

Harley Benton

Zobrazit produkty výrobce Harley Benton


Logo Hercules

Hercules

Zobrazit produkty výrobce Hercules


Logo Hercules Stands

Hercules Stands

Zobrazit produkty výrobce Hercules Stands


Hérgét

Zobrazit produkty výrobce Hérgét


Logo HH Electronics

HH Electronics

Zobrazit produkty výrobce HH Electronics


Hill Audio

Zobrazit produkty výrobce Hill Audio


HK-Audio

Zobrazit produkty výrobce HK-Audio


Hohner

Zobrazit produkty výrobce Hohner


Logo Ibiza Sound

Ibiza Sound

Zobrazit produkty výrobce Ibiza Sound


Logo ICONNECTIVITY

ICONNECTIVITY

Zobrazit produkty výrobce ICONNECTIVITY


Logo IK Multimedia

IK Multimedia

Zobrazit produkty výrobce IK Multimedia


Logo IMAGE LINE

IMAGE LINE

FL Studio se už mnoho let těší velké popularitě nejen ve své domovské zemi - Německu, ale čím dál více získává na oblibě mezi mladými hudebními tvůrci po celém světe. Legendární produkty "Fruity Loops" tak odolaly velkým výkyvům kurzu dolaru a eura a pořád zůstává cenově nejdostupnějším plnohodnotným hudebnám programem. Po více než deseti letech FL Studio 1xx zůstává jedním z nejlepších DAW softwarových systémů pro Windows na trhu. Navíc od verze 12 je plně podporován i na MAC OSX.

Zobrazit produkty výrobce IMAGE LINE


ION

Zobrazit produkty výrobce ION


IQ Plus

Zobrazit produkty výrobce IQ Plus


Italian Stage

Zobrazit produkty výrobce Italian Stage


Logo iZotope

iZotope

Zobrazit produkty výrobce iZotope


James Neligan

Zobrazit produkty výrobce James Neligan


Jay Turser

Zobrazit produkty výrobce Jay Turser


Logo JBL

JBL

Vznik JBL sahá až do roku 1946, kdy ji po sobě pojmenoval její zakladatel James Bullough Lansing. Jejím původním sídlem bylo Los Angeles. Společnost JBL stojí v čele vývoje profesionálních a domácích reproduktorů již vice než 60 let. V současné době jsou její hlavní oblastí prodeje reproboxy, subwoofery, instalační audio komponenty, audio do aut a příslušenství. Všechny produkty se vyznačují především novátorskou konstrukcí a vysokou kvalitou. Díky tomu je JBL na trhu vysoce prestižní značkou. Mezi nejznámější výrobky patří reproboxy řady JRX, PRX, VRX a EON.

Zobrazit produkty výrobce JBL


JOYO

Zobrazit produkty výrobce JOYO


Logo Kaifat

Kaifat

Zobrazit produkty výrobce Kaifat


KAM

Zobrazit produkty výrobce KAM


Klark Teknik

Zobrazit produkty výrobce Klark Teknik


KME

Zobrazit produkty výrobce KME


Koda

Zobrazit produkty výrobce Koda


Konig & Meyer

Zobrazit produkty výrobce Konig & Meyer


Logo Korg

Korg

KORG TUNER
S velmi pestrou škálou KORG tunerů a metronomů je KORG již dlouho světovou jedničkou v tomto sortimentu. Jelikož technické inovace a některé mimořádné designové nápady jsou klíčové faktory úspěchu. Více než 20 milionů prodaných tunerů mluví samy za sebe.

KORG FX
Díky velkolepé zvukové technologii REMS patentovanou u KORG zařízení efektů jsou velmi populární a poptávka po hudebníků po jejich zařízení je na celém světě.
 

Zobrazit produkty výrobce Korg


Logo KRK

KRK

www.krksys.com

Společnost KRK Systems byla založena v roce 1986 Keithem Klawitterem Rolandem. Jako zvukový inženýr s praxí pracoval na takových filmech jako "Brainstorm" a "The Doors". Frustrovaný nedostatkem zvukově přesných monitorů, které by měly nabídnout jasnou a přesnou reprodukce, začal rozvíjet své vlastní referenční monitory. Ostatní inženýři a producenti si ihned všimli vysoké kvality těchto studiových monitorů, které okamžitě vytvořily na poli hudby velký rozruch a to okamžitě dalo impuls k vytvoření společnosti CRC. Keith začal o něco později na žádost svých zákazníků i s výrobou domácích systémů.

Zobrazit produkty výrobce KRK


La Patrie

Zobrazit produkty výrobce La Patrie


Laney

Zobrazit produkty výrobce Laney


Logo Laserworld

Laserworld

Zobrazit produkty výrobce Laserworld


Logo LD System

LD System

Zobrazit produkty výrobce LD System


Lead Foot

Zobrazit produkty výrobce Lead Foot


Logo Leatherman

Leatherman

Zobrazit produkty výrobce Leatherman


Logo LED Lenser

LED Lenser

Zobrazit produkty výrobce LED Lenser


LENCO

Zobrazit produkty výrobce LENCO


Levante

Zobrazit produkty výrobce Levante


Logo Lewitt

Lewitt

Zobrazit produkty výrobce Lewitt


Logo LEWITZ

LEWITZ

Zobrazit produkty výrobce LEWITZ


Lexicon

Lexicon je další značka, která patří do portfólia značek Harman Group. Je známá výrobou především výrobou zvukových karet a zvukových ekvalitérů a procesorů.

Zobrazit produkty výrobce Lexicon


Line 6

Zobrazit produkty výrobce Line 6


LMA

Zobrazit produkty výrobce LMA


Logo Look

Look

Zobrazit produkty výrobce Look


Logo M-Audio

M-Audio

www.m-audio.com

Zobrazit produkty výrobce M-Audio


Logo Mackie

Mackie

Společnost Mackie Designs byla založena v roce 1988 Gregem Mackiem. Mackie jako náročný hudebník ale nebyl spokojený tehdejšími hudebními výrobky a proto se rozhodl tuto skutečnost změnit a založil si vlastní společnost, která se především zabývá výrobou aktivních reproboxů a hudebních mixážních pultů.
V současné době patří Mackie pod nadnárodní koncern Loud Technologies, pod kterou spadají značky jako EAW, Martin Audio a mnoho dalších...

Zobrazit produkty výrobce Mackie


Madrix

Zobrazit produkty výrobce Madrix


Logo Magma

Magma

Zobrazit produkty výrobce Magma


Logo Mahalo

Mahalo

Značka výrobce ukulele, kterou si volí většina hráčů. Důvodů je více, avšak klíčovým je ten, že Mahalo je jediná firma vkládající stejné množství úsilí do vývoje cenově dostupných modelů, jak do vývoje těch nejkvalitnějších.

Zobrazit produkty výrobce Mahalo


Marantz

Zobrazit produkty výrobce Marantz


MARQ

Zobrazit produkty výrobce MARQ


Logo Marshall

Marshall

Jim Marshall neměl v plánu stavět aparatury, nýbrž je prodávat a učit hru na bicí. První myšlenka zabývat se prodejem zesilovačů přišla teprve po tom, co byl dotazován Pete Townshendem ze skupiny The Who a dalšími, proč neprodává nebo nevyrábí také kytarové aparatury. Jim napřed dovážel aparatury Fender. Fendery byly velmi oblíbené, ale i velmi drahé, proto se později pokusil se svými spolupracovníky opravářem Ken Branem a technikem Dudley Cravenem postavit jejich přibližnou kopii. Asi na šestý pokus se jim ovšem podařilo vyrobit aparaturu, která měla naprosto unikátní "křupavý" zvuk. Na trh se dostala pod označením JTM 45. Po velikém úspěchu začal Jim Marshall vytvářet další řady zesilovačů. Obrovsky úspěšným modelem se stal Marshall „Plexi“ 1959SLP, který v podstatě udával zvuk 60. a 70. let. Následovaly modely jako 1987X, Bluesbreaker, legendární a první zesilovač s Master Volume JCM 800 nebo Hi-Gain JCM 900. Právě JCM 800 a JCM 900 byly aparatury, které je možné dodnes slyšet v téměř každém odvětví tvrdší muziky jako je hard rock, heavy metal apod. Další model Marshall JCM 2000 je považován za kombinaci JCM 800 a JCM 900 a je nejdéle vyráběným modelem v historii Marshallovy firmy. Nejnovější řada se označují jako JVM. Marshall tvrdí, že JVM je nejuniverzálnější zesilovač v historii firmy.

S vývojem tranzistorových zesilovačů byl i Marshall nucen představit svoji řadu - Marshall MG. Tranzistorové zesilovače měly nižší výkon a byly vhodné k domácímu užití, hlavně ale byly cenově dostupnější. Právě Marshall MG řada byla a je často kritizována za vysokou cenu a neuspokojivý zvuk.[1]

Firma vytvořila i řadu hybridních zesilovačů - velmi úspěšná Valvestate a novější AVT.

Zobrazit produkty výrobce Marshall


Logo Martin

Martin

Zobrazit produkty výrobce Martin


MAX

Zobrazit produkty výrobce MAX


Maxx

Zobrazit produkty výrobce Maxx


Logo Medeli

Medeli

Zobrazit produkty výrobce Medeli


MEE Audio

Zobrazit produkty výrobce MEE Audio


Mercury

Zobrazit produkty výrobce Mercury


Logo MIDI Solutions

MIDI Solutions

Zobrazit produkty výrobce MIDI Solutions


Miditech

Zobrazit produkty výrobce Miditech


Logo Millenium

Millenium

Zobrazit produkty výrobce Millenium


Logo Mixars

Mixars

Zobrazit produkty výrobce Mixars


Monacor

Zobrazit produkty výrobce Monacor


Monkey Banana

Zobrazit produkty výrobce Monkey Banana


Mono

Zobrazit produkty výrobce Mono


Monotech

Zobrazit produkty výrobce Monotech


Logo MOTU

MOTU

Zobrazit produkty výrobce MOTU


Logo Native Instruments

Native Instruments

www.nativeinstruments.com

Native Instruments je jedním z největších výrobců hardwaru a softwaru pro počítače určné na hudební produkci. Již v roce 1996 společnost provedla fascinující možnosti syntézy počítačového zvuku pro širokou veřejnost. Od té doby Native Instruments výrobky mají zvuk profesionálních produkcí a ovlivnil a inspiroval všechny styly hudby.

Native Instruments si dala za cíl vytvořit inovativní nástroje pro hudebníky, producenty, zvukové designéry a DJs. Výsledkem je výrobek, který otevře nové světy zvuku a rozšířuje tvůrčí obzory - a to jak v odborných studií, stejně jako u amatérských hudebníků. Software a hardware od Native Instruments kombinuje nejvyšší kvalitu zvuku s rozsáhlými zvukovými možnostmi a estetické rozhraní s jednoduchým ovládáním a komplexní funkčností s praktickými detailními řešením. Četné ceny a vyznamenání v mezinárodním tisku potvrzují toto tvrzení.


Zatím sortiment zahrnuje širokou škálu od Native Instruments moderní hudební produkci. Nabídka zahrnuje, mimo jiné, modulární zvukové designérské studio REAKTOR, zajímavý synth jako Absynth a Masive, univerzální přístroje pro samply, jako jsou KONTAKT, průkopnické DJ Traktor platformy a digitální studio pro kytaru - Guitar Rig, revoluční hostitelského systému Kore a nová Groove Production Studio Maschine.

Native Instruments vedou představitelé Daniel Haver a Mate Galic. Dnes NI zaměstnává asi 180 lidí, v Berlíně a Los Angeles

Zobrazit produkty výrobce Native Instruments


Není

Zobrazit produkty výrobce Není


Logo Neumann

Neumann

Zobrazit produkty výrobce Neumann


Neutrik

Zobrazit produkty výrobce Neutrik


Nord

Zobrazit produkty výrobce Nord


Logo Novation

Novation

global.novationmusic.com

Focusrite je jedním z předních světových výrobců v oblasti audio techniky. Sesterská Značka Novation je známá po celém světě jako inovativní výrobce syntezátorů a hudebního software.

Centrála společnosti se nachází ve městě High Wycombe v Anglii asi 30 kilometrů západně od Londýna.

Zobrazit produkty výrobce Novation


Logo Numark

Numark

www.numark.com

- Společnost byla založena v roce 1971 jako společnost s elektronikou v New Jersey
- 1972 - je kompaktní audio mixpult Numark DM-500 - první DJ pult s crossfaderem
- 1985 - na vrcholu - čas disco scény a Numark těží ze svého náskoku tím, že produkuje profesionální 19 "mixy, jako DM-1650 DM-1900.

Zobrazit produkty výrobce Numark


Odyssey

Zobrazit produkty výrobce Odyssey


Ohana

Zobrazit produkty výrobce Ohana


Olympus

Zobrazit produkty výrobce Olympus


Omnilux

Zobrazit produkty výrobce Omnilux


Logo Omnitronic

Omnitronic

Zobrazit produkty výrobce Omnitronic


Logo Orange

Orange

Společnost vyrábějící legendární zesilovače, komba, pedály a další příslušenství určené pro kytary a baskytary. Byla založena v roce 1968 Clifford Cooperem v Londýně.

Zobrazit produkty výrobce Orange


Logo Ortega

Ortega

Firma Ortega, založená v roce 1994 se ve své produkci zaměřuje zejména klasické kytary, akustické baskytary a ukulele. V jejich katalogu ale můžeme nalézt i mandolíny, banja či nejrůznější perkusivní nástroje.

Přestože firma Ortega kráčí ve šlépějích starých španělských mistrů a staví kytary podle jejich vzoru, nebojí se ani spojení s moderními prvky a tak ve většině modelů klasických kytar Ortega naleznete 2-cestnou výztuž krku, pro případnou úpravu jeho předpětí. V nabídce nechybí samozřejmě ani nástroje osazené snímáním a elektronikou Ortega, B-Band, Fishman či L.R.Baggs.

Nástroje Ortega jsou určeny jak pro začátečníky, kterým za rozumné peníze nabízí velmi dobře zpracované nástroje a na druhé straně škály pak stojí nástroje ze série Custom Master Selection, vyráběné tradiční španělskou metodou, určené profesionálům a mistrovským hráčům. Za pozornost jistě stojí také osmistrunné klasické kytary či originální perkusivní nástroj Horsekick se zabudovaným digitálním samplerem, umožňujícím doprovázet se při hře podupáváním nohy na tomto nástroji, který dokáže znít jako basový buben, cajon, cowbell, tamburína či cabasa.

Nástroje Ortega můžete spatřit i v rukách takových hráčů, jako je kytarista Javier Reyes, baskytarista skupiny Scorpions Pawel Maciwoda, baskytarista Ken Taylor nebo Frank Itt.

Zobrazit produkty výrobce Ortega


Logo Ortofon

Ortofon

Tradiční výrobce Ortofon se specializuje na výrobu přenosek, hrotů a příslušenství pro gramofony. Rozsah světově proslulých a vysoce kvalitních systémů je široká a sahá od malých HI-FI zařízení až po profesionální systémy, které byly navrženy pro profesionální používání v DJ klubech.
Top produkty.

Zobrazit produkty výrobce Ortofon


Logo Osram

Osram

Zobrazit produkty výrobce Osram


Logo Paiste

Paiste

Zobrazit produkty výrobce Paiste


Pangolin

Zobrazit produkty výrobce Pangolin


Logo Pasadena

Pasadena

Populární značka akustických a elektroakustických kytar s ladným tvarem a průzračným a hutným zvukem. Na jejich výrobu jsou používány kvalitní materiály jako smrk, Sapelle (druh mahagonu), palisandr, cedr a eben.

Zobrazit produkty výrobce Pasadena


Logo Philips

Philips

Zobrazit produkty výrobce Philips


Logo Phonic

Phonic

Zobrazit produkty výrobce Phonic


Logo Pianonova

Pianonova

Zobrazit produkty výrobce Pianonova


Logo Pilgrim

Pilgrim

Značka Pilgrim se u svých banjo-ukulele nechala inspirovat svými zkušenostmi ve výrobě ostatních strunných nástrojů. Pilgrim má totiž za sebou dlouhou tradici výroby výborných banjo a série Pilgrim Performer si v kvalitě nezadá s o třídu dražšími nástroji jiných výrobců.

Zobrazit produkty výrobce Pilgrim


Logo Pioneer

Pioneer

Nová doba vyžaduje nové nástroje

Pioneer Electronics je synonymem technické znalosti v oblasti profesionálního vybavení pro DJe a je lídrem na trhu profesionálního DJs vybavení.

Zobrazit produkty výrobce Pioneer


Power Dynamics

Zobrazit produkty výrobce Power Dynamics


Logo PreSonus

PreSonus

Zobrazit produkty výrobce PreSonus


pro snake

Zobrazit produkty výrobce pro snake


PRO-JECT

Zobrazit produkty výrobce PRO-JECT


Logo Propellerhead

Propellerhead

Společnost byla založena v roce 1994 - Propellerhead Software je soukromá společnost se sídlem ve Stockholmu ve Švédsku. Známý pro jeho hudební přístup Propellerhead vytvořil některé z nejvíce inovativních hudebních softwarových aplikací, jejichž technologie a standardy jsou známy po celém světě.

V současné době, se produkty Propellerhead používají po celém světě a používají je stovky tisíc profesionálů a nadšenců pro všechny druhy muzicírování.

Zobrazit produkty výrobce Propellerhead


PSSO

Zobrazit produkty výrobce PSSO


Logo Pyramid

Pyramid

Zobrazit produkty výrobce Pyramid


QSC

Zobrazit produkty výrobce QSC


Logo QTX

QTX

Zobrazit produkty výrobce QTX


QTX Sound

Zobrazit produkty výrobce QTX Sound


Logo Randall

Randall

Zobrazit produkty výrobce Randall


Logo Rane

Rane

Rane Corporation, Mukilteo, Washington, USA.... poskytuje více jak 25 let tu nejvyšší kvalitu v oblasti profesionální audio elektroniky. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a vyráběny v USA. Produkty řady audio analyzátorů, crossoverů, ekvalizérů, a obzvláště DJ mixážních pultů. Rane se používá po celém světě díky jeho populárním DJ mixu TTM série ....

Zobrazit produkty výrobce Rane


Razzor

Zobrazit produkty výrobce Razzor


Logo RCF

RCF

Společnost RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských elektroakustikých inženýrů. Cíl vytvořit s využitím technických inovací audio produkty, které by ve své třídě nabízely nejvyšší možný výkon, se firmě RCF brzy povedl. Průlomem RCF bylo zavedení a následnou výrobou aktivních reproboxů. Značka RCF byla okamžitě katapultována do čela trhu s audio technikou. Mezi nejznámější výrobky této značky patří bezesporu řada aktivních reproboxů série ART .

Zobrazit produkty výrobce RCF


Logo Reloop

Reloop

www.reloopdj.com

Kvalita, inovace, technologie zítřka...

Reloop je jeden z nejdůležitějších prodejců německých značek na světovém trhu zařízení v segmentu DJ, a tak se i velmi brzy zařadil na vedoucí pozici evropských výrobců. Od roku 2005 staví filozofie Reloop na své originalitě a vlastním vývoji nejen v Německu, ale i Švýcarsku a díky tomu se etablovala mezi značky, kterým je jinak dominují výhradně Japonci a Američané. Značka Reloop byla založena v roce 1996.

Zobrazit produkty výrobce Reloop


Reloop HiFi

Zobrazit produkty výrobce Reloop HiFi


Remo

Zobrazit produkty výrobce Remo


Remo Encore

Zobrazit produkty výrobce Remo Encore


RH Sound

Zobrazit produkty výrobce RH Sound


Logo RME

RME

Zobrazit produkty výrobce RME


Roadinger

Zobrazit produkty výrobce Roadinger


Logo Rockbag

Rockbag

Zobrazit produkty výrobce Rockbag


Rockcase

Zobrazit produkty výrobce Rockcase


Rockstand

Zobrazit produkty výrobce Rockstand


Logo Rode

Rode

Zobrazit produkty výrobce Rode


Logo Roland

Roland

Zobrazit produkty výrobce Roland


Logo Roli

Roli

Zobrazit produkty výrobce Roli


Logo Sabian

Sabian

Zobrazit produkty výrobce Sabian


Logo Samson

Samson

Zobrazit produkty výrobce Samson


Logo Santos Martinez

Santos Martinez

Klasické kytary Santos Martinez jsou určeny jak začínajícím, tak i pokročilým kytaristům, kteří nechtějí a nebo nemohou do svého nástroje investovat větší sumu peněz a přesto by rádi vlastnili dobře znějící i vypadající nástroj.

Značka Santos Martinez si zakládá na co možná nejlepším zpracování a hratelnosti nástroje i v nejnižších cenových relacích. Ovšem i pokročilým či dokonce profesionálním hráčům má co nabídnout o čemž mnohé vypovídá vlajková loď firmy, podpisový model Santos Martinez SM2000 kytaristy Raymonda Burleye, který je celomasivní s dokonale vyváženým zvukem a zpracováním na úrovni zakázkových nástrojů.

V nabídce naleznete jak kytary čistě akustické, tak i kytary osazené snímačem a elektronikou Fishman. Kytary Santos Martinez jsou důkazem, že i levné kytary mohou být mnohem víc, než jen dekorací na zeď a zároveň že ani špičkové kytary nemusí nutně stát hromadu peněz. 

Zobrazit produkty výrobce Santos Martinez


Logo Scanic

Scanic

www.scanic.de

Sortiment výrobce Scanic je vynikajícím doplňkem pro každý noční klub s barem, diskotéky, kavárničky, hospůdky - respektive má všechny požadované optické vlastnosti pro své osvětlovací zařízení. Z tradičních produktů, jako jsou světelné efekty, LED světelné efekty, výrobníky mlh a zrcadlové koule až po vysoce kvalitní laserových skenerů a pohyblivých otočných hlav je Scanic tím pryvým řešením Club Lounge dokonalosti.

Zobrazit produkty výrobce Scanic


Logo SE Electronics

SE Electronics

Zobrazit produkty výrobce SE Electronics


Sencor

Zobrazit produkty výrobce Sencor


Logo Sennheiser

Sennheiser

www.sennheiser.com

Vytváříme největší a nejvíce vzrušující zvukový zážitek pro lidi na celém světě - ať už na cestách nebo doma, na jevišti nebo za DJ pultem v muzeu nebo v koncertním sále. Cílem značky Sennheiser je umožnit lidem na celém světě jedinečný zvukový zážitek. Asi 2000 zaměstnanců ve více než 90 zemích spolupracují na tom, aby mohl být tento slib dodržen !
Již více jak 60 let je jméno Sennheiser  zárukou pro kvalitní produkty a přizpůsobení kompletní řešení pro každou produkci, nahrávání, přenos nebo reprodukci zvuku. Jako jeden z předních světových poskytovatelů integrovaného řešení pro elektro-akustické výrobky, systémů a služeb, je vždy Sennheiser touto výzvou nakopnut k vypořádáíní takovýchto řešení k uspokojení potřeb a přání rozvíjet se pro své zákazníky.

Zobrazit produkty výrobce Sennheiser


Logo Serato

Serato

Serato Audio Research je známá společnost produkující DJ software. Společnost byla založena v roce 1999 a jejím hlavním oborem byla tvorba DVS. V roce 2004 Serato uzavřelo partnerství s Rane a uvedl na trh že úspěšný DVS Serato Scratch Live. Díky tomu mohou DJs ovládat zvuk digitálně v počítači. V roce 2008 Serato rozšířilo své portfolio o video-SL.

Zobrazit produkty výrobce Serato


Setty

Zobrazit produkty výrobce Setty


Logo Show

Show

Zobrazit produkty výrobce Show


Logo Showtec

Showtec

Zobrazit produkty výrobce Showtec


Shubb

Zobrazit produkty výrobce Shubb


Logo Shure

Shure

Zobrazit produkty výrobce Shure


siru

Zobrazit produkty výrobce siru


Sirus

Zobrazit produkty výrobce Sirus


Logo SKB

SKB

Zobrazit produkty výrobce SKB


Skullcandy

Zobrazit produkty výrobce Skullcandy


Logo Skytec

Skytec

Značka Skytec je zaměřena pro komerční užití. Produkty Skytec najdete v gastronomii, barech, klubech, fitness centrech.
Skytec je především znám výrobou reproboxů, zesilovačů, mikrofonů a příslušenství. Skytec se zaměřuje na nízkou cenu, nicméně kvalita ji někdy předčí.

Zobrazit produkty výrobce Skytec


Skytronic

Zobrazit produkty výrobce Skytronic


SlapKlatz

Zobrazit produkty výrobce SlapKlatz


Smarton

Zobrazit produkty výrobce Smarton


SOLIGHT

Zobrazit produkty výrobce SOLIGHT


Sommer Cable

Zobrazit produkty výrobce Sommer Cable


Logo Sony

Sony

Zobrazit produkty výrobce Sony


Logo Soundcraft

Soundcraft

Zobrazit produkty výrobce Soundcraft


Logo Soundking

Soundking

Zobrazit produkty výrobce Soundking


Logo Soundsation

Soundsation

Zobrazit produkty výrobce Soundsation


Stable

Zobrazit produkty výrobce Stable


Logo Stagg

Stagg

Zobrazit produkty výrobce Stagg


Logo Stairville

Stairville

Zobrazit produkty výrobce Stairville


Logo Stanton

Stanton

www.stantondj.com

Zakladatel Walter O. Stanton se narodil v roce 1914 v Cantonu v Ohiu. Po promoci v roce 1939 elektrotechnické fakulty na Wayne State University, se stal jedním z průkopníků v audio průmyslu a významně přispěl k vytvoření profesionální audio techniky tak, jak ji známe dnes.
Byl to právě on, kdo vynalezl první, vyvážený diamantový stylus pro fonograf. Tento vynález byl nutný pro rozvoj spotřebitelského trhu audio produktů. On také vynalezl první stereofonní gramofon.

Walter O. Stanton se rovněž významně podílel na vynálezu magnetofonových pásek

Společnost Stanton jako přední světový výrobce  začal v komerčním stylu s výroboui DJ techniky, gramofonů, DJ mixážních pultů, CD přehrávačů, DJ-setů, efektorů, sluchátek a příslušenství.

Zobrazit produkty výrobce Stanton


Logo Startone

Startone

Zobrazit produkty výrobce Startone


Logo Steinberg

Steinberg

Steinberg vyrábí již od roku 1984 profesionální software a hardware pro hudebníky a producenty v oblasti hudby, videa a filmu. Četné průlomové technologické inovace, které změnily svět hudební produkce. Dnes je Steinberg s více než 1,5 milionu uživatelů po celém světě, jedním z největších výrobců audio software - hardware. Ať již hudební kompozice, mastering, audio úpravy, rádiová výroba, zvukový design a audio postprodukce pro film a televizi - Steinberg nabízí správné řešení pro všechny aspekty moderní digitální audio produkce. Navíc od roku 2009 Steinberg nabízí sofistikovanou správu licencí a řešení ochrany proti kopírování pro firemní zákazníky. Od ledna 2005 patří Steinberg do Yamaha skupiny, která je jedním z předních světových výrobců hudebních nástrojů a profesionální audio vybavení.

Zobrazit produkty výrobce Steinberg


Logo Sunlite

Sunlite

Zobrazit produkty výrobce Sunlite


Logo SUPERLUX

SUPERLUX

Superlux je tchajwanský výrobce profesionální audio techniky působící na hudebním trhu již od roku 1987. V produktovém portfoliu najdeme různé typy mikrofonů a sluchátek určených především pro muzikanty a hudební fanoušky, s výrobky Superlux se však můžeme setkat i v oblasti telekomunikací a kancelářské techniky nebo jako součást instalací budov.
Strategií Superluxu je dlouhodobá snaha o výrobu cenově dostupných produktů, které však zároveň neutrpí na kvalitě a budou tak schopné obstát v dnešním světě dokonalé zvukové techniky.

Zobrazit produkty výrobce SUPERLUX


Swiff

Zobrazit produkty výrobce Swiff


Logo Swissonic

Swissonic

Zobrazit produkty výrobce Swissonic


Syrincs

Zobrazit produkty výrobce Syrincs


T-Rex

Zobrazit produkty výrobce T-Rex


Logo Tascam

Tascam

Zobrazit produkty výrobce Tascam


TC Electronic

Zobrazit produkty výrobce TC Electronic


TC Helicon

Zobrazit produkty výrobce TC Helicon


Technics

Zobrazit produkty výrobce Technics


Logo Teenage Engineering

Teenage Engineering

Teenage Engineering je švédská firma zaměřená na výrobu syntezátorů a od svého založení v roce 2007 chrlí na trh unikátní produkty, které jsou inovativní nejen po zvukové stránce, ale nezadají si ani na poli designu a architektury ovládání. Ikonickým nástrojem této firmy je například syntezátor, sampler a sekvencér OP-1, který svým vzhledem připomíná spíše hračku – přesto, nebo právě proto, však mají produkty firmy Teenage Engineering v oblibě třeba Beck, Depeche Mode nebo CHVRCHES.

Zobrazit produkty výrobce Teenage Engineering


the box

Zobrazit produkty výrobce the box


Logo the sssnake

the sssnake

Zobrazit produkty výrobce the sssnake


the t.akustik

Zobrazit produkty výrobce the t.akustik


the t.amp

Zobrazit produkty výrobce the t.amp


the t.bone

Zobrazit produkty výrobce the t.bone


the t.mix

Zobrazit produkty výrobce the t.mix


the t.racks

Zobrazit produkty výrobce the t.racks


Thomann

Zobrazit produkty výrobce Thomann


THOMSON

Zobrazit produkty výrobce THOMSON


TIPA

Zobrazit produkty výrobce TIPA


Logo TOA

TOA

Japonský výrobce patří mezi světové lídry v oblasti profesionální audio techniky. Široká paleta výrobků od mikrofonů až po reproduktory a pro převážně instalační použití. Většina produkce pro 100V systémy a rozhlas má certifáty i podle norem EN54. 

Zobrazit produkty výrobce TOA


Logo Turbosound

Turbosound

Zobrazit produkty výrobce Turbosound


Logo Tycoon

Tycoon

V letošním roce je to právě 32 let, co se značka Tycoon poprvé objevila ve světě hudebních nástrojů. Firmu, která se zabývá především výrobou ručních bicích nástrojů a perkusí, založil v roce 1984 v Thajském Bangkoku nadšený muzikant Stephen Yu a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat.

Dnes je firma Tycoon nejen obchodní značkou, ale vlastní i svoji továrnu, což dnes nebývá úplně běžné. Díky tomu si firma nejen pečlivě hlídá kvalitu svých výrobků, ale může i daleko rychleji a dynamičtěji reagovat na momentální poptávku, nové trendy a inovace. Cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům nejen rozmanité bicí nástroje nejvyšší kvality, ale také se starat o každého svého zákazníka či hudebníka jako o člena vlastní rodiny.

V nabídce Tycoon naleznete velký výběr populárních cajonů z nichž zejména řady 30th Anniversary Celebration a Legacy vynikají nejen prémiovým výběrem dřeva, ale také velmi atraktivním zvukem a designem. Firma dále nabízí bonga, conga, timbales, djembe a nechybí ani tradiční perkuse jako je tamburína, cabasa, maracas a nebo třeba i triangl. Tycoon však hudebníkům nabízí i méně známé perkuse z celého světa, jako je například pandeiro, tamborim, doumbek nebo darbuka.

 

Zobrazit produkty výrobce Tycoon


Logo UDG

UDG

Zobrazit produkty výrobce UDG


Logo Ultramixer

Ultramixer

Zobrazit produkty výrobce Ultramixer


Logo Ultrasone

Ultrasone

Zobrazit produkty výrobce Ultrasone


UNIVERSAL AUDIO

Zobrazit produkty výrobce UNIVERSAL AUDIO


V-Moda

Zobrazit produkty výrobce V-Moda


Logo Valencia

Valencia

Zobrazit produkty výrobce Valencia


Logo Varytec

Varytec

Zobrazit produkty výrobce Varytec


VERSE

Zobrazit produkty výrobce VERSE


Vexus

Zobrazit produkty výrobce Vexus


Vicoustic

Zobrazit produkty výrobce Vicoustic


VMB

Zobrazit produkty výrobce VMB


Vonyx

Zobrazit produkty výrobce Vonyx


Logo Waldorf

Waldorf

Zobrazit produkty výrobce Waldorf


Logo Yamaha

Yamaha

cz.yamaha.com/cs/products

Zobrazit produkty výrobce Yamaha


Zenko

Zobrazit produkty výrobce Zenko


Logo Zoom

Zoom

Zoom - je japonská značka, která vyrábí výborné nahrávače (rekordéry) jak pro mluvené slovo, tak i zpěv a hudbu.
Dále Zoom vyrábí kytarové a baskytarové efektory.

Zobrazit produkty výrobce Zoom


Nabídka obchodu
Výrobci
Seznam výrobců
Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest

Podporované platby

GoPay

Dobírka Bankovním převodem Cetelem Essox VISA MasterCard
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací